Date |
Type Name |
Place |
Division |
Class |
Total |
Final rank |
Qualification rank |
2024 |
16 March
17 March |
Indoor 18m Round (2 distances)
Lithuanian Open Indoor Archery Championship |
Utenos daugiafunkcinis sporto centras, K.Donelaičio st. 38, Utena |
C |
M | 559 |
5 |
8 |
12 January
14 January |
Indoor 18m Round (2 distances)
Baltic Indoor Open 2024 |
Ventspils |
C |
M | 554 |
7 |
9 |
2023 |
24 November
26 November |
Indoor 18m Round (2 distances)
Best Indoor 2023 |
Druskininkai |
C |
M | 548 |
17 |
18 |
9 September
|
70/50m Round (2 distances)
Tarptautinės šaudymo iš lanko varžybos V.Černiausko taurė |
Naujoji g. Pagiriai, Vilniaus raj. |
C |
M | 638 |
3 |
11 |
19 August
20 August |
70/50m Round (2 distances)
Klaipėdos taurė (LLF taurės trečias etapas |
Klaipėda/Smiltynė |
C |
M | 659 |
7 |
3 |
22 July
23 July |
70/50m Round (2 distances)
Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas 2023 |
Druskininkai |
C |
M | 544 |
9 |
15 |
30 June
2 July |
70/50m Round (2 distances)
Baltic Open 2023 |
Ventspils |
C |
M | 537 |
9 |
9 |
10 June
|
70/50m Round (2 distances)
Kauno taurė (LLF taurės antras etapas |
Kaunas, Partizanų g. 192 |
C |
M | 571 |
6 |
11 |
20 May
|
70/50m Round (2 distances)
Utenos miesto pirmenybės 2023 (LLF taurės pirmas etapas) Atrankinės varžybos |
Utenos lankininkų treniruočių bazė Utenos aerodrome, Alių kaimas Utenos raj |
C |
M | 624 |
9 |
10 |
6 May
|
70/50m Round (2 distances)
V.Juozapaičio atminimo taurė |
Klaipėda/Smiltynė |
C |
M | 623 |
9 |
10 |
25 March
26 March |
Indoor 18m Round (2 distances)
Lithuanian Open Indoor Archery Championship |
Utenos daugiafunkcinis sporto centras, K.Donelaičio st. 38, Utena |
C |
M | 556 |
6 |
7 |
2022 |
19 November
20 November |
Indoor 18m Round (2 distances)
BEST INDOOR |
Alytus |
C |
M | 566 |
8 |
6 |
10 September
|
70/50m Round (2 distances)
V. Černiausko atminimo taurė (Lietuvos taurės ketvirtas etapas) |
Vilnius |
C |
M | 651 |
9 |
4 |
13 August
14 August |
70/50m Round (2 distances)
Klaipėdos taurė 2022 (Lietuvos taurės trečias etapas |
Klaipėda/Smiltynė |
C |
M | 673 |
2 |
1 |
23 July
24 July |
70/50m Round (2 distances)
Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas |
Druskininkai |
C |
M | 660 |
4 |
3 |
16 July
17 July |
70/50m Round (2 distances)
XI Pasaulio lietuvių sporto žaidynės |
„Saulės“ pagrindinė mokykla, Ateities g. 13, Druskininkai |
C |
M | 634 |
3 |
3 |
21 May
|
70/50m Round (2 distances)
Utenos miesto pirmenybės (Lietuvos taurės pirmas etapas) 2022 |
Utena, Lithuania |
C |
M | 660 |
9 |
7 |
30 April
|
70/50m Round (2 distances)
V.Juozapaičio atminimo taurė |
Klaipeda/Smiltyne |
C |
M | 653 |
8 |
7 |
26 March
27 March |
Indoor 18m Round (2 distances)
Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas uždarose patalpose |
Alytus (LIT) |
C |
M | 558 |
9 |
9 |
21 January
23 January |
Indoor 18m Round (2 distances)
Baltic Indoor Open Archery Championships 2022 |
Ventspils, Sporta iela 7/9 |
C |
M | 569 |
4 |
4 |
2021 |
20 November
21 November |
Indoor 18m Round (2 distances)
Best INDOOR |
Alytus Sports and Recreation Center |
C |
M | 554 |
9 |
9 |
14 August
|
70/50m Round (2 distances)
Klaipėdos taurė |
Klaipėda |
C |
M | 649 |
8 |
2 |
24 July
25 July |
70/50m Round (2 distances)
Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas |
Birutės st. 5, Alytus |
C |
M | 645 |
9 |
7 |
12 June
|
70/50m Round (2 distances)
.Juozapaičio atminimo taurė |
Šauļi |
C |
M | 647 |
9 |
5 |
15 May
|
70/50m Round (2 distances)
Utenos miesto pirmenybės 2021 |
Utena, Lithuania |
C |
M | 623 |
3 |
8 |
2020 |
12 September
|
70/50m Round (2 distances)
XX V. Cerniauskas Cup in Memoriam |
Vilnius |
R |
M | 536 |
17 |
15 |
15 August
16 August |
70/50m Round (2 distances)
Klaipėdos taurė |
Klaipeda (LIT) |
R |
M | 500 |
17 |
17 |
25 July
26 July |
70/50m Round (2 distances)
Open Lithuanian Outdoor Championship |
Utena |
R |
M | 514 |
17 |
24 |
26 June
28 June |
70/50m Round (2 distances)
Baltic Open 2020 |
Ventspils (LAT) |
R |
M | 524 |
9 |
17 |
22 February
|
Indoor 18m Round (2 distances)
Utena Cup 2020 |
Utena |
R |
M | 503 |
9 |
14 |
17 January
19 January |
Indoor 25m + 18m Round (4 distances)
Baltic Indoor Open |
Ventspils (LAT) |
R |
M | 988 |
17 |
26 |
11 January
|
Indoor 18m Round (2 distances)
Seeburgas stops 2020 |
Grobiņa (LAT) |
R |
M | 481 |
9 |
14 |
2019 |
23 November
|
2 x Indoor 18m Round (4 distances)
Riga Indoor Championships 2019 |
Rīga (LAT) |
R |
M | 976 |
28 |
28 |
16 November
17 November |
Indoor 18m Round (2 distances)
Best indoor |
Birutes st. 5, Alytus |
R |
M | 476 |
9 |
19 |
17 August
18 August |
70/50m Round (2 distances)
Klaipėdos taurė |
Klaipeda (LIT) |
R |
M | 476 |
9 |
12 |
23 March
24 March |
Indoor 18m Round (2 distances)
Open Lithuanian Indoor Championship |
Utena |
R |
M | 481 |
17 |
24 |
2 February
|
Indoor 18m Round (2 distances)
Utena Cup |
Utena |
R |
M | 481 |
9 |
15 |
2018 |
15 September
|
70/50m Round (2 distances)
V. Černiauskas cup in memoriam |
Utena |
R |
M | 459 |
17 |
21 |
17 March
18 March |
Indoor 18m Round (2 distances)
Open Lithuanian Indoor Championship |
Utena |
R |
M | 493 |
17 |
17 |
10 February
|
Indoor 18m Round (2 distances)
Utena Cup |
Utena |
R |
M | 497 |
14 |
14 |
13 January
|
Indoor 18m Round (2 distances)
Sēburgas stops |
Grobiņa |
R |
M | 484 |
20 |
20 |
2017 |
25 November
26 November |
Indoor 18m Round (2 distances)
BEST INDOOR |
Alytus arena, Naujoji st. 52, Alytus |
R |
M | 503 |
14 |
14 |