Archer List
Found 1141 records
Archer IDNameGenderClubArcher Class/SubClass
E021299Aarla Carol-IrisWEST-TLN - Tallinna VibukoolJW - Junior Women
E060400Aas ArturMEST-TYRI - Türi VibukoolCM - Cadet Men
LV00188Āboliņa KetijaWLAT06 - Biedrība “Free Wind Archers”JW - Junior Women
LTU0001Abramaitytė KristinaWASRC-ŽL - Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)CW - Cadet Women
LV00495Abramovs ErnestsMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”JM - Junior Men
E260506Ader AleksanderMEST-SAG - SagittariusCM - Cadet Men
E081000Adler Ande AnnaliisaWEST-TLN - Tallinna VibukoolCW - Cadet Women
E160455Adler PeeterMEST-SAG - SagittariusMM - Master Men
E060982Adler PriitMEST-TVK - Tartu VibuklubiM - Men
LV00518Ādmine-Liepa KristīneWLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”W - Women
LTU0002Adomavičius TomasMLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)M - Men
E290901Aedla Kevin MarcusMEST-SAG - SagittariusCM - Cadet Men
E100673Aedla MarekMEST-SAG - SagittariusM - Men
E081276Agu AivoMEST-JVK - Järvakandi IlvesM - Men
LV00602Aidaraļijeva LauraWLAT06 - Biedrība “Free Wind Archers”CW - Cadet Women
LV00426Aigars JānisMLAT12 - “Archery Liepāja”M - Men
LV00184Aigars KasparsMLAT09 - Kaspara Aigara loka šaušanas sporta klubs “Ziemeļnieks”MM - Master Men
LTU0003Akavickas MantasMLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)JM - Junior Men
E101204Alasoo HannaWEST-PRN - Pärnu MeelisCW - Cadet Women
E220402Albrant MarkusMEST-TYRI - Türi VibukoolCM - Cadet Men
LTU0004Alesius AurimasMASRC-ŽL - Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)JM - Junior Men
E190770Aljošin RomanMEST-TLN - Tallinna VibukoolM - Men
E090505Aljošin VsevolodMEST-TLN - Tallinna VibukoolCM - Cadet Men
E290800Alliksaar Jan ErikMEST-SAG - SagittariusCM - Cadet Men
E171191Allik TaavoMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolM - Men
LTU0005Amankevičiūtė AustėjaWKSA - Kauno sporto asociacijaJW - Junior Women
LV00408Andersone Elza LīnaWLAT06 - Biedrība “Free Wind Archers”CW - Cadet Women
LV00512Andersons HaraldsMLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”CM - Cadet Men
LV00592Andersons MārisMLAT06 - Biedrība “Free Wind Archers”M - Men
LV00594Andersons MatīsMLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”JM - Junior Men
LV00542Andersons RihardsMLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”CM - Cadet Men
LTU0006Andriušaitienė AnetaWUSTR - Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)W - Women
LTU0007Andrulienė VikaWPSTR - Lankininkų klubas Perkūno strėlė (Kretinga)W - Women
LTU0008Andrulis DominykasMPSTR - Lankininkų klubas Perkūno strėlė (Kretinga)CM - Cadet Men
E121270Annus HannesMEST-PRN - Pärnu MeelisM - Men
E180805Annusver ReneMEST-PRN - Pärnu MeelisCM - Cadet Men
LV00085Ansone LāsmaWLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”W - Women
LV00632Ansons IntsMLAT12 - “Archery Liepāja”M - Men
E250108Ant ArgoMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolCM - Cadet Men
LV00272Antonova MarijaWLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”MW - Master Women
LV00062Apsītis JānisMLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”M - Men
E120705Arro AnnikaWEST-JVK - Järvakandi IlvesCW - Cadet Women
E120196Arro KristjanMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolM - Men
E271208Arvisto HugoMEST-SAG - SagittariusCM - Cadet Men
E180803Asejev DianaWEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolCW - Cadet Women
E250675Atonen AleksanderMEST-TLN - Tallinna VibukoolM - Men
E050205Atonen Karl AleksanderMEST-TLN - Tallinna VibukoolCM - Cadet Men
E110906Atonen KatarinaWEST-TLN - Tallinna VibukoolCW - Cadet Women
LV00544Auškāpa SanitaWLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”W - Women
LV00625Auza RobertsMLAT12 - “Archery Liepāja”CM - Cadet Men
LV00608Avakjans ArsenijsMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”CM - Cadet Men
LV00453Avsjuka AnastasijaWLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”W - Women
LV00127Avsjuks ViktorsMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”MM - Master Men
LV00287Babašs NikitaMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”CM - Cadet Men
E060703Bachmann RimoMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolCM - Cadet Men
LTU0009Bagarauskas ArvydasMLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)MM - Master Men
LTU0010Bagdanavičius DovydasMLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)M - Men
LV00627Balabanovs AndrejsMLAT12 - “Archery Liepāja”CM - Cadet Men
LTU0011Balčiūnaitė VitalijaWASRC-ŽL - Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)CW - Cadet Women
