Competition Detail
Competition Code2018002
Date17 Mar 2018
18 Mar 2018
OrganizerULK - Utenos lankininkų klubas
PlaceUtena
NameOpen Lithuanian Indoor Championship
DescriptionInternational competition (Open)
Notes
Invitation PackageInvitation Package
Competition ResultsDivision/Class rank Division/Class rank
Division/Class Team rank Division/Class Team rank
Final rank Final rank
Final Team rank Final Team rank
Qualification rank Qualification rank
Qualification Team rank Qualification Team rank
Grids Grids
Team grids Team grids
Final rank Qualification rank Archer Club Total Golds X/Nines
Barebow Cadet Men
1 1 Glaveckas Motiejus ASRC-ŽL Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)489 0 0
2 2 Antanaitis Justas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)460 0 0
Barebow Cadet Women
1 1 Rimkutė Fausta SSC-LSK Sostinės sporto centras - Lankininkų sporto klubas LSK514 0 0
2 2 Večkytė Meda Viktorija SSC-LSK Sostinės sporto centras - Lankininkų sporto klubas LSK497 0 0
3 3 Stagniūnaitė Aistė USTR Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)374 0 0
Barebow Men
1 1 Šironas Linas JBR Klubas Jaunimo brizas (Molėtai)502 0 0
2 2 Junevičius Mindaugas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)499 7 0
3 3 Vileikis Algimantas ŽL Žaliasis lankas (Alytus)493 8 0
4 4 Gurevičius Arūnas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)492 0 0
5 5 Mosin Vladimir LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)455 0 0
6 6 Janulaitis Andrius USTR Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)440 0 0
7 7 Pocius Edvardas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)432 4 0
8 8 Šironas Andrius JBR Klubas Jaunimo brizas (Molėtai)432 2 0
9 9 Gavelis Rimvydas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)430 0 0
10 10 Rimkus Ramūnas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)419 0 0
11 11 Jocius Aleksandras LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)403 0 0
12 12 Glaveckas Motiejus ASRC-ŽL Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)402 4 0
13 13 Šironas Virgilijus JBR Klubas Jaunimo brizas (Molėtai)354 0 0
Barebow Master Men
1 1 Vileikis Algimantas ŽL Žaliasis lankas (Alytus)481 0 0
3 3 Šironas Virgilijus JBR Klubas Jaunimo brizas (Molėtai)383 0 0
4 4 Ūsas Arvydas KL Sporto klubas Kauno lankininkai286 0 0
Barebow Women
1 1 Astrauskienė Edita STR Strėlė (Vilnius)453 0 0
2 2 Valčiukė Margarita LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)450 0 0
3 3 Molis Anželika LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)402 0 0
4 4 Daubaraitė Akvilė LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)379 0 0
Compound Junior Women
1 1 Petkūnaitė Liepa ULK Utenos lankininkų klubas513 0 0
Compound Men
1 1 Timinskas Ugnius ŽL Žaliasis lankas (Alytus)576 0 0
2 2 Baranauskas Rolandas A-ŽL Alytupis-Žaliasis lankas (Alytus)565 28 0
3 3 Grigaravičius Marius ULK Utenos lankininkų klubas565 25 0
4 4 Šilovs Edgars LAT-AIM Sporta klubs “AiM Archery”564 0 0
5 5 Butkus Edmundas AŠ Sporto klubas Auksinis šaulys (Šiauliai)561 9 20
6 6 Prapuolenis Arvydas KSA Kauno sporto asociacija559 0 0
7 7 Astrauskas Gediminas STR Strėlė (Vilnius)553 9 20
8 8 Balsys Mantas STR Strėlė (Vilnius)546 16 0
9 9 Šakauskas Vladas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)546 13 0
10 10 Šaumanas Algirdas ULK Utenos lankininkų klubas541 0 0
11 11 Kemeža Žilvinas KSA Kauno sporto asociacija539 0 0
12 12 Petkevičius Renatas ŽL Žaliasis lankas (Alytus)537 0 0
