Archer Detail
Archer IDLTU0130
NameMosin Vladimir
GenderM
Active archerYes
Registered Till31 Dec 2022
Age ClassMM - Master Men
Preferred DivisionB - Barebow
ClubLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)
Notes
Date Type
Name
Place Division Class Total Final rank Qualification rank
2022
19 November
20 November
Indoor 18m Round (2 distances)
BEST INDOOR
Alytus B M416 7 9
19 November
20 November
Indoor 18m Round (2 distances)
BEST INDOOR
Alytus L M349 9 10
10 September 70/50m Round (2 distances)
V. Černiausko atminimo taurė (Lietuvos taurės ketvirtas etapas)
Vilnius L M451 3 2
10 September 70/50m Round (2 distances)
V. Černiausko atminimo taurė (Lietuvos taurės ketvirtas etapas)
Vilnius B M472 6 5
13 August
14 August
70/50m Round (2 distances)
Klaipėdos taurė 2022 (Lietuvos taurės trečias etapas
Klaipėda/Smiltynė B M483 2 3
2 July 70/50m Round (2 distances)
Kauno taurė 2022 (Lietuvos taurės antras etapas)
Kaunas, Partizanų g. 192 L M404 1 1
2 July 70/50m Round (2 distances)
Kauno taurė 2022 (Lietuvos taurės antras etapas)
Kaunas, Partizanų g. 192 B M516 5 2
19 June 70/50m Round (2 distances)
Lietuvos šaudymo iš lanko jaunučių, jaunių, jaunimo ir senjorų čempionatas
Kaunas L MM487 1 1
19 June 70/50m Round (2 distances)
Lietuvos šaudymo iš lanko jaunučių, jaunių, jaunimo ir senjorų čempionatas
Kaunas B MM502 2 2
21 May 70/50m Round (2 distances)
Utenos miesto pirmenybės (Lietuvos taurės pirmas etapas) 2022
Utena, Lithuania L M489 1 1
21 May 70/50m Round (2 distances)
Utenos miesto pirmenybės (Lietuvos taurės pirmas etapas) 2022
Utena, Lithuania B M487 3 4
26 March
27 March
Indoor 18m Round (2 distances)
Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas uždarose patalpose
Alytus (LIT) L M378 5 4
26 March
27 March
Indoor 18m Round (2 distances)
Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas uždarose patalpose
Alytus (LIT) B M448 7 5
2021
20 November
21 November
Indoor 18m Round (2 distances)
Best INDOOR
Alytus Sports and Recreation Center B M464 2 4
20 November
21 November
Indoor 18m Round (2 distances)
Best INDOOR
Alytus Sports and Recreation Center L M363 2 3
18 September 70/50m Round (2 distances)
XXI V. Cerniauskas Cup in Memoriam
Vilnius, Lithuania B M451 4 3
18 September 70/50m Round (2 distances)
XXI V. Cerniauskas Cup in Memoriam
Vilnius, Lithuania L M265 7 5
14 August 70/50m Round (2 distances)
Klaipėdos taurė
Klaipėda B M501 2 3
24 July
25 July
70/50m Round (2 distances)
Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas
Birutės st. 5, Alytus L M355 4 4
24 July
25 July
70/50m Round (2 distances)
Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas
Birutės st. 5, Alytus B M504 7 6
3 July 70/50m Round (2 distances)
Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko senjorų čempionatas
Šiauliai, Lithuania B MM430 1 1
12 June 70/50m Round (2 distances)
.Juozapaičio atminimo taurė
Šauļi B M473 3 4
15 May 70/50m Round (2 distances)
Utenos miesto pirmenybės 2021
Utena, Lithuania L M315 2 1
15 May 70/50m Round (2 distances)
Utenos miesto pirmenybės 2021
Utena, Lithuania B M445 7 5
2020
12 September 70/50m Round (2 distances)
XX V. Cerniauskas Cup in Memoriam
Vilnius L M313 3 4
12 September 70/50m Round (2 distances)
XX V. Cerniauskas Cup in Memoriam
Vilnius B M474 5 5
25 July
26 July
70/50m Round (2 distances)
Open Lithuanian Outdoor Championship
Utena L M382 1 2
25 July
26 July
70/50m Round (2 distances)
Open Lithuanian Outdoor Championship
Utena B M504 8 5
22 February Indoor 18m Round (2 distances)
Utena Cup 2020
Utena L M292 5 6
22 February Indoor 18m Round (2 distances)
Utena Cup 2020
Utena B M449 7 6
17 January
19 January
Indoor 25m + 18m Round (4 distances)
Baltic Indoor Open
Ventspils (LAT) L M732 2 3
17 January
19 January
Indoor 25m + 18m Round (4 distances)
Baltic Indoor Open
Ventspils (LAT) B M899 9 7
2019
14 September 70/50m Round (2 distances)
XIX V. Cerniauskas Cup in Memoriam
Utena L M303 1 3
14 September 70/50m Round (2 distances)
XIX V. Cerniauskas Cup in Memoriam
Utena B M489 4 3
27 July
28 July
70/50m Round (2 distances)
Open Lithuanian Championship
Utena L M333 1 2
27 July
28 July
70/50m Round (2 distances)
Open Lithuanian Championship
Utena B M503 5 5
23 March
24 March
Indoor 18m Round (2 distances)
Open Lithuanian Indoor Championship
Utena L M322 6 5
23 March
24 March
Indoor 18m Round (2 distances)
Open Lithuanian Indoor Championship
Utena B M366 6 6
2 February Indoor 18m Round (2 distances)
Utena Cup
Utena L M280 1 5
2 February Indoor 18m Round (2 distances)
Utena Cup
Utena B M448 5 6
18 January
20 January
Indoor 25m + 18m Round (4 distances)
Baltic Open indor archery championship
Ventspils olimiskais centrs, Ventspils, Skolas iela 7/9 B M932 1 6
12 January Indoor 18m Round (2 distances)
Seeburgas stops
Grobiņa B M458 4 4
2018
24 November 2 x Indoor 18m Round (4 distances)
Riga Indoor Championships
Rīga B M456 11 11
17 November
18 November
Indoor 18m Round (2 distances)
Best Indoor
Alytus L M377 3 6
17 November
18 November
Indoor 18m Round (2 distances)
Best Indoor
Alytus B M481 4 4
21 July
22 July
70/50m Round (2 distances)
Open Lithuanian Outdoor Championship
Utena B M523 3 4
21 July
22 July
70/50m Round (2 distances)
Open Lithuanian Outdoor Championship
Utena L M257 6 6
17 March
18 March
Indoor 18m Round (2 distances)
Open Lithuanian Indoor Championship
Utena B M455 5 5
19 January
21 January
Indoor 25m + 18m Round (4 distances)
Latvijas čempionāts telpās 2018
Ventspils olimiskais centrs, Ventspils, Skolas iela 7/9 B M954 2 2
2017
16 June
18 June
70/50m Round (2 distances)
XVII Baltic Open
Salas pagasts T M872 2 2
16 June
18 June
70/50m Round (2 distances)
XVII Baltic Open
Salas pagasts B M806 3 3