LV00197Balodis AndrejsMLAT04 - Sporta klubs “Savage archer”MM - Master Men
LV00448Balodis StanislavsMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”JM - Junior Men
LV00552Baltalksnis MatīssMLAT14 - Sporta klubs “AiM Archery”M - Men
LTU0223Baltrušaitė RingaWLITHUANIA - Lietuvos lankininkų federacijaW - Women
LV00535Banders MārisMLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”M - Men
LTU0012Banys ArvydasMŽL - Žaliasis lankas (Alytus)MM - Master Men
LTU0013Baranauskas RolandasMŽL - Žaliasis lankas (Alytus)M - Men
LTU0014Barauskas ArūnasMSTR - Strėlė (Vilnius)M - Men
LV00334Bārene IrīnaWLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”W - Women
LTU0015Barkauskas AntanasMVMSC-LSK - Vilniaus miesto sporto centras-Lankininkų sporto klubas (Vilnius)M - Men
LTU0016Bartuškaitė LukrecijaWLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)CW - Cadet Women
LTU0017Bartuškevičius DonatasMUSTR - Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)M - Men
LTU0018Barysas GintautasMA-ŽL - Alytupis-Žaliasis lankas (Alytus)MM - Master Men
LV00389Baumanis GustavsMLAT08 - Loka šaušanas sporta klubs “Curland”CM - Cadet Men
E160155Baumann KaljuMEST-LVL - Lääne VibulaskjadMM - Master Men
E150459Baumann KerstiWEST-LVL - Lääne VibulaskjadMW - Master Women
LV00193Bekers RaimondsMLAT07 - Bērnu un jaunatnes loka šaušanas sporta klubs “FRAM”M - Men
LV00035Bēniņš AndrisMLAT14 - Sporta klubs “AiM Archery”M - Men
LV00189Bensons HaraldsMLAT14 - Sporta klubs “AiM Archery”CM - Cadet Men
LTU0019Berkovič DarijaWLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)JW - Junior Women
LV00605Berlizovs JegorsMLAT14 - Sporta klubs “AiM Archery”CM - Cadet Men
E220801Bernadt MiriamWEST-TLN - Tallinna VibukoolCW - Cadet Women
LTU0020Bernotas LenardasMKLL - Sporto klubas Klaipėdos lankininkaiM - Men
LV00357Bērziņa Amanda SabīneWLAT12 - “Archery Liepāja”CW - Cadet Women
LV00596Bērziņa InetaWLAT05 - Sporta klubs “Stiegra”W - Women
LV00595Bērziņa InetaWLAT05 - Sporta klubs “Stiegra”W - Women
LV00011Bērziņš jun. JānisMLAT05 - Sporta klubs “Stiegra”M - Men
LV00012Bērziņš sen. JānisMLAT05 - Sporta klubs “Stiegra”MM - Master Men
LTU0021Bigataitė Marija GintarėWLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)W - Women
LTU0022Bilaišytė ElingaWULK - Utenos lankininkų klubasCW - Cadet Women
LTU0023Bilaišytė EvelinaWULK - Utenos lankininkų klubasCW - Cadet Women
LTU0024Bileišis RemigijusMULK - Utenos lankininkų klubasM - Men
E230308Bilitjuk MaikMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolCM - Cadet Men
LV00623Birkenšteins LaurisMLAT14 - Sporta klubs “AiM Archery”M - Men
E021205Birnbaum RandyMEST-SAG - SagittariusCM - Cadet Men
LV00545Blaua ViktorijaMLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”M - Men
LV00278Blāze AgitaWLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”MW - Master Women
LV00286Blāze DāvisMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”CM - Cadet Men
E241278Blehner JanarMEST-TLN - Tallinna VibukoolM - Men
LV00540Blunovs Pauls ViljamsMLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”CM - Cadet Men
LV00479Bobrihins AndrejsMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”CM - Cadet Men
LV00441Bogdanovs ArtūrsMLAT14 - Sporta klubs “AiM Archery”M - Men
LV00285Boļšakova KsenijaWLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”CW - Cadet Women
LV00378Borga IneseWLAT08 - Loka šaušanas sporta klubs “Curland”W - Women
LV00319Borgs Kaspars MLAT08 - Loka šaušanas sporta klubs “Curland”M - Men
E070274Borissov MihhailMEST-TLN - Tallinna VibukoolM - Men
LV00337Bramanis EdgarsMLAT12 - “Archery Liepāja”M - Men
LTU0025Bražinskas DomantasMASRC-ŽL - Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)CM - Cadet Men
LV00501Bremmane AgneseWLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”W - Women
LV00208Bringins RihardsMLAT06 - Biedrība “Free Wind Archers”M - Men
LTU0026Brusokas NojusMUSTR - Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)CM - Cadet Men
LTU0027Brusokas RimantasMUSTR - Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)MM - Master Men
LTU0028Brusokienė NeringaWUSTR - Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)W - Women
LTU0029Brūzga ArūnasMUSTR - Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)MM - Master Men
LTU0030Brūzga AugustasMUSTR - Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)CM - Cadet Men
LV00323Bružis JānisMLAT12 - “Archery Liepāja”M - Men
LV00486Buiķis Markuss TomassMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”CM - Cadet Men
LTU0031Buikus EgidijusMŽL - Žaliasis lankas (Alytus)M - Men
