Archer Detail
Archer IDLTU0007
NameAndrulienė Vika
GenderW
Active archerYes
Registered TillDecember 31, 2024
Age ClassW - Women
Preferred DivisionR - Recurve
ClubVJT - Laisvalaikio ir sporto klubas “Vajetau” Pakruojis
Notes
Date Type
Name
Place Division Class Total Final rank Qualification rank
2024
9 June 70/50m Round (2 distances)
Kauno taurė (LLF taurės antras etapas)
Kaunas, Partizanų g. 192 B W414 8 4
25 May 70/50m Round (2 distances)
Utenos miesto pirmenybės 2024 (LLF taurės pirmas etapas)
Utenos lankininkų treniruočių bazė Utenos aerodrome, Alių kaimas Utenos raj B W367 5 7
16 March
17 March
Indoor 18m Round (2 distances)
Lithuanian Open Indoor Archery Championship
Utenos daugiafunkcinis sporto centras, K.Donelaičio st. 38, Utena B W386 8 10
10 February Indoor 18m Round (2 distances)
Utenos taurė 2024
Utenos daugiafunkcinis sporto centras, K.Donelaičio st. 38, Utena B W407 9 6
12 January
14 January
Indoor 18m Round (2 distances)
Baltic Indoor Open 2024
Ventspils B W352 2 3
2023
24 November
26 November
Indoor 18m Round (2 distances)
Best Indoor 2023
Druskininkai B W295 17 20
9 September 70/50m Round (2 distances)
Tarptautinės šaudymo iš lanko varžybos V.Černiausko taurė
Naujoji g. Pagiriai, Vilniaus raj. B W374 4 5
19 August
20 August
70/50m Round (2 distances)
Klaipėdos taurė (LLF taurės trečias etapas
Klaipėda/Smiltynė B W267 7 7
22 July
23 July
70/50m Round (2 distances)
Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas 2023
Druskininkai B W361 9 9
30 June
2 July
70/50m Round (2 distances)
Baltic Open 2023
Ventspils B W442 1 1
10 June 70/50m Round (2 distances)
Kauno taurė (LLF taurės antras etapas
Kaunas, Partizanų g. 192 B W394 4 3
27 May 70/50m Round (2 distances)
Grobiņa Open 2023
Grobiņas pilsētas stadions B W410 3 1
20 May 70/50m Round (2 distances)
Utenos miesto pirmenybės 2023 (LLF taurės pirmas etapas) Atrankinės varžybos
Utenos lankininkų treniruočių bazė Utenos aerodrome, Alių kaimas Utenos raj B W393 3 3
6 May 70/50m Round (2 distances)
V.Juozapaičio atminimo taurė
Klaipėda/Smiltynė B W303 2 2
25 March
26 March
Indoor 18m Round (2 distances)
Lithuanian Open Indoor Archery Championship
Utenos daugiafunkcinis sporto centras, K.Donelaičio st. 38, Utena B W385 5 6
28 January Indoor 18m Round (2 distances)
Pakruojo taurė 2023
Pakruojis B W340 2 2
2022
19 November
20 November
Indoor 18m Round (2 distances)
BEST INDOOR
Alytus B W370 6 9
10 September 70/50m Round (2 distances)
V. Černiausko atminimo taurė (Lietuvos taurės ketvirtas etapas)
Vilnius B W324 3 4
20 August 70/50m Round (2 distances)
Latvijas Atklātais čempionāts loka šaušanā
Ventspils B W389 3 3
13 August
14 August
70/50m Round (2 distances)
Klaipėdos taurė 2022 (Lietuvos taurės trečias etapas
Klaipėda/Smiltynė B W348 1 2
23 July
24 July
70/50m Round (2 distances)
Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas
Druskininkai R W253 9 11
16 July
17 July
70/50m Round (2 distances)
XI Pasaulio lietuvių sporto žaidynės
„Saulės“ pagrindinė mokykla, Ateities g. 13, Druskininkai R W236 7 7
2 July 70/50m Round (2 distances)
Kauno taurė 2022 (Lietuvos taurės antras etapas)
Kaunas, Partizanų g. 192 B W364 6 1
21 May 70/50m Round (2 distances)
Utenos miesto pirmenybės (Lietuvos taurės pirmas etapas) 2022
Utena, Lithuania B W316 9 2
30 April 70/50m Round (2 distances)
V.Juozapaičio atminimo taurė
Klaipeda/Smiltyne R W333 9 10
26 March
27 March
Indoor 18m Round (2 distances)
Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas uždarose patalpose
Alytus (LIT) R W293 9 11
18 February
20 February
Indoor 18m Round (2 distances)
Latvijas Atklātais čempionāts loka šaušanā telpās 2022
Ventspils, Sporta iela 7/9 B W216 5 7
18 February
20 February
Indoor 18m Round (2 distances)
Latvijas Atklātais čempionāts loka šaušanā telpās 2022
Ventspils, Sporta iela 7/9 R W394 17 16
21 January
23 January
Indoor 18m Round (2 distances)
Baltic Indoor Open Archery Championships 2022
Ventspils, Sporta iela 7/9 R W421 9 12
8 January Indoor 18m Round (2 distances)
Pakruojo taurė 2022
Pakruojis, Lithuania R W405 6 6
2021
20 November
21 November
Indoor 18m Round (2 distances)
Best INDOOR
Alytus Sports and Recreation Center R W344 9 14
14 August 70/50m Round (2 distances)
Klaipėdos taurė
Klaipėda R W275 6 8
2020
15 August
16 August
70/50m Round (2 distances)
Klaipėdos taurė
Klaipeda (LIT) R W102 8 8
22 February Indoor 18m Round (2 distances)
Utena Cup 2020
Utena R W401 9 10
17 January
19 January
Indoor 25m + 18m Round (4 distances)
Baltic Indoor Open
Ventspils (LAT) R W623 17 24
11 January Indoor 18m Round (2 distances)
Seeburgas stops 2020
Grobiņa (LAT) R W375 7 7
2019
23 November 2 x Indoor 18m Round (4 distances)
Riga Indoor Championships 2019
Rīga (LAT) R W659 15 15
16 November
17 November
Indoor 18m Round (2 distances)
Best indoor
Birutes st. 5, Alytus R W265 17 21
23 March
24 March
Indoor 18m Round (2 distances)
Open Lithuanian Indoor Championship
Utena R W293 9 15
2 February Indoor 18m Round (2 distances)
Utena Cup
Utena R W266 7 7
2018
17 November
18 November
Indoor 18m Round (2 distances)
Best Indoor
Alytus R W186 9 16
15 September 70/50m Round (2 distances)
V. Černiauskas cup in memoriam
Utena B W152 5 5
17 March
18 March
Indoor 18m Round (2 distances)
Open Lithuanian Indoor Championship
Utena R W234 13 13
10 February Indoor 18m Round (2 distances)
Utena Cup
Utena R W207 7 7
2017
25 November
26 November
Indoor 18m Round (2 distances)
BEST INDOOR
Alytus arena, Naujoji st. 52, Alytus R W172 6 6