13 13 Melnikov Boris HAR Klaipėdos netradicinių sporto šakų klubas Harmonija518 0 0
14 14 Vengelis Linas ŽL Žaliasis lankas (Alytus)500 0 0
Compound Master Men
1 1 Prapuolenis Arvydas KSA Kauno sporto asociacija558 0 0
2 2 Šakauskas Vladas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)539 0 0
3 3 Melnikov Boris HAR Klaipėdos netradicinių sporto šakų klubas Harmonija522 0 0
Compound Women
1 1 Timinskienė Inga ŽL Žaliasis lankas (Alytus)574 0 0
2 2 Grigaravičienė Asta ULK Utenos lankininkų klubas555 0 0
3 3 Petkūnaitė Liepa ULK Utenos lankininkų klubas474 0 0
Longbow Men
1 1 Banys Arvydas ŽL Žaliasis lankas (Alytus)427 0 0
2 2 Sekorskas Egidijus STR Strėlė (Vilnius)387 4 5
3 3 Svetlauskas Stasys ŽL Žaliasis lankas (Alytus)387 4 3
4 4 Naumavičius Vitalijus STR Strėlė (Vilnius)369 0 0
5 5 Brusokas Rimantas USTR Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)363 0 0
6 6 Barauskas Arūnas STR Strėlė (Vilnius)353 0 0
7 7 Pocius Tomas PSTR Lankininkų klubas Perkūno strėlė (Kretinga)324 0 0
8 8 Karčiauskas Martynas STR Strėlė (Vilnius)308 2 0
9 9 Karpavičius Vytas USTR Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)293 0 0
10 10 Večkys Žydrūnas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)260 0 0
11 11 Dijokas Marius USTR Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)197 0 0
12 12 Pažiūra Mindaugas GS Gintarinė strėlė178 0 0
Longbow Master Men
1 1 Banys Arvydas ŽL Žaliasis lankas (Alytus)430 0 0
2 2 Sekorskas Egidijus STR Strėlė (Vilnius)355 0 0
3 3 Naumavičius Vitalijus STR Strėlė (Vilnius)354 0 0
4 4 Brusokas Rimantas USTR Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)322 0 0
Longbow Women
1 1 Stagniūnienė Ramunė USTR Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)346 0 0
2 2 Grigienė Aida STR Strėlė (Vilnius)313 0 0
3 3 Karpavičienė Neringa USTR Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)198 0 0
Recurve Cadet Men
1 1 Jančiukas Dominykas ASRC-ŽL Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)553 0 0
2 2 Petronis Skirmantas KSA Kauno sporto asociacija482 11 0
3 3 Bražinskas Domantas ASRC-ŽL Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)482 10 0
4 4 Gataveckas Lukas KL Sporto klubas Kauno lankininkai475 0 0
5 5 Andrulis Dominykas KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai274 0 0
Recurve Cadet Women
1 1 Sladkevičiūtė Inesa KSA Kauno sporto asociacija492 0 0
2 2 Ramanauskaitė Iveta SSC-LSK Sostinės sporto centras - Lankininkų sporto klubas LSK491 0 0
3 3 Lapašinskaitė Liepa GAJA-KL Sporto mokykla Gaja-Sporto klubas Kauno lankininkai468 0 0
4 4 Vozbutaitė Santa KSA Kauno sporto asociacija449 0 0
5 5 Sergejevaitė Gabija ASRC-ŽL Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)406 0 0
6 6 Kemzūraitė Rugilė GAJA-KL Sporto mokykla Gaja-Sporto klubas Kauno lankininkai359 0 0
8 8 Jundulaitė Ūla GAJA-KL Sporto mokykla Gaja-Sporto klubas Kauno lankininkai151 0 0
Recurve Junior Men
1 1 Alesius Aurimas GAJA-KL Sporto mokykla Gaja-Sporto klubas Kauno lankininkai499 0 0
Recurve Junior Women
1 1 Ramanauskaitė Paulina ASRC-ŽL Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)553 0 0
2 2 Abramaitytė Kristina ASRC-ŽL Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)541 0 0
3 3 Rimkevičiūtė Saulė GAJA-KL Sporto mokykla Gaja-Sporto klubas Kauno lankininkai515 0 0
4 4 Balčiūnaitė Vitalija ASRC-ŽL Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)468 0 0
5 5 Motiejūnaitė Miglė GAJA-KL Sporto mokykla Gaja-Sporto klubas Kauno lankininkai460 0 0