LTU0032Buivydienė VitalijaWHAR - Klaipėdos netradicinių sporto šakų klubas HarmonijaMW - Master Women
LV00385Burkevics AleksisMLAT08 - Loka šaušanas sporta klubs “Curland”CM - Cadet Men
LV00377Burkevics ModrisMLAT08 - Loka šaušanas sporta klubs “Curland”M - Men
LTU0033Butiakova MargaritaWLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)W - Women
LTU0034Butkus EdmundasMAŠ - Sporto klubas Auksinis šaulys (Šiauliai)MM - Master Men
LTU0035Čajauskas GiedriusMHAR - Klaipėdos netradicinių sporto šakų klubas HarmonijaM - Men
LV00637Čakstiņa KristīneWLAT14 - Sporta klubs “AiM Archery”W - Women
LV00477Čaščinovs DaņilaMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”CM - Cadet Men
LV00451Čebanovs DenissMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”M - Men
LV00428Ceļdoma PaulīneWLAT12 - “Archery Liepāja”CW - Cadet Women
LV00364Ceļdoms KristapsMLAT12 - “Archery Liepāja”M - Men
LV00167Celmiņa JūlijaWLAT07 - Bērnu un jaunatnes loka šaušanas sporta klubs “FRAM”W - Women
LTU0036Čepulionis ArvydasMKL - Sporto klubas Kauno lankininkaiMM - Master Men
LV00144Čerkasovs MaksimsMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”M - Men
LV00445Čerņakovs AndrejsMLAT14 - Sporta klubs “AiM Archery”CM - Cadet Men
LTU0037Černiavska KamilaWSTR - Strėlė (Vilnius)CW - Cadet Women
LV00547Čertkovs ViktorsMLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”M - Men
LTU0038Čiaplinskas EdgarasMŽL - Žaliasis lankas (Alytus)M - Men
LV00446Čigarina AnnaWLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”CW - Cadet Women
LV00536Cīrulis MārisMLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”M - Men
LV00481Cirvelis RičardsMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”CM - Cadet Men
LTU0039Čiupaila RegimantasMLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)MM - Master Men
LTU0040Čiupailienė DaliaWLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)MW - Master Women
LTU0041Čivilienė RasaWLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)W - Women
LTU0042Čižikas DainiusMVMSC-LSK - Vilniaus miesto sporto centras-Lankininkų sporto klubas (Vilnius)CM - Cadet Men
LV00400Čukanova AnastasijaWLAT11 - “Ķekavas šautra”CW - Cadet Women
LV00489Čulkins SilvestrsMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”M - Men
LV00273Cvetkova JekaterinaWLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”CW - Cadet Women
LTU0043Cygankov Jan IvanMVMSC-LSK - Vilniaus miesto sporto centras-Lankininkų sporto klubas (Vilnius)JM - Junior Men
LTU0044Dagys PetrasMLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)MM - Master Men
LTU0045Danielius ŠarūnasMUSTR - Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)JM - Junior Men
LTU0046Daščioraitė IevaWKSA - Kauno sporto asociacijaJW - Junior Women
LTU0047Daugmaudis GiedriusMLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)M - Men
LV00620Davidovs AnatolijsMLAT07 - Bērnu un jaunatnes loka šaušanas sporta klubs “FRAM”M - Men
LV00088Deņisenoka Līga IlonaWLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”W - Women
LTU0048Denisovas ValerijusMLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)MM - Master Men
LV00434Denisovs ArtjomsMLAT14 - Sporta klubs “AiM Archery”CM - Cadet Men
LV00510Deņisovs GļebsMLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”CM - Cadet Men
LV00554Derbakovs AndrejsMLAT14 - Sporta klubs “AiM Archery”CM - Cadet Men
LTU0049Dijokas MariusMUSTR - Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)M - Men
LTU0050Dijokas UgniusMUSTR - Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)CM - Cadet Men
LTU0051Dirsė MindaugasMKSA - Kauno sporto asociacijaM - Men
LV00086Done LauraWLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”W - Women
LV00447Dorofejevs OļegsMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”MM - Master Men
LV00277Drapeza VadimsMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”MM - Master Men
LTU0052Draukšas SimonasMVMSC-LSK - Vilniaus miesto sporto centras-Lankininkų sporto klubas (Vilnius)JM - Junior Men
LV00508Dreimanis EdgarsMLAT04 - Sporta klubs “Savage archer”M - Men
LV00056Dubkevičs InārsMLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”M - Men
LTU0053Dubosaitė SalvijaWGAJA-KL - Sporto mokykla Gaja-Sporto klubas Kauno lankininkaiCW - Cadet Women
LTU0054Dumčius AudriusMUSTR - Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)M - Men
LTU0055Dumčius TadasMUSTR - Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)CM - Cadet Men
LTU0056Dunovska JolantaWVMSC-LSK - Vilniaus miesto sporto centras-Lankininkų sporto klubas (Vilnius)JW - Junior Women
