Archer Detail
Archer IDLTU0090
NameKarpavičius Žydrūnas
GenderM
Active archerYes
Registered TillDecember 31, 2024
Age Class50M - 50+ Men
Preferred DivisionR - Recurve
ClubKSA - Kauno sporto asociacija
Notes
Date Type
Name
Place Division Class Total Final rank Qualification rank
2024
25 May 70/50m Round (2 distances)
Utenos miesto pirmenybės 2024 (LLF taurės pirmas etapas)
Utenos lankininkų treniruočių bazė Utenos aerodrome, Alių kaimas Utenos raj C M658 6 5
16 March
17 March
Indoor 18m Round (2 distances)
Lithuanian Open Indoor Archery Championship
Utenos daugiafunkcinis sporto centras, K.Donelaičio st. 38, Utena C M565 6 4
10 February Indoor 18m Round (2 distances)
Utenos taurė 2024
Utenos daugiafunkcinis sporto centras, K.Donelaičio st. 38, Utena C M558 9 7
2023
24 November
26 November
Indoor 18m Round (2 distances)
Best Indoor 2023
Druskininkai C M569 9 6
9 September 70/50m Round (2 distances)
Tarptautinės šaudymo iš lanko varžybos V.Černiausko taurė
Naujoji g. Pagiriai, Vilniaus raj. C M664 4 4
19 August
20 August
70/50m Round (2 distances)
Klaipėdos taurė (LLF taurės trečias etapas
Klaipėda/Smiltynė C M654 6 4
22 July
23 July
70/50m Round (2 distances)
Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas 2023
Druskininkai C M672 5 3
10 June 70/50m Round (2 distances)
Kauno taurė (LLF taurės antras etapas
Kaunas, Partizanų g. 192 C M624 4 5
20 May 70/50m Round (2 distances)
Utenos miesto pirmenybės 2023 (LLF taurės pirmas etapas) Atrankinės varžybos
Utenos lankininkų treniruočių bazė Utenos aerodrome, Alių kaimas Utenos raj C M645 3 7
2022
19 November
20 November
Indoor 18m Round (2 distances)
BEST INDOOR
Alytus C M570 2 4
24 September 70/50m Round (2 distances)
Vasaras sezonas slēgšana
Salas pagasts, C M1344 1 1
23 July
24 July
70/50m Round (2 distances)
Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas
Druskininkai C M657 5 4
16 July
17 July
70/50m Round (2 distances)
XI Pasaulio lietuvių sporto žaidynės
„Saulės“ pagrindinė mokykla, Ateities g. 13, Druskininkai C M646 1 2
2 July 70/50m Round (2 distances)
Kauno taurė 2022 (Lietuvos taurės antras etapas)
Kaunas, Partizanų g. 192 C M655 8 4
21 May 70/50m Round (2 distances)
Utenos miesto pirmenybės (Lietuvos taurės pirmas etapas) 2022
Utena, Lithuania C M660 9 6
30 April 70/50m Round (2 distances)
V.Juozapaičio atminimo taurė
Klaipeda/Smiltyne C M667 4 2
26 March
27 March
Indoor 18m Round (2 distances)
Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas uždarose patalpose
Alytus (LIT) C M567 3 4
18 February
20 February
Indoor 18m Round (2 distances)
Latvijas Atklātais čempionāts loka šaušanā telpās 2022
Ventspils, Sporta iela 7/9 C M559 5 6
2021
20 November
21 November
Indoor 18m Round (2 distances)
Best INDOOR
Alytus Sports and Recreation Center C M566 2 3
18 September 70/50m Round (2 distances)
XXI V. Cerniauskas Cup in Memoriam
Vilnius, Lithuania C M658 2 2
14 August 70/50m Round (2 distances)
Klaipėdos taurė
Klaipėda C M643 5 6
24 July
25 July
70/50m Round (2 distances)
Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas
Birutės st. 5, Alytus C M658 3 4
3 July 70/50m Round (2 distances)
Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko senjorų čempionatas
Šiauliai, Lithuania C M664 1 1
12 June 70/50m Round (2 distances)
.Juozapaičio atminimo taurė
Šauļi C M666 2 2
15 May 70/50m Round (2 distances)
Utenos miesto pirmenybės 2021
Utena, Lithuania C M666 1 2
2020
12 September 70/50m Round (2 distances)
XX V. Cerniauskas Cup in Memoriam
Vilnius C M644 7 4
5 September 70/50m Round (2 distances)
Latvia Open 2020
Salas pagasts (LAT) C M1315 1 1
25 July
26 July
70/50m Round (2 distances)
Open Lithuanian Outdoor Championship
Utena C M665 1 1
26 June
28 June
70/50m Round (2 distances)
Baltic Open 2020
Ventspils (LAT) C M668 2 2
22 February Indoor 18m Round (2 distances)
Utena Cup 2020
Utena C M572 3 3
17 January
19 January
Indoor 25m + 18m Round (4 distances)
Baltic Indoor Open
Ventspils (LAT) C M1127 4 5
2019
23 November 2 x Indoor 18m Round (4 distances)
Riga Indoor Championships 2019
Rīga (LAT) C M1115 10 10
16 November
17 November
Indoor 18m Round (2 distances)
Best indoor
Birutes st. 5, Alytus C M570 2 2
14 September 70/50m Round (2 distances)
XIX V. Cerniauskas Cup in Memoriam
Utena C M649 3 5
27 July
28 July
70/50m Round (2 distances)
Open Lithuanian Championship
Utena C M665 1 2
13 July 70/50m Round (2 distances)
Compound Cup 2019
Utena C M666 6 4
23 March
24 March
Indoor 18m Round (2 distances)
Open Lithuanian Indoor Championship
Utena C M561 9 8
2 February Indoor 18m Round (2 distances)
Utena Cup
Utena C M546 8 7
18 January
20 January
Indoor 25m + 18m Round (4 distances)
Baltic Open indor archery championship
Ventspils olimiskais centrs, Ventspils, Skolas iela 7/9 C M1140 7 4
2018
24 November 2 x Indoor 18m Round (4 distances)
Riga Indoor Championships
Rīga C M1138 2 2
17 November
18 November
Indoor 18m Round (2 distances)
Best Indoor
Alytus C M557 1 5
15 September 70/50m Round (2 distances)
V. Černiauskas cup in memoriam
Utena C M647 6 4
21 July
22 July
70/50m Round (2 distances)
Open Lithuanian Outdoor Championship
Utena C M603 8 9
14 July 70/50m Round (2 distances)
Baltic Compound Cup
Utena C M631 5 5
17 March
18 March
Indoor 18m Round (2 distances)
Open Lithuanian Indoor Championship
Utena R M448 23 23