Competition Detail
Competition CodeRIO18
Date24 Nov 2018
OrganizerLATVIA - Latvijas Loka šaušanas federācija
PlaceRīga
NameRiga Indoor Championships
DescriptionInternational competition (Open)
NotesTraditional, Barebow - 1x 18m Round
Recurve, Compound - 2x 18m Round
Competition ResultsDivision/Class rank Division/Class rank
Division/Class Team rank Division/Class Team rank
Final rank Qualification rank Archer Club Total Golds X/Nines
Barebow Men
3 3 Ārenieks Viesturs LAT-AL “Archery Liepāja”488 7 19
4 4 Siitsman Martti EST-SAG Sagittarius484 10 15
5 5 Lapsiņš Eduards LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”479 12 13
7 7 Morley Steve EST-KSK Kajamaa Spordiklubi474 5 17
10 10 Burkevics Modris LAT-CUR Loka šaušanas sporta klubs “Curland”465 7 16
11 11 Mosin Vladimir LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)456 10 9
12 12 Atonen Aleksander EST-KSK Kajamaa Spordiklubi444 3 13
14 14 Sedleckas Juozas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)405 2 11
16 16 Solovjovs Vitālijs LAT-AL “Archery Liepāja”385 5 5
19 19 Ronis Jānis LAT-CUR Loka šaušanas sporta klubs “Curland”369 3 8
20 20 Popovs Pāvels LAT-CUR Loka šaušanas sporta klubs “Curland”361 3 6
21 21 Gansons Edgars LAT-AL “Archery Liepāja”354 6 8
23 23 Valčiukas Jonas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)343 3 7
Barebow Women
1 1 Rjabkova Marina LAT-AIM Sporta klubs “AiM Archery”511 12 23
2 2 Kent Triin EST-TLN Tallinna Vibukool445 6 12
3 3 Trapik Jelena LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)443 8 14
4 4 Valčiukė Margarita LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)425 3 12
5 5 Mitrjaikina Monika EST-KSK Kajamaa Spordiklubi425 2 14
6 6 Āreniece Kristīne LAT-AL “Archery Liepāja”404 5 12
8 8 Kalle Sigrid EST-KSK Kajamaa Spordiklubi378 5 12
Compound Men
2 2 Karpavičius Žydrūnas KSA Kauno sporto asociacija1138 60 58
3 3 Meļeškevičs Sergejs LAT-ODI Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”1132 55 62
4 4 Kent Kristo EST-TLN Tallinna Vibukool1131 55 63
6 6 Jakubanecs Jānis LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”1116 43 70
8 8 Vaganovs Roberts LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”1106 35 77
9 9 Šaumanas Algirdas ULK Utenos lankininkų klubas1104 36 74
10 10 Titovs Aleksandrs LAT-ODI Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”1104 28 88
11 11 Avsjuks Viktors LAT-ODI Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”1098 33 74
12 12 Šilovs Edgars LAT-AIM Sporta klubs “AiM Archery”1093 27 80
13 13 Jonasts Gints LAT-LPK Amazones / Latvijas Paralimpiskā komiteja1074 17 83
14 14 Liepa Krišjānis LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”1067 26 67
15 15 Lignickis Arnis LAT-SAV Sporta klubs “Savage archer”1066 27 70
16 16 Aigars Jānis LAT-AL “Archery Liepāja”1058 17 84
17 17 Kuzņecovs Andris LAT-SAV Sporta klubs “Savage archer”1039 17 67
18 18 Mednis Muntis LAT-FWA Biedrība “Free Wind Archers”1036 22 59
21 21 Strazdiņš Toms LAT-ĶŠ “Ķekavas šautra”0 0 0
Compound Women
1 1 Hõim Emily EST-TVK2 Tartu Vibuklubi/Tartu Valla Spordikool1147 68 51
2 2 Oleksejenko Julija LAT-ATL Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Atlantis”1142 62 58
4 4 Grīnvalde Janeta LAT-ODI Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”1111 38 76
6 6 Uusmaa Anu EST-SAG Sagittarius1081 18 89
7 7 Šaumanė Greta ULK Utenos lankininkų klubas1078 20 85
8 8 Karēle Aleksandra LAT-ODI Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”1077 25 76
9 9 Andersone Elza Līna LAT-FWA Biedrība “Free Wind Archers”1003 10 54
10 10 Medne Viva LAT-FWA Biedrība “Free Wind Archers”956 8 52
Longbow Men
1 1 Kolk Kuldar EST-TVK Tartu Vibuklubi467 9 16
2 2 Kontus Urmas EST-KSK Kajamaa Spordiklubi448 7 16
3 3 Dreimanis Edgars LAT-SAV Sporta klubs “Savage archer”420 4 8
4 4 Kirilovs Pēteris LAT-SAV Sporta klubs “Savage archer”411 7 9
5 5 Šveicis Andis LAT-SAV Sporta klubs “Savage archer”407 6 7
6 6 Andersons Māris LAT-FWA Biedrība “Free Wind Archers”389 4 9
7 7 Peedumäe Marek EST-TVK Tartu Vibuklubi384 3 6
8 8 Gremzde Jānis LAT-SAV Sporta klubs “Savage archer”381 1 7
9 9 Wessels Jaco EST-TVK Tartu Vibuklubi377 1 11
10 10 Melecis Andris LAT-SAV Sporta klubs “Savage archer”356 2 10
11 11 Lignickis Arnis LAT-SAV Sporta klubs “Savage archer”356 2 2
12 12 Sekorskas Egidijus STR Strėlė (Vilnius)353 3 8
13 13 Bērziņš sen. Jānis LAT-STR Sporta klubs “Stiegra”340 3 4
15 15 Zālītis Ainars LAT-STR Sporta klubs “Stiegra”200 1 3