LV00409Dzilniņa AivaWLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”MW - Master Women
LV00185Dzilniņa Kitija WLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”CW - Cadet Women
E071002Eek MihkelMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolCM - Cadet Men
E190890Eero LiisbethWEST-TLN - Tallinna VibukoolW - Women
LV00157Eglavs DainisMLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”MM - Master Men
LV00207Eglītis EdmundsMLAT06 - Biedrība “Free Wind Archers”CM - Cadet Men
LV00203Eglītis ZigmundsMLAT06 - Biedrība “Free Wind Archers”CM - Cadet Men
E080501Eiche Mark-MihkelMEST-TLN - Tallinna VibukoolCM - Cadet Men
LV00393Ekšteina Lauma ElīnaWLAT08 - Loka šaušanas sporta klubs “Curland”CW - Cadet Women
LV00130Elarts KasparsMLAT02 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Atlantis”M - Men
E100405Ellamik RasmusMEST-TVK2 - Tartu Vibuklubi/Tartu Valla SpordikoolCM - Cadet Men
E070686Ennemuist TaaviMEST-JVK - Järvakandi IlvesM - Men
E310701Erenbus HenryMEST-TLN - Tallinna VibukoolCM - Cadet Men
E210208Fatal Karl-EricMEST-TYRI - Türi VibukoolCM - Cadet Men
LV00008Fedorovs DainisMLAT04 - Sporta klubs “Savage archer”MM - Master Men
LV00022Felberga Annija WLAT05 - Sporta klubs “Stiegra”CW - Cadet Women
LV00017Feldbergs NormundsMLAT05 - Sporta klubs “Stiegra”M - Men
LV00145Fetiskins VladislavsMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”M - Men
LTU0057Fiodorovaitė ViltėWULK - Utenos lankininkų klubasCW - Cadet Women
LV00504Fomenko VeronikaWLAT14 - Sporta klubs “AiM Archery”CW - Cadet Women
LV00344Freimane LīvaWLAT12 - “Archery Liepāja”CW - Cadet Women
LV00560Frolova KarolinaWLAT07 - Bērnu un jaunatnes loka šaušanas sporta klubs “FRAM”CW - Cadet Women
LV00561Frolovs MihailsMLAT07 - Bērnu un jaunatnes loka šaušanas sporta klubs “FRAM”MM - Master Men
LV00498Gaile JanaWLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”CW - Cadet Women
LV00326Gailis Kaspars MLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”M - Men
LV00522Galzone MadaraWLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”CW - Cadet Women
LV00343Gansons EdgarsMLAT12 - “Archery Liepāja”M - Men
LV00345Gārde EmīlijaWLAT12 - “Archery Liepāja”CW - Cadet Women
LV00201Gaspersone JūlijaWLAT06 - Biedrība “Free Wind Archers”W - Women
LV00205Gaspersone KarlīneWLAT06 - Biedrība “Free Wind Archers”CW - Cadet Women
LV00204Gaspersons KristiānsMLAT06 - Biedrība “Free Wind Archers”JM - Junior Men
LV00200Gaspersons ValdisMLAT06 - Biedrība “Free Wind Archers”M - Men
LTU0058Gataveckas LukasMGAJA-KL - Sporto mokykla Gaja-Sporto klubas Kauno lankininkaiCM - Cadet Men
LV00413Gavars JurisMLAT04 - Sporta klubs “Savage archer”M - Men
LTU0059Gavelis RimvydasMLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)M - Men
LTU0060Gečas RimantasMHAR - Klaipėdos netradicinių sporto šakų klubas HarmonijaCM - Cadet Men
LTU0061Gelžinis RokasMKSA - Kauno sporto asociacijaCM - Cadet Men
LV00613Ģelzis MatīssMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”CM - Cadet Men
LV00638Gerasimovs IgorsMLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”M - Men
LV00471Giņko AngelīnaWLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”CW - Cadet Women
LTU0062Girskis EdmundasMSTR - Strėlė (Vilnius)M - Men
LV00388Girvaite GrētaWLAT08 - Loka šaušanas sporta klubs “Curland”CW - Cadet Women
LTU0063Glaveckas LaimisMŽL - Žaliasis lankas (Alytus)M - Men
LTU0064Glaveckas MotiejusMASRC-ŽL - Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)CM - Cadet Men
LV00474Gluščenko VladimirsMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”CM - Cadet Men
E090984Gogolev JevgeniMEST-TLN - Tallinna VibukoolM - Men
LTU0065Golubickas ValdasMKL - Sporto klubas Kauno lankininkaiMM - Master Men
LV00574Golubkova AnnaWLAT07 - Bērnu un jaunatnes loka šaušanas sporta klubs “FRAM”W - Women
LV00488Gončarovs IgorsMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”CM - Cadet Men
LV00416Gremzde JānisMLAT04 - Sporta klubs “Savage archer”MM - Master Men
LV00549Grietēns RaimondsMLAT10 - Dienvidrietumu Loku Šaušanas Sporta KlubsM - Men
LTU0066Grigaravičienė AstaWULK - Utenos lankininkų klubasW - Women
LTU0067Grigaravičius JonasMULK - Utenos lankininkų klubasCM - Cadet Men
LTU0068Grigaravičius MariusMULK - Utenos lankininkų klubasM - Men
LTU0069Grigaravičiūtė IndrėWASRC-ŽL - Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)CW - Cadet Women
LTU0070Grigienė AidaWSTR - Strėlė (Vilnius)W - Women
LV00509Grīnpukals EdvardsMLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”CM - Cadet Men
LV00463Grīnvalde JanetaWLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”CW - Cadet Women
