Competition Detail
Competition Code2023022
Date6 May 2023
OrganizerKLL - Sporto klubas Klaipėdos lankininkai
PlaceKlaipėda/Smiltynė
NameV.Juozapaičio atminimo taurė
DescriptionInternational competition (Open)
Notes
Competition ResultsDivision/Class rank Division/Class rank
Division/Class Team rank Division/Class Team rank
Final rank Final rank
Qualification rank Qualification rank
Grids Grids
Final rank Qualification rank Archer Club Total Golds X/Nines
Barebow Men
1 1 Kosteckas Viktoras VJT Laisvalaikio ir sporto klubas “Vajetau” Pakruojis550 3 0
2 2 Dubickas Aistis KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai508 1 0
3 6 Mosin Vladimir LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)476 2 0
4 5 Stanikaitis Gediminas VJT Laisvalaikio ir sporto klubas “Vajetau” Pakruojis480 4 2
5 4 Gorbunov Jurij PSTR Lankininkų klubas Perkūno strėlė (Kretinga)489 1 1
6 3 Jacevičius Artūras VJT Laisvalaikio ir sporto klubas “Vajetau” Pakruojis504 4 1
7 8 Juškevičius Tomas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)334 1 0
8 7 Melnikov Boris KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai376 6 2
9 9 Andrulis Dominykas KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai153 0 0
Barebow Women
1 1 Radvilienė Halina USTR Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)533 6 3
2 2 Andrulienė Vika KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai303 1 0
3 3 Azaravičiūtė Emilija USTR Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)103 0 0
Compound Men
1 1 Grigaravičius Marius ULK Utenos lankininkų klubas678 37 14
2 2 Grigaravičius Jonas ULK Utenos lankininkų klubas677 37 12
3 4 Bileišis Remigijus ULK Utenos lankininkų klubas659 22 6
4 6 Baranauskas Rolandas A-ŽL Alytupis-Žaliasis lankas (Alytus)650 22 5
5 5 Timinskas Ugnius ŽL Žaliasis lankas (Alytus)653 27 11
6 7 Junokas Marius LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)639 22 7
7 3 Švedas Vilius LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)661 25 10
8 9 Butkus Edmundas AŠ Sporto klubas Auksinis šaulys (Šiauliai)631 20 2
9 8 Špadas Andrius KSA Kauno sporto asociacija634 16 6
9 11 Mažeika Jonas AŠ Sporto klubas Auksinis šaulys (Šiauliai)604 13 4
9 12 Vengelis Linas A-ŽL Alytupis-Žaliasis lankas (Alytus)582 10 5
9 10 Kavaliauskas Giedrius A-ŽL Alytupis-Žaliasis lankas (Alytus)623 18 6
Compound Women
1 1 Timinskienė Inga ŽL Žaliasis lankas (Alytus)690 44 15
2 2 Grigaravičienė Asta ULK Utenos lankininkų klubas607 15 5
Recurve Men
1 1 Blāze Dāvis LAT-ODI Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”619 11 2
2 3 Šliauteris Modestas AŠ Sporto klubas Auksinis šaulys (Šiauliai)602 15 3
3 10 Juozaitis Valdas AŠ Sporto klubas Auksinis šaulys (Šiauliai)577 6 2
4 4 Petrauskas Algimantas KL Sporto klubas Kauno lankininkai598 13 3
5 2 Kiršys Darius AŠ Sporto klubas Auksinis šaulys (Šiauliai)604 11 1
6 5 Krulis Adam LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)598 9 2
7 8 Bagdanavičius Dovydas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)578 9 1
8 11 Kuznecovas Dmitrijus LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)574 9 4
9 13 Kašėta Ramūnas KSA Kauno sporto asociacija573 7 4
9 18 Sergejevs Romans LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”519 9 3
9 7 Lapsiņš Eduards LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”590 10 3
9 12 Šuliokas Rimantas KL Sporto klubas Kauno lankininkai574 5 2
9 19 Šuliokas Domantas GAJA Sporto mokykla Gaja506 4 1
9 9 Morkeliūnas Ignas KL Sporto klubas Kauno lankininkai578 8 2
9 17 Mockevičius Nedas ŽL Žaliasis lankas (Alytus)525 4 0
9 6 Tamulionis Emilis ASRC-ŽL Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)595 5 4
17 20 Čiupaila Regimantas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)477 3 0
17 22 Bogužis Mindaugas KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai459 4 0
17 23 Kauliņš Ģirts LAT-LIN Lindales uguns372 0 0
17 24 Ābelis Toms LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”308 0 0
17 15 Salelionis Aurimas GAJA Sporto mokykla Gaja553 6 1
17 14 Kazlauskas Vytautas GAJA Sporto mokykla Gaja563 9 5
17 16 Gods-Romanovskis Dilans LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”538 6 4
17 21 Jansons Dainis LAT-LPK Amazones / Latvijas Paralimpiskā komiteja461 4 0
Recurve Women
1 1 Ramanauskaitė Paulina ŽL Žaliasis lankas (Alytus)573 7 2
2 6 Perminaitė Diana GAJA Sporto mokykla Gaja492 4 2
3 2 Pavasare Inese LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”561 6 1
4 5 Spāģe Madara LAT-LIN Lindales uguns505 3 1
5 3 Ukstiņa Estere LAT-CUR Loka šaušanas sporta klubs “Curland”552 14 7
6 4 Kačonienė Laima LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)536 3 1
7 7 Kuzmienė Laila KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai478 4 0
8 8 Barkauskaitė Julija KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai474 6 1
9 9 Abromavičienė Kristina KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai473 6 3
9 11 Stagniūnaitė Aistė USTR Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)271 1 0
9 10 Čiupailienė Dalia LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)464 4 0