Archer Detail
Archer IDLTU0103
NameKuzmienė Laila
GenderW
Active archerYes
Registered Till31 Dec 2022
Age ClassMW - Master Women
Preferred DivisionR - Recurve
ClubKLL - Sporto klubas Klaipėdos lankininkai
Judging skillsLIT Nacionalinė kategorija teisėjas
Notes
Date Type
Name
Place Division Class Total Final rank Qualification rank
2022
19 November
20 November
Indoor 18m Round (2 distances)
BEST INDOOR
Alytus R W395 9 15
10 September 70/50m Round (2 distances)
V. Černiausko atminimo taurė (Lietuvos taurės ketvirtas etapas)
Vilnius R W381 7 7
23 July
24 July
70/50m Round (2 distances)
Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas
Druskininkai R W432 9 8
8 July
10 July
70/50m Round (2 distances)
Baltijas Atklātais čempionāts loka šaušanā 2022
Ventspilī, Pērkoņu ielā 13 R W399 9 10
21 May 70/50m Round (2 distances)
Utenos miesto pirmenybės (Lietuvos taurės pirmas etapas) 2022
Utena, Lithuania R W447 7 7
30 April 70/50m Round (2 distances)
V.Juozapaičio atminimo taurė
Klaipeda/Smiltyne R W435 7 7
26 March
27 March
Indoor 18m Round (2 distances)
Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas uždarose patalpose
Alytus (LIT) R W480 6 7
8 January Indoor 18m Round (2 distances)
Pakruojo taurė 2022
Pakruojis, Lithuania R W494 3 2
2021
20 November
21 November
Indoor 18m Round (2 distances)
Best INDOOR
Alytus Sports and Recreation Center R W433 9 13
18 September 70/50m Round (2 distances)
XXI V. Cerniauskas Cup in Memoriam
Vilnius, Lithuania R W377 6 7
14 August 70/50m Round (2 distances)
Klaipėdos taurė
Klaipėda R W530 3 1
24 July
25 July
70/50m Round (2 distances)
Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas
Birutės st. 5, Alytus R W545 6 4
3 July 70/50m Round (2 distances)
Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko senjorų čempionatas
Šiauliai, Lithuania R MW553 2 1
12 June 70/50m Round (2 distances)
.Juozapaičio atminimo taurė
Šauļi R W501 7 5
2020
12 September 70/50m Round (2 distances)
XX V. Cerniauskas Cup in Memoriam
Vilnius R W523 5 5
25 July
26 July
70/50m Round (2 distances)
Open Lithuanian Outdoor Championship
Utena R W538 2 5
26 June
28 June
70/50m Round (2 distances)
Baltic Open 2020
Ventspils (LAT) R W556 5 4
17 January
19 January
Indoor 25m + 18m Round (4 distances)
Baltic Indoor Open
Ventspils (LAT) R W1045 9 9
11 January Indoor 18m Round (2 distances)
Seeburgas stops 2020
Grobiņa (LAT) R W503 3 4
2019
16 November
17 November
Indoor 18m Round (2 distances)
Best indoor
Birutes st. 5, Alytus R W519 6 7
17 August
18 August
70/50m Round (2 distances)
Klaipėdos taurė
Klaipeda (LIT) R W514 1 2
27 July
28 July
70/50m Round (2 distances)
Open Lithuanian Championship
Utena R W521 4 4
25 May 70/50m Round (2 distances)
Grobiņa Open
Grobiņa (LAT) R W475 8 7
23 March
24 March
Indoor 18m Round (2 distances)
Open Lithuanian Indoor Championship
Utena R W519 9 5
15 February
17 February
Indoor 25m + 18m Round (4 distances)
Latvia Indoor Open 2019
Ventspils (LAT) R W1045 9 9
2018
21 July
22 July
70/50m Round (2 distances)
Open Lithuanian Outdoor Championship
Utena R W482 5 6
6 July
8 July
70/50m Round (2 distances)
Ventspils Open
Ventspils R W495 2 2
17 March
18 March
Indoor 18m Round (2 distances)
Open Lithuanian Indoor Championship
Utena R W526 3 3
16 February
18 February
Indoor 25m + 18m Round (4 distances)
Baltic OPEN
Ventspils olimpiskais centrs R W1046 9 9