LV00394Gromule IlzeWLAT09 - Kaspara Aigara loka šaušanas sporta klubs “Ziemeļnieks”W - Women
E300975Gross JaanusMEST-SAG - SagittariusM - Men
E280997Gross MikeMEST-SAG - SagittariusJM - Junior Men
LV00461Grušina SofijaWLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”W - Women
LTU0071Gudanavičiūtė GodaWSTR - Strėlė (Vilnius)CW - Cadet Women
LTU0072Gulbinienė AgnėWJBR - Klubas Jaunimo brizas (Molėtai)W - Women
LV00572Gulbinova AnnaWLAT07 - Bērnu un jaunatnes loka šaušanas sporta klubs “FRAM”CW - Cadet Women
LV00442Guluzade SabinaWLAT14 - Sporta klubs “AiM Archery”W - Women
LTU0073Guobužaitė BeataWULK - Utenos lankininkų klubasJW - Junior Women
LTU0074Gurevičius ArūnasMLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)M - Men
LV00274Gurinoviča JūlijaWLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”CW - Cadet Women
LV00424Gūtmane SigitaWLAT12 - “Archery Liepāja”W - Women
LV00423Gūtmanis RaimondsMLAT12 - “Archery Liepāja”M - Men
E140701Haab Jaanus MartinMEST-TLN - Tallinna VibukoolCM - Cadet Men
E150605Haab Janne MarisWEST-TLN - Tallinna VibukoolCW - Cadet Women
E091205Haabmets TeenaWEST-TLN - Tallinna VibukoolCW - Cadet Women
E020406Haamer MartenMEST-TLN - Tallinna VibukoolCM - Cadet Men
E220905Haavapuu Hanna AliceWEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolCW - Cadet Women
E270578Hansman MaarioMEST-LVL - Lääne VibulaskjadM - Men
E300502Heidmets AlanMEST-SAG - SagittariusCM - Cadet Men
E170807Heidmets KristjanMEST-SAG - SagittariusCM - Cadet Men
E070800Heinaste Romet HandreMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolCM - Cadet Men
LV00575Heinbergs RalfsMLAT14 - Sporta klubs “AiM Archery”M - Men
E010607Heinsalu HugoMEST-TLN - Tallinna VibukoolCM - Cadet Men
E270459Heinsalu TiitMEST-SJV - Suure-Jaani VibuklubiMM - Master Men
LV00297Hermanis ArtūrsMLAT05 - Sporta klubs “Stiegra”JM - Junior Men
E160697Hõim EmilyWEST-TVK2 - Tartu Vibuklubi/Tartu Valla SpordikoolJW - Junior Women
LV00582Howlett SamanthaWLAT11 - “Ķekavas šautra”W - Women
E161003Hulko RanetMEST-TYRI - Türi VibukoolCM - Cadet Men
E060863Häng TarmoMEST-PRN - Pärnu MeelisMM - Master Men
E190973Ikko JevgeniMEST-TLN - Tallinna VibukoolM - Men
LV00502Ilarionovs AleksandrsMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”CM - Cadet Men
E040792Ilmjärv AndreasMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolM - Men
E070104Ilves KainMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolCM - Cadet Men
E200798Ilves KristiWEST-TYRI - Türi VibukoolJW - Junior Women
E170303Ilves KristjanMEST-TYRI - Türi VibukoolCM - Cadet Men
LTU0075Inčerytė IevaWULK - Utenos lankininkų klubasCW - Cadet Women
LV00288Indriksons EdvīnsMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”JM - Junior Men
LV00497Irbe ArtursMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”JM - Junior Men
LV00493Irbe IngursMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”M - Men
E091080Ivanova ŽannaWEST-TLN - Tallinna VibukoolW - Women
E290702Ivanov KermoMEST-SAG - SagittariusCM - Cadet Men
LV00276Ivanov SergeyMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”M - Men
E260178Jaanso EgeWEST-TVK - Tartu VibuklubiW - Women
LV00478Jacukevičs ArtjomsMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”CM - Cadet Men
LV00482Jacukevičs MaksimsMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”CM - Cadet Men
LV00211Jākobsons EgīlsMLAT05 - Sporta klubs “Stiegra”MM - Master Men
E300805Jakoby Ott ErasmusMEST-TVK2 - Tartu Vibuklubi/Tartu Valla SpordikoolCM - Cadet Men
LV00161Jakubanecs JānisMLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”MM - Master Men
LTU0076Jančiukas ArnasMASRC-ŽL - Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)CM - Cadet Men
LTU0077Jančiukas DominykasMASRC-ŽL - Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)CM - Cadet Men
LTU0078Janulaitis AndriusMUSTR - Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)M - Men
LTU0079Janušis RaimundasMSTR - Strėlė (Vilnius)M - Men
LTU0080Januškevičius JuozasMLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)MM - Master Men
LV00433Janvāre LauraWLAT12 - “Archery Liepāja”CW - Cadet Women
LTU0081Jasas DonatasMLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)M - Men
LV00340Jaunskalže AnceWLAT12 - “Archery Liepāja”CW - Cadet Women
LV00591Jaunzema PatrīcijaWLAT06 - Biedrība “Free Wind Archers”CW - Cadet Women
LV00593Jaunzems DidzisMLAT06 - Biedrība “Free Wind Archers”M - Men
E300501Jazepov DeiroMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolCM - Cadet Men
LV00151Jēkabsone ElīnaWLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”W - Women