Longbow Women
1 1 Sirkel-Suviste Inge EST-KSK Kajamaa Spordiklubi410 5 10
3 3 Wessels Monika EST-TVK Tartu Vibuklubi374 5 5
4 4 Grigienė Aida STR Strėlė (Vilnius)324 4 1
5 5 Krēgere Dace LAT-ZIE Kaspara Aigara loka šaušanas sporta klubs “Ziemeļnieks”255 0 4
6 6 Virula Katrin EST-KSK Kajamaa Spordiklubi242 3 3
7 7 Järve Pilleriin EST-TLN Tallinna Vibukool235 0 3
8 8 Laurisson Tiina EST-VVK Vooremaa Vibuklubi208 0 6
9 9 Gromule Ilze LAT-ZIE Kaspara Aigara loka šaušanas sporta klubs “Ziemeļnieks”207 1 5
10 10 Kaasik Tea EST-TLN Tallinna Vibukool200 0 2
12 12 Pavlova Mairita LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”116 1 0
13 13 Kadiķe Regīna Elizabete LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”114 0 1
Recurve Men
2 2 Bružis Jānis LAT-AL “Archery Liepāja”1142 70 42
4 4 Šigauskas Vladas KSA Kauno sporto asociacija1127 59 49
5 5 Oona Märt EST-NSAC NS Archery Club1120 58 49
6 6 Kazuss Mark LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”1115 60 39
7 7 Blāze Dāvis LAT-ODI Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”1114 57 43
10 10 Siņņikovs Nikolajs LAT-AIM Sporta klubs “AiM Archery”1100 45 52
11 11 Kašėta Ramūnas KSA Kauno sporto asociacija1096 49 50
14 14 Spāģis Aigars LAT-AL “Archery Liepāja”1081 40 47
16 16 Lapsiņš Eduards LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”1072 44 48
17 17 Ikko Jevgeni EST-KSK Kajamaa Spordiklubi1067 33 50
20 20 Kuznecovas Dmitrijus LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)1053 35 43
21 21 Lagzdiņš Lauris LAT-CUR Loka šaušanas sporta klubs “Curland”1050 27 50
22 22 Rabkevičs Ivars LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”1047 32 45
24 24 Jocius Aleksandras LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)1016 27 39
26 26 Opolčenovs Aleksejs LAT-ODI Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”1004 27 40
27 27 Kononovs Gļebs LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”997 38 27
28 28 Derbakovs Andrejs LAT-AIM Sporta klubs “AiM Archery”996 19 34
30 30 Gerasimovs Igors LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”991 29 34
31 31 Hmeļevskis Makss LAT-AL “Archery Liepāja”982 19 38
32 32 Frolovs Mihails LAT-FRM Bērnu un jaunatnes loka šaušanas sporta klubs “FRAM”981 17 36
34 34 Sedihs Iļja LAT-FRM Bērnu un jaunatnes loka šaušanas sporta klubs “FRAM”957 22 32
35 35 Ozoliņš Kristaps LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”957 18 39
37 37 Lesiņš Andris LAT-ODI Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”893 17 24
38 38 Saars Raivo LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”859 19 23
39 39 Krotovs Aleksejs LAT-FRM Bērnu un jaunatnes loka šaušanas sporta klubs “FRAM”857 9 34
40 40 Vorobjovs Nikita LAT-AL “Archery Liepāja”849 15 23
41 41 Koroļs Dmitrijs LAT-FRM Bērnu un jaunatnes loka šaušanas sporta klubs “FRAM”815 10 24
42 42 Svirskis Mārtiņš LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”716 6 11
43 43 Morozkov Samir LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”692 9 16
43 43 Šukis Armands LAT-STR Sporta klubs “Stiegra”0 0 0
44 44 Valdmanis Jānis LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”659 8 17
Recurve Women
1 1 Matvejeva Rimma LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”1101 47 48
3 3 Rjabkova Marina LAT-AIM Sporta klubs “AiM Archery”1071 43 48
5 5 Deņisenoka Līga Ilona LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”1062 29 51
7 7 Kononova Jeļena LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”1046 39 50
9 9 Kreicberga Anete LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”1018 27 39
10 10 Bārene Irīna LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”1010 28 45
11 11 Melle Ieva LAT-LPK Amazones / Latvijas Paralimpiskā komiteja1000 26 41
12 12 Siksna Evija LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”976 22 40
13 13 Ramanauskaitė Iveta SSC-LSK Sostinės sporto centras - Lankininkų sporto klubas LSK957 20 32
16 16 Luste Evija LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”907 18 26
17 17 Vaida Johanna EST-TVK Tartu Vibuklubi906 18 34
19 19 Ropiņa Digna LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”872 11 25
20 20 Mkrjana Karine LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”862 16 29
21 21 Daubaraitė Akvilė LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)811 8 27
22 22 Luige Karoli EST-TVK2 Tartu Vibuklubi/Tartu Valla Spordikool800 12 30