Archer Detail
Archer IDLTU0008
NameAndrulis Dominykas
GenderM
Active archerYes
Registered TillDecember 31, 2024
Age ClassM - Men
Preferred DivisionR - Recurve
ClubVJT - Laisvalaikio ir sporto klubas “Vajetau” Pakruojis
Notes
Date Type
Name
Place Division Class Total Final rank Qualification rank
2024
10 February Indoor 18m Round (2 distances)
Utenos taurė 2024
Utenos daugiafunkcinis sporto centras, K.Donelaičio st. 38, Utena B M143 18 18
12 January
14 January
Indoor 18m Round (2 distances)
Baltic Indoor Open 2024
Ventspils B M258 9 15
2023
24 November
26 November
Indoor 18m Round (2 distances)
Best Indoor 2023
Druskininkai B M273 17 28
9 September 70/50m Round (2 distances)
Tarptautinės šaudymo iš lanko varžybos V.Černiausko taurė
Naujoji g. Pagiriai, Vilniaus raj. B M280 17 20
19 August
20 August
70/50m Round (2 distances)
Klaipėdos taurė (LLF taurės trečias etapas
Klaipėda/Smiltynė B M205 9 16
22 July
23 July
70/50m Round (2 distances)
Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas 2023
Druskininkai B M144 17 24
30 June
2 July
70/50m Round (2 distances)
Baltic Open 2023
Ventspils B M271 7 7
10 June 70/50m Round (2 distances)
Kauno taurė (LLF taurės antras etapas
Kaunas, Partizanų g. 192 B M350 8 12
27 May 70/50m Round (2 distances)
Grobiņa Open 2023
Grobiņas pilsētas stadions B M422 4 3
20 May 70/50m Round (2 distances)
Utenos miesto pirmenybės 2023 (LLF taurės pirmas etapas) Atrankinės varžybos
Utenos lankininkų treniruočių bazė Utenos aerodrome, Alių kaimas Utenos raj B M319 7 11
6 May 70/50m Round (2 distances)
V.Juozapaičio atminimo taurė
Klaipėda/Smiltynė B M153 9 9
25 March
26 March
Indoor 18m Round (2 distances)
Lithuanian Open Indoor Archery Championship
Utenos daugiafunkcinis sporto centras, K.Donelaičio st. 38, Utena B M138 17 28
28 January Indoor 18m Round (2 distances)
Pakruojo taurė 2023
Pakruojis B M375 6 4
2022
19 November
20 November
Indoor 18m Round (2 distances)
BEST INDOOR
Alytus B M342 9 16
10 September 70/50m Round (2 distances)
V. Černiausko atminimo taurė (Lietuvos taurės ketvirtas etapas)
Vilnius B M260 9 13
20 August 70/50m Round (2 distances)
Latvijas Atklātais čempionāts loka šaušanā
Ventspils B M324 6 6
13 August
14 August
70/50m Round (2 distances)
Klaipėdos taurė 2022 (Lietuvos taurės trečias etapas
Klaipėda/Smiltynė B M312 7 10
23 July
24 July
70/50m Round (2 distances)
Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas
Druskininkai B M231 9 9
16 July
17 July
70/50m Round (2 distances)
XI Pasaulio lietuvių sporto žaidynės
„Saulės“ pagrindinė mokykla, Ateities g. 13, Druskininkai B M367 6 6
2 July 70/50m Round (2 distances)
Kauno taurė 2022 (Lietuvos taurės antras etapas)
Kaunas, Partizanų g. 192 B M330 3 6
19 June 70/50m Round (2 distances)
Lietuvos šaudymo iš lanko jaunučių, jaunių, jaunimo ir senjorų čempionatas
Kaunas B U21M438 2 1
21 May 70/50m Round (2 distances)
Utenos miesto pirmenybės (Lietuvos taurės pirmas etapas) 2022
Utena, Lithuania B M339 8 7
30 April 70/50m Round (2 distances)
V.Juozapaičio atminimo taurė
Klaipeda/Smiltyne B M134 3 3
26 March
27 March
Indoor 18m Round (2 distances)
Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas uždarose patalpose
Alytus (LIT) B M313 17 19
18 February
20 February
Indoor 18m Round (2 distances)
Latvijas Atklātais čempionāts loka šaušanā telpās 2022
Ventspils, Sporta iela 7/9 B M324 9 13
21 January
23 January
Indoor 18m Round (2 distances)
Baltic Indoor Open Archery Championships 2022
Ventspils, Sporta iela 7/9 B M314 9 14
8 January Indoor 18m Round (2 distances)
Pakruojo taurė 2022
Pakruojis, Lithuania B M240 9 12
2021
20 November
21 November
Indoor 18m Round (2 distances)
Best INDOOR
Alytus Sports and Recreation Center B M323 17 15
14 August 70/50m Round (2 distances)
Klaipėdos taurė
Klaipėda B M92 9 11
24 July
25 July
70/50m Round (2 distances)
Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas
Birutės st. 5, Alytus B U21M349 3 3
2020
12 September 70/50m Round (2 distances)
XX V. Cerniauskas Cup in Memoriam
Vilnius B M169 9 11
22 February Indoor 18m Round (2 distances)
Utena Cup 2020
Utena R U18M189 7 1
2019
23 November 2 x Indoor 18m Round (4 distances)
Riga Indoor Championships 2019
Rīga (LAT) R M561 35 35
16 November
17 November
Indoor 18m Round (2 distances)
Best indoor
Birutes st. 5, Alytus R M298 17 28
23 March
24 March
Indoor 18m Round (2 distances)
Open Lithuanian Indoor Championship
Utena R U18M330 7 7
2 February Indoor 18m Round (2 distances)
Utena Cup
Utena R U18M131 2 2
2018
15 September 70/50m Round (2 distances)
V. Černiauskas cup in memoriam
Utena B U18W418 3 3
17 March
18 March
Indoor 18m Round (2 distances)
Open Lithuanian Indoor Championship
Utena R U18M274 5 5
10 February Indoor 18m Round (2 distances)
Utena Cup
Utena R U18M233 3 3