LV00556Jēkabsone SarmīteWLAT10 - Dienvidrietumu Loku Šaušanas Sporta KlubsW - Women
LV00399Jevdasina MarijaWLAT11 - “Ķekavas šautra”CW - Cadet Women
E041107Jõe Jette LeeleWEST-TVK2 - Tartu Vibuklubi/Tartu Valla SpordikoolCW - Cadet Women
E301053Jõesaar NeemeMEST-TVK - Tartu VibuklubiMM - Master Men
LV00532Jonaste Santa ElizabetaWLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”CW - Cadet Women
LV00131Jonasts GintsMLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”M - Men
E091003Jones DylanMEST-TLN - Tallinna VibukoolCM - Cadet Men
LTU0082Junevičius MindaugasMLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)M - Men
LTU0083Juodytė RugilėWASRC-ŽL - Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)CW - Cadet Women
LTU0084Jurgaitis AidasMLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)M - Men
LTU0085Jurgaitis ArnoldasMLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)MM - Master Men
LTU0086Juškevičius TomasMLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)JM - Junior Men
E110381Juurik AntonMEST-TLN - Tallinna VibukoolM - Men
E180808Jürgensohn AnetteWEST-TLN - Tallinna VibukoolCW - Cadet Women
E250506Jänes LiisiWEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolCW - Cadet Women
E230707Järve PatrickMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolCM - Cadet Men
E180770Järve PilleriinWEST-TLN - Tallinna VibukoolW - Women
E100208Jäätma Janette-LiisWEST-TYRI - Türi VibukoolCW - Cadet Women
E190799Jäätma LisellWEST-TYRI - Türi VibukoolJW - Junior Women
E080790Jäätma MarielWEST-TYRI - Türi VibukoolW - Women
E050301Jäätma RobinMEST-TYRI - Türi VibukoolCM - Cadet Men
E250306Kaaret AngelyWEST-TYRI - Türi VibukoolCW - Cadet Women
E251094Kaasik KaurMEST-TLN - Tallinna VibukoolM - Men
E040474Kaasik TanelMEST-KLV - Tallinna KalevM - Men
E280574Kaasik TeaWEST-TLN - Tallinna VibukoolW - Women
E070603Kaaviste LauraWEST-PRN - Pärnu MeelisCW - Cadet Women
LV00626Kabiņecka ItaWLAT12 - “Archery Liepāja”W - Women
E270600Kaevand Mathias BrebenMEST-PRN - Pärnu MeelisCM - Cadet Men
LV00072Kaigorodovs JevgēnijsMLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”M - Men  /  M - Men
E210179Kaik KaidoMEST-TLN - Tallinna VibukoolM - Men
E160404Kail Hannes ErikMEST-SAG - SagittariusCM - Cadet Men
LV00339Kaļiņina Nikola AretaWLAT12 - “Archery Liepāja”CW - Cadet Women
E201088Kalle SigridWEST-TLN - Tallinna VibukoolW - Women
LV00380Kallings Kristiāns MLAT12 - “Archery Liepāja”M - Men
E090307Kalmus Siim-OliverMEST-TLN - Tallinna VibukoolCM - Cadet Men
LV00499Kalniņa Renāte AnnaWLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”CW - Cadet Women
LV00330Kalniņš AigarsMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”MM - Master Men
LV00417Kalniņš AndrejsMLAT04 - Sporta klubs “Savage archer”MM - Master Men
LV00212Kaļvans AigarsMLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”M - Men
LV00496Kamzols MatīssMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”CM - Cadet Men
LV00213Kancleris AleksandrasMLAT14 - Sporta klubs “AiM Archery”M - Men
E300997Kand CaiusMEST-TYRI - Türi VibukoolJM - Junior Men
E061102Kand ReetWEST-TYRI - Türi VibukoolCW - Cadet Women
E150105Kangur Laura LisettWEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolCW - Cadet Women
E121099Kannel KasparMEST-SAG - SagittariusJM - Junior Men
LV00414Kants JānisMLAT04 - Sporta klubs “Savage archer”M - Men
E010410Karakozov FredMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolCM - Cadet Men
LTU0087Karčiauskas MartynasMSTR - Strėlė (Vilnius)M - Men
LV00527Karēle AleksandraWLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”JW - Junior Women
LV00298Kārkliņa ElzaWLAT05 - Sporta klubs “Stiegra”W - Women
LTU0088Karpavičienė LigitaWUSTR - Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)W - Women
LTU0089Karpavičius VytasMUSTR - Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)M - Men
LTU0090Karpavičius ŽydrūnasMKSA - Kauno sporto asociacijaM - Men
E070407Karpovski Sten MarkusMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolCM - Cadet Men
E230804Karro RobertMEST-TVK2 - Tartu Vibuklubi/Tartu Valla SpordikoolCM - Cadet Men
E181205Karu ArturMEST-TLN - Tallinna VibukoolCM - Cadet Men
LV00342Karule GitaWLAT12 - “Archery Liepāja”W - Women
E270482Karu OlgaWEST-TLN - Tallinna VibukoolW - Women
E050689Kasak BessiWEST-JVK - Järvakandi IlvesW - Women
E280793Kasak TomMEST-TLN - Tallinna VibukoolM - Men
LTU0091Kašėta RamūnasMKSA - Kauno sporto asociacijaM - Men
E060682Kašintseva JuliaWEST-TLN - Tallinna VibukoolW - Women
E290379Kass AnneliWEST-SAG - SagittariusW - Women
LV00640Kauliņš ĢirtsMLATVIA - Latvijas Loka šaušanas federācijaMM - Master Men