Recurve Men
1 1 Kovalevskij Adrian LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)567 31 0
2 2 Šigauskas Vladas KSA Kauno sporto asociacija567 27 0
3 3 Kašėta Ramūnas KSA Kauno sporto asociacija558 0 0
4 4 Vaičekauskis Vidmantas KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai546 0 0
5 5 Maksymov Aleksandr LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)544 13 0
6 6 Lubys Taurūnas KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai543 11 11
7 7 Bagdanavičius Dovydas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)541 23 0
8 8 Šliauteris Modestas AŠ Sporto klubas Auksinis šaulys (Šiauliai)541 18 0
9 9 Čiupaila Regimantas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)538 19 0
10 10 Jančiukas Dominykas ASRC-ŽL Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)538 17 10
11 11 Bernotas Lenardas KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai528 8 0
12 12 Maldutis Gintaras LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)525 0 0
13 13 Rečiūga Romualdas HAR Klaipėdos netradicinių sporto šakų klubas Harmonija524 17 0
15 15 Petrauskas Algimantas KSA Kauno sporto asociacija521 6 0
16 16 Sipavičius Vaidotas AŠ Sporto klubas Auksinis šaulys (Šiauliai)513 11 0
17 17 Kavaliauskas Giedrius KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai493 0 0
18 18 Marteckas Svajūnas STR Strėlė (Vilnius)485 0 0
19 19 Bagarauskas Arvydas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)483 0 0
20 20 Bražinskas Domantas ASRC-ŽL Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)481 0 0
21 21 Dirsė Mindaugas KSA Kauno sporto asociacija460 0 0
22 22 Ūsas Arvydas KL Sporto klubas Kauno lankininkai454 0 0
23 23 Karpavičius Žydrūnas KSA Kauno sporto asociacija448 0 0
24 24 Kuznecovas Dmitrijus LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)435 0 0
25 25 Narkūnas Valdas STR Strėlė (Vilnius)422 0 0
Recurve Master Men
1 1 Šigauskas Vladas KSA Kauno sporto asociacija560 0 0
2 2 Čiupaila Regimantas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)540 0 0
4 4 Rečiūga Romualdas HAR Klaipėdos netradicinių sporto šakų klubas Harmonija530 0 0
5 5 Bagarauskas Arvydas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)524 0 0
6 6 Narkūnas Valdas STR Strėlė (Vilnius)472 0 0
Recurve Master Women
1 1 Čiupailienė Dalia LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)453 0 0
Recurve Women
1 1 Ramanauskaitė Paulina ASRC-ŽL Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)541 0 0
2 2 Abramaitytė Kristina ASRC-ŽL Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)537 0 0
3 3 Kuzmienė Laila KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai526 0 0
4 4 Balčiūnaitė Vitalija ASRC-ŽL Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)522 0 0
5 5 Rimkevičiūtė Saulė GAJA-KL Sporto mokykla Gaja-Sporto klubas Kauno lankininkai503 0 0
6 6 Ramanauskaitė Iveta SSC-LSK Sostinės sporto centras - Lankininkų sporto klubas LSK497 7 0
7 7 Lapašinskaitė Liepa GAJA-KL Sporto mokykla Gaja-Sporto klubas Kauno lankininkai493 0 0
8 8 Čiupailienė Dalia LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)483 6 0
9 9 Butiakova Margarita LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)482 0 0
10 10 Paškevičiūtė Julija GAJA-KL Sporto mokykla Gaja-Sporto klubas Kauno lankininkai470 0 0
12 12 Sergejevaitė Gabija ASRC-ŽL Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)378 0 0
13 13 Andrulienė Vika KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai234 0 0