Competition Detail
Competition Code2018001
Date10 Feb 2018
OrganizerULK - Utenos lankininkų klubas
PlaceUtena
NameUtena Cup
DescriptionInternational competition (Open)
Notes
Invitation PackageInvitation Package
Competition ResultsDivision/Class rank Division/Class rank
Division/Class Team rank Division/Class Team rank
Final rank Final rank
Qualification rank Qualification rank
Grids Grids
Final rank Qualification rank Archer Club Total Golds X/Nines
Barebow Cadet Men
2 2 Glaveckas Motiejus ASRC-ŽL Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)437 3 13
Barebow Cadet Women
1 1 Rimkutė Fausta LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)468 9 11
Barebow Men
1 1 Gurevičius Arūnas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)518 15 21
2 2 Junevičius Mindaugas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)497 7 24
3 3 Šironas Linas JBR Klubas Jaunimo brizas (Molėtai)494 8 20
4 4 Vileikis Algimantas ŽL Žaliasis lankas (Alytus)484 10 16
5 5 Jocius Aleksandras LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)467 11 12
6 6 Gavelis Rimvydas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)449 5 14
7 7 Šironas Virgilijus JBR Klubas Jaunimo brizas (Molėtai)434 4 10
8 8 Rimkus Ramūnas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)402 5 10
Barebow Women
1 1 Valčiukė Margarita LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)492 12 14
2 2 Astrauskienė Edita STR Strėlė (Vilnius)457 8 18
3 3 Daubaraitė Akvilė LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)420 8 8
4 4 Molis Anželika LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)378 6 5
Compound Men
1 1 Timinskas Ugnius ŽL Žaliasis lankas (Alytus)564 26 32
2 2 Špadas Andrius KSA Kauno sporto asociacija563 25 33
3 3 Gudžiūnas Gražvydas ULK Utenos lankininkų klubas560 21 36
4 4 Baranauskas Rolandas A-ŽL Alytupis-Žaliasis lankas (Alytus)559 19 41
5 5 Bileišis Remigijus ULK Utenos lankininkų klubas557 26 33
6 6 Astrauskas Gediminas STR Strėlė (Vilnius)553 17 39
7 7 Prapuolenis Arvydas KSA Kauno sporto asociacija551 15 41
8 8 Liepa Krišjānis LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”545 10 46
9 9 Šakauskas Vladas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)520 12 32
10 10 Urbanas Vytautas KSA Kauno sporto asociacija511 9 34
11 11 Vengelis Linas ŽL Žaliasis lankas (Alytus)496 7 25
12 12 Grigaravičius Jonas ULK Utenos lankininkų klubas460 1 24
Compound Women
1 1 Timinskienė Inga ŽL Žaliasis lankas (Alytus)574 34 26
2 2 Grigaravičienė Asta ULK Utenos lankininkų klubas536 11 42
3 3 Petkūnaitė Liepa ULK Utenos lankininkų klubas486 5 26
Longbow Cadet Men
1 1 Banys Arvydas ŽL Žaliasis lankas (Alytus)413 9 7
2 2 Sekorskas Egidijus STR Strėlė (Vilnius)377 2 12
Longbow Women
3 3 Grigienė Aida STR Strėlė (Vilnius)369 4 6
Recurve Cadet Men
3 3 Andrulis Dominykas KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai233 0 2
8 8 Kiela Linas ULK Utenos lankininkų klubas287 1 4
Recurve Cadet Women
1 1 Lapašinskaitė Liepa GAJA-KL Sporto mokykla Gaja-Sporto klubas Kauno lankininkai504 15 22
1 1 Paškevičiūtė Julija GAJA-KL Sporto mokykla Gaja-Sporto klubas Kauno lankininkai526 18 24
2 2 Sergejevaitė Gabija ASRC-ŽL Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)469 3 19
2 2 Fiodorovaitė Viltė ULK Utenos lankininkų klubas454 3 15
3 3 Bilaišytė Evelina ULK Utenos lankininkų klubas377 2 12
4 4 Bilaišytė Elinga ULK Utenos lankininkų klubas346 2 6
5 5 Vizbaraitė Evelina ULK Utenos lankininkų klubas342 3 8
6 6 Inčerytė Ieva ULK Utenos lankininkų klubas324 2 7
7 7 Poškaitė Džiuginta ULK Utenos lankininkų klubas313 2 3
Recurve Men
1 1 Šigauskas Vladas KSA Kauno sporto asociacija570 35 20
2 2 Jurgaitis Aidas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)566 32 23
3 3 Kovalevskij Adrian LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)563 25 33
4 4 Šliauteris Modestas AŠ Sporto klubas Auksinis šaulys (Šiauliai)558 27 24
5 5 Kašėta Ramūnas KSA Kauno sporto asociacija552 30 20
6 6 Maldutis Gintaras LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)534 21 25
7 7 Bagarauskas Arvydas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)527 15 28
8 8 Petrauskas Algimantas KSA Kauno sporto asociacija526 19 21
9 9 Jančiukas Dominykas ASRC-ŽL Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)522 15 24
10 10 Alesius Aurimas GAJA-KL Sporto mokykla Gaja-Sporto klubas Kauno lankininkai517 16 20
11 11 Maksymov Aleksandr LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)508 16 18
12 12 Sipavičius Vaidotas AŠ Sporto klubas Auksinis šaulys (Šiauliai)507 11 24
13 13 Čiupaila Regimantas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)506 16 17
14 14 Kavaliauskas Giedrius KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai497 12 17
15 15 Šaumanas Algirdas ULK Utenos lankininkų klubas482 11 14
16 16 Kuznecov Dmitrij LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)429 6 16
Recurve Women
1 1 Ramanauskaitė Paulina ASRC-ŽL Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)543 23 21
2 2 Abramaitytė Kristina ASRC-ŽL Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)513 13 21
3 3 Balčiūnaitė Vitalija ASRC-ŽL Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)506 12 20
4 4 Rimkevičiūtė Saulė GAJA-KL Sporto mokykla Gaja-Sporto klubas Kauno lankininkai502 14 19
5 5 Sankauskaitė Gerda GAJA-KL Sporto mokykla Gaja-Sporto klubas Kauno lankininkai484 7 21
6 6 Čiupailienė Dalia LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)465 7 18
7 7 Andrulienė Vika KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai207 2 4