LV00640Kauliņš ĢirtsMLAT15 - Lindales ugunsMM - Master Men
LV00476Kaunovs NikitaMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”CM - Cadet Men
E040497Kaust KaupoMEST-SJV - Suure-Jaani VibuklubiJM - Junior Men
LTU0092Kavaliauskas GiedriusMPSTR - Lankininkų klubas Perkūno strėlė (Kretinga)M - Men
LV00005Kazainis MārtiņšMLAT11 - “Ķekavas šautra”M - Men
LV00303Kazāks PaulsMLAT05 - Sporta klubs “Stiegra”CM - Cadet Men
LTU0093Kazlauskas DonatasMSTR - Strėlė (Vilnius)M - Men
LV00160Kazradzis MārtiņšMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”M - Men
LV00325Kazus MarkMLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”M - Men
E150705Keeman KaritWEST-PRN - Pärnu MeelisCW - Cadet Women
E290865Kell ÜlleWEST-TLN - Tallinna VibukoolMW - Master Women
LTU0094Kemeža ŽilvinasMKSA - Kauno sporto asociacijaM - Men
E061278Kent KristoMEST-TLN - Tallinna VibukoolM - Men
E100479Kent TriinWEST-TLN - Tallinna VibukoolW - Women
LTU0095Kesarevas TomasMHAR - Klaipėdos netradicinių sporto šakų klubas HarmonijaCM - Cadet Men
E280108Keskküla LauriMEST-PRN - Pärnu MeelisCM - Cadet Men
E160309Kiipus EvaWEST-TLN - Tallinna VibukoolCW - Cadet Women
E310570Kikas JanaWEST-TLN - Tallinna VibukoolW - Women
E010697Kikojan JaneWEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolJW - Junior Women
E030504Kink HolgerMEST-SJV - Suure-Jaani VibuklubiCM - Cadet Men
LV00568Kirilovskis AleksandrsMLAT07 - Bērnu un jaunatnes loka šaušanas sporta klubs “FRAM”M - Men
LV00618Kirilovs PēterisMLAT04 - Sporta klubs “Savage archer”MM - Master Men
LV00311Kiriņš MarkussMLAT06 - Biedrība “Free Wind Archers”CM - Cadet Men
LV00590Kiriņš RaivisMLAT06 - Biedrība “Free Wind Archers”M - Men
E220407Kirnmann JoonasMEST-SAG - SagittariusCM - Cadet Men
E260603Kirp Karl MarttiMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolCM - Cadet Men
LV00438Kiseļovs MārisMLAT14 - Sporta klubs “AiM Archery”M - Men
E211238Kiskonen AleksanderMEST-TYRI - Türi VibukoolMM - Master Men
E260764Kitsingi GuidoMEST-JAK - Järvamaa Amburite KlubiMM - Master Men
E240772Kiviberg UrmasMEST-TLN - Tallinna VibukoolM - Men
E270306Kivilaan LiisaWEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolCW - Cadet Women
E140299Kivilo KarlMEST-JVK - Järvakandi IlvesJM - Junior Men
E310700Kivirüüt Kaur RobinMEST-TLN - Tallinna VibukoolCM - Cadet Men
E130974Kivirüüt UrmasMEST-TLN - Tallinna VibukoolM - Men
E080305Kivisild HenriMEST-SJV - Suure-Jaani VibuklubiCM - Cadet Men
LV00614Kivlenieks TālivaldisMLAT04 - Sporta klubs “Savage archer”MM - Master Men
LV00511Kivriņš GuntisMLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”M - Men
E170369Klaaser RainerMEST-TVK - Tartu VibuklubiM - Men
E160702Klaats MärttenMEST-TLN - Tallinna VibukoolCM - Cadet Men
LV00514Kleinmanis IvarsMLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”M - Men
LV00419Klestrovs Kārlis ErnestsMLAT12 - “Archery Liepāja”CM - Cadet Men
E200794Klettenberg MartinMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolM - Men
E240894Klettenberg MeritWEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolW - Women
E260804Koch CarlosMEST-SAG - SagittariusCM - Cadet Men
LV00379Kociņa LitaWLAT08 - Loka šaušanas sporta klubs “Curland”W - Women
LV00475Kofarts ArtūrsMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”CM - Cadet Men
E221177Kohava Rita-AnetteWEST-TVK - Tartu VibuklubiW - Women
E101206Kohv AguMEST-TVK2 - Tartu Vibuklubi/Tartu Valla SpordikoolCM - Cadet Men
E280190Kõiv IndrekMEST-SJV - Suure-Jaani VibuklubiM - Men
LV00543Kokins SandisMLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”M - Men
E090103Kokk StenMEST-PRN - Pärnu MeelisCM - Cadet Men
E020368Kolk KuldarMEST-TVK - Tartu VibuklubiM - Men
LTU0096Komičiūtė KarolinaWASRC-ŽL - Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)CW - Cadet Women
E090699Kommel SanderMEST-SAG - SagittariusJM - Junior Men
LTU0097Kondrotaitė JulijaWVMSC-LSK - Vilniaus miesto sporto centras-Lankininkų sporto klubas (Vilnius)JW - Junior Women
LV00143Kononova JeļenaWLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”W - Women
LV00587Kononovs GļebsMLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”CM - Cadet Men
E231179Kont EddyWEST-TLN - Tallinna VibukoolW - Women
E071189Kontus UrmasMEST-TLN - Tallinna VibukoolM - Men
E050264Kookla JaanMEST-BHSC - Baltic Hunter SCMM - Master Men
E180293Kookla KristoMEST-BHSC - Baltic Hunter SCM - Men
E160505Koolmeister Eke RuutMEST-PRN - Pärnu MeelisCM - Cadet Men
E221178Koort KadiWEST-TLN - Tallinna VibukoolW - Women
LTU0098Koristka RobertMSTR - Strėlė (Vilnius)M - Men
LV00156Koroļs DmitrijsMLAT07 - Bērnu un jaunatnes loka šaušanas sporta klubs “FRAM”M - Men
