Competition Detail
Competition Code2023028
Date10 June 2023
OrganizerKL - Sporto klubas Kauno lankininkai
PlaceKaunas, Partizanų g. 192
NameKauno taurė (LLF taurės antras etapas
DescriptionInternational competition (Open)
OptionsFinals
Notes
Competition ResultsDivision/Class rank Division/Class rank
Division/Class Team rank Division/Class Team rank
Final rank Final rank
Qualification rank Qualification rank
Grids Grids
Final rank Qualification rank Archer Club Total Golds X/Nines
Barebow Men
1 2 Kosteckas Viktoras VJT Laisvalaikio ir sporto klubas “Vajetau” Pakruojis525 1 1
2 1 Šuliokas Rimantas KL Sporto klubas Kauno lankininkai566 6 1
3 3 Jacevičius Artūras VJT Laisvalaikio ir sporto klubas “Vajetau” Pakruojis509 4 2
4 4 Vileikis Algimantas ŽL Žaliasis lankas (Alytus)493 1 0
5 6 Mosin Vladimir LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)471 6 4
6 8 Ūsas Arvydas KL Sporto klubas Kauno lankininkai424 1 0
7 10 Juškevičius Tomas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)381 0 0
8 12 Andrulis Dominykas KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai350 3 1
9 11 Stanikaitis Gediminas VJT Laisvalaikio ir sporto klubas “Vajetau” Pakruojis369 0 0
9 9 Melnikov Boris KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai386 0 0
9 5 Vertelka Skirmantas VJT Laisvalaikio ir sporto klubas “Vajetau” Pakruojis478 4 1
9 7 Račkauskas Audrius KL Sporto klubas Kauno lankininkai455 6 1
Barebow Women
1 2 Zaliauskienė Lolita STR Strėlė (Vilnius)442 1 0
2 1 Radvilienė Halina USTR Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)500 8 1
3 4 Puodžiūtė Ieva STR Strėlė (Vilnius)321 2 0
4 3 Andrulienė Vika KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai394 6 1
Compound Men
1 1 Grigaravičius Jonas ULK Utenos lankininkų klubas670 32 8
2 2 Grigaravičius Marius ULK Utenos lankininkų klubas665 30 10
3 3 Švedas Vilius LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)644 27 8
4 5 Karpavičius Žydrūnas KSA Kauno sporto asociacija624 16 5
5 4 Prapuolenis Arvydas KSA Kauno sporto asociacija626 25 10
6 11 Kavaliauskas Giedrius A-ŽL Alytupis-Žaliasis lankas (Alytus)571 13 2
7 8 Butkus Edmundas AŠ Sporto klubas Auksinis šaulys (Šiauliai)599 7 3
8 7 Baranauskas Rolandas A-ŽL Alytupis-Žaliasis lankas (Alytus)600 15 3
9 10 Šakauskas Vladas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)577 8 3
9 9 Bileišis Remigijus ULK Utenos lankininkų klubas588 9 3
9 12 Vengelis Linas A-ŽL Alytupis-Žaliasis lankas (Alytus)571 11 1
9 6 Liekis Tomas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)604 11 4
Compound Women
9 1 Guobužaitė Beata ULK Utenos lankininkų klubas568 11 3
9 2 Timinskienė Inga ŽL Žaliasis lankas (Alytus)325 14 6
Longbow Men
1 4 Voroņins Vjačeslavs LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”360 1 0
2 3 Taletavičius Marijus KL Sporto klubas Kauno lankininkai369 1 0
3 2 Mosin Vladimir LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)418 3 0
4 1 Gorbunov Jurij PSTR Lankininkų klubas Perkūno strėlė (Kretinga)438 6 4
5 6 Šironas Virgilijus JBR Klubas Jaunimo brizas (Molėtai)240 2 0
6 5 Runiškovs Aleksejs LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”321 3 1
Recurve Men
1 3 Sergejevs Romans LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”565 6 2
2 1 Šliauteris Modestas AŠ Sporto klubas Auksinis šaulys (Šiauliai)599 8 2
3 2 Mačernius Dalius LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)592 13 4
4 13 Juozaitis Valdas AŠ Sporto klubas Auksinis šaulys (Šiauliai)512 4 0
5 5 Kašėta Ramūnas KSA Kauno sporto asociacija560 5 1
6 6 Lapsiņš Eduards LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”553 9 4
7 8 Kiršys Darius AŠ Sporto klubas Auksinis šaulys (Šiauliai)541 5 2
8 10 Kazlauskas Vytautas GAJA Sporto mokykla Gaja530 8 3
9 4 Krulis Adam LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)565 6 1
9 11 Petrauskas Algimantas KL Sporto klubas Kauno lankininkai517 7 2
9 9 Salelionis Aurimas GAJA Sporto mokykla Gaja535 7 0
9 12 Tamulionis Emilis ASRC-ŽL Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)516 3 0
9 18 Bogužis Mindaugas KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai461 3 1
9 14 Mockevičius Nedas ŽL Žaliasis lankas (Alytus)507 9 3
9 17 Gods-Romanovskis Dilans LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”470 1 0
9 7 Šuliokas Domantas GAJA Sporto mokykla Gaja549 8 1
17 16 Čiupaila Regimantas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)486 4 1
17 19 Levickas Vilius KSA Kauno sporto asociacija433 2 0
17 15 Juknevičius Justas GAJA Sporto mokykla Gaja494 2 0
Recurve Women
1 2 Ramanauskaitė Paulina ŽL Žaliasis lankas (Alytus)548 11 3
2 4 Pavasare Inese LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”498 6 3
3 1 Seibute Lija Viktorija LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”558 9 3
4 11 Kačonienė Laima LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)433 2 0
5 12 Abromavičienė Kristina KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai408 4 1
6 3 Večkytė Meda Viktorija LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)511 6 1
7 9 Kuzmienė Laila KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai443 3 2
8 7 Perminaitė Diana GAJA Sporto mokykla Gaja464 3 2
9 5 Deņisenoka Līga Ilona LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”483 4 1
9 10 Barkauskaitė Julija KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai443 3 1
9 8 Čiupailienė Dalia LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)456 2 1
9 6 Mihailova Anna LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”473 4 2