Competition Detail
Competition Code2023044
Date20 May 2023
OrganizerULK - Utenos lankininkų klubas
PlaceUtenos lankininkų treniruočių bazė Utenos aerodrome, Alių kaimas Utenos raj
NameUtenos miesto pirmenybės 2023 (LLF taurės pirmas etapas) Atrankinės varžybos
DescriptionInternational competition (Open)
OptionsFinals
Notes
Competition ResultsDivision/Class rank Division/Class rank
Division/Class Team rank Division/Class Team rank
Final rank Final rank
Qualification rank Qualification rank
Grids Grids
Final rank Qualification rank Archer Club Total Golds X/Nines
Barebow Men
1 2 Kosteckas Viktoras VJT Laisvalaikio ir sporto klubas “Vajetau” Pakruojis515 2 1
2 1 Fedorenka Ignas STR Strėlė (Vilnius)522 5 4
3 3 Vertelka Skirmantas VJT Laisvalaikio ir sporto klubas “Vajetau” Pakruojis497 2 0
4 4 Mosin Vladimir LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)496 4 1
5 7 Račkauskas Audrius KL Sporto klubas Kauno lankininkai441 3 3
5 5 Jacevičius Artūras VJT Laisvalaikio ir sporto klubas “Vajetau” Pakruojis466 3 1
7 11 Andrulis Dominykas KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai319 1 1
7 9 Melnikov Boris KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai347 2 0
9 10 Pikčiūnas Valdas NL Nepriklausomi lankininkai344 0 0
9 6 Stanikaitis Gediminas VJT Laisvalaikio ir sporto klubas “Vajetau” Pakruojis445 3 2
9 8 Šironas Virgilijus JBR Klubas Jaunimo brizas (Molėtai)386 4 1
9 12 Pivoras Darius JBR Klubas Jaunimo brizas (Molėtai)245 2 0
Barebow Women
1 1 Radvilienė Halina USTR Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)462 4 0
2 2 Zaliauskienė Lolita STR Strėlė (Vilnius)425 0 0
3 3 Andrulienė Vika KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai393 2 0
4 4 Puodžiūtė Ieva STR Strėlė (Vilnius)207 0 0
Compound Men
1 1 Grigaravičius Jonas ULK Utenos lankininkų klubas680 38 13
2 3 Grigaravičius Marius ULK Utenos lankininkų klubas662 27 9
3 7 Karpavičius Žydrūnas KSA Kauno sporto asociacija645 21 6
4 4 Liekis Tomas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)654 28 8
5 6 Prapuolenis Arvydas KSA Kauno sporto asociacija650 23 3
6 2 Švedas Vilius LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)662 28 8
7 9 Timinskas Ugnius ŽL Žaliasis lankas (Alytus)632 18 8
8 5 Baranauskas Rolandas A-ŽL Alytupis-Žaliasis lankas (Alytus)651 31 8
9 10 Kavaliauskas Giedrius A-ŽL Alytupis-Žaliasis lankas (Alytus)624 17 4
9 14 Gudžiūnas Gražvydas ULK Utenos lankininkų klubas596 8 2
9 13 Vengelis Linas A-ŽL Alytupis-Žaliasis lankas (Alytus)598 12 3
9 12 Špadas Andrius KSA Kauno sporto asociacija605 15 5
9 8 Junokas Marius LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)634 19 4
9 11 Butkus Edmundas AŠ Sporto klubas Auksinis šaulys (Šiauliai)614 21 11
9 15 Šakauskas Vladas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)568 13 5
Compound Women
1 1 Timinskienė Inga ŽL Žaliasis lankas (Alytus)674 37 13
2 2 Grigaravičienė Asta ULK Utenos lankininkų klubas597 11 3
2 3 Guobužaitė Beata ULK Utenos lankininkų klubas584 10 2
Longbow Men
1 1 Mosin Vladimir LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)497 7 5
2 2 Taletavičius Marijus KL Sporto klubas Kauno lankininkai326 0 0
Recurve Men
1 4 Lapsiņš Eduards LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”583 10 2
2 3 Sergejevs Romans LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”593 17 4
3 15 Petrauskas Algimantas KL Sporto klubas Kauno lankininkai559 6 0
4 16 Bagdanavičius Dovydas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)552 7 0
5 6 Krulis Adam LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)578 7 4
6 9 Kašėta Ramūnas KSA Kauno sporto asociacija567 8 3
6 7 Vaičekauskis Vidmantas KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai578 5 3
8 5 Tamulionis Emilis ASRC-ŽL Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)583 7 3
9 12 Šuliokas Domantas GAJA Sporto mokykla Gaja561 8 2
9 2 Šliauteris Modestas AŠ Sporto klubas Auksinis šaulys (Šiauliai)602 11 5
9 11 Kazlauskas Vytautas GAJA Sporto mokykla Gaja562 6 3
9 14 Juozaitis Valdas AŠ Sporto klubas Auksinis šaulys (Šiauliai)559 9 2
9 13 Mockevičius Nedas ŽL Žaliasis lankas (Alytus)559 10 2
9 10 Kuznecovas Dmitrijus LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)563 14 3
9 8 Morkeliūnas Ignas KL Sporto klubas Kauno lankininkai575 8 5
9 1 Mačernius Dalius LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)625 15 5
17 19 Maldutis Gintaras LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)518 4 2
17 17 Gods-Romanovskis Dilans LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”533 9 2
17 18 Šuliokas Rimantas KL Sporto klubas Kauno lankininkai523 5 1
17 20 Juknevičius Justas GAJA Sporto mokykla Gaja508 6 0
17 21 Bogužis Mindaugas KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai475 3 0
17 22 Čiupaila Regimantas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)464 3 0
Recurve Women
1 1 Ramanauskaitė Paulina ŽL Žaliasis lankas (Alytus)580 13 2
2 7 Abromavičienė Kristina KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai453 4 0
3 4 Mihailova Anna LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”499 5 1
4 6 Kuzmienė Laila KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai477 5 2
5 2 Perminaitė Diana GAJA Sporto mokykla Gaja513 9 4
5 8 Čiupailienė Dalia LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)448 5 2
7 3 Kačonienė Laima LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)510 5 2
8 5 Barkauskaitė Julija KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai492 4 1
9 9 Večkytė Meda Viktorija LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)396 4 1