LV00551Korols ValentīnsMLAT14 - Sporta klubs “AiM Archery”CM - Cadet Men
LV00472Koršunovs AndrejsMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”CM - Cadet Men
LTU0099Koščejevas RamūnasMŽL - Žaliasis lankas (Alytus)CM - Cadet Men
LV00183Kosigins SergejsMLAT07 - Bērnu un jaunatnes loka šaušanas sporta klubs “FRAM”M - Men
E040406Kosk Karl KristoferMEST-SAG - SagittariusCM - Cadet Men
LV00462Kosmatinska AlinaWLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”CW - Cadet Women
LTU0100Kosovec IgorMLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)M - Men
E171065Kosseson IlmeWEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolMW - Master Women
E100100Kosseson MartinMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolCM - Cadet Men
LV00440Kostina AleksandraWLAT14 - Sporta klubs “AiM Archery”W - Women
E110604Kostin Jan EndrikMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolCM - Cadet Men
E151282Kotkas HenrikMEST-TLN - Tallinna VibukoolM - Men
LTU0101Kovalevskij AdamMVMSC-LSK - Vilniaus miesto sporto centras-Lankininkų sporto klubas (Vilnius)M - Men
LTU0102Kovalevskij AdrianMLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)M - Men
LV00616Kozickis GlebsMLAT07 - Bērnu un jaunatnes loka šaušanas sporta klubs “FRAM”M - Men
E010600Kraav MihkelMEST-TLN - Tallinna VibukoolCM - Cadet Men
LV00168Krēgere Dace WLAT09 - Kaspara Aigara loka šaušanas sporta klubs “Ziemeļnieks”W - Women
LV00196Krēgere ZelmaWLAT09 - Kaspara Aigara loka šaušanas sporta klubs “Ziemeļnieks”CW - Cadet Women
LV00037Kreicberga AneteWLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”W - Women
E270464Kriis AinMEST-TLN - Tallinna VibukoolMM - Master Men
E020809Krispin Hanna-EliiseWEST-TYRI - Türi VibukoolCW - Cadet Women
LV00567Krotovs AleksejsMLAT07 - Bērnu un jaunatnes loka šaušanas sporta klubs “FRAM”MM - Master Men
LV00401Krūmiņa Rēzija LīgaWLAT11 - “Ķekavas šautra”CW - Cadet Women
E230404Kruus Tom EduardMEST-SAG - SagittariusCM - Cadet Men
E171090Kudritskaja RegiinaWEST-SAG - SagittariusW - Women
E271185Kukk EimarMEST-PRN - Pärnu MeelisM - Men
E290806Kukkur Kennet-KoitMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolCM - Cadet Men
E280567Kukk UrmasMEST-SAG - SagittariusMM - Master Men
E040681Kulberg BrigittaWEST-TLN - Tallinna VibukoolW - Women
LV00206Kūlītis MārtiņšMLAT06 - Biedrība “Free Wind Archers”CM - Cadet Men
LV00275Kuļivecs AndrejsMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”M - Men
E070367Kull KristaWEST-TYRI - Türi VibukoolMW - Master Women
E210907Kull Thomas KristenMEST-TYRI - Türi VibukoolCM - Cadet Men
LV00550Kulmanis JānisMLAT14 - Sporta klubs “AiM Archery”M - Men
E210303Kuningas Hans KristjanMEST-JAK - Järvamaa Amburite KlubiCM - Cadet Men
E170473Kuningas UlvarMEST-JAK - Järvamaa Amburite KlubiM - Men
LV00429Kuršis ReinisMLAT12 - “Archery Liepāja”CM - Cadet Men
E070269Kuusik KristelWEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolW - Women
LTU0103Kuzmienė LailaWKLL - Sporto klubas Klaipėdos lankininkaiW - Women
LTU0105Kuznecova AgnėWLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)CW - Cadet Women
LTU0104Kuznecov DmitrijMLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)M - Men
LV00001Kuzņecovs AndrisMLAT04 - Sporta klubs “Savage archer”M - Men
LTU0106Kvizikevičius JonasMKSA - Kauno sporto asociacijaJM - Junior Men
E211259Künnap EneWEST-TVK - Tartu VibuklubiMW - Master Women
E191202Küttis RobinMEST-TLN - Tallinna VibukoolCM - Cadet Men
E020606Kärner KristellaWEST-TYRI - Türi VibukoolCW - Cadet Women
E080902Käsper RasmusMEST-TLN - Tallinna VibukoolCM - Cadet Men
E310706Käärma LiisaWEST-TVK2 - Tartu Vibuklubi/Tartu Valla SpordikoolCW - Cadet Women
E160971Käärma MargusMEST-TVK - Tartu VibuklubiM - Men
E030869Käärma MeelisMEST-TVK - Tartu VibuklubiM - Men
E080604Käärma RasmusMEST-TVK2 - Tartu Vibuklubi/Tartu Valla SpordikoolCM - Cadet Men
E190764Köhler HarriMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolMM - Master Men
E150305Köhler HelisWEST-JAK - Järvamaa Amburite KlubiCW - Cadet Women
E271291Köhler RometMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolM - Men
E060701Laasi UkuMEST-SAG - SagittariusCM - Cadet Men
E030909Labi MärtMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolCM - Cadet Men
E080407Labi TarvetMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolCM - Cadet Men
LTU0107Labusovas AleksandrasMSTR - Strėlė (Vilnius)M - Men
LV00002Lācītis RobertsMLAT04 - Sporta klubs “Savage archer”MM - Master Men
LV00376Lagzdiņš LaurisMLAT08 - Loka šaušanas sporta klubs “Curland”M - Men
E311253Laidna HillarMEST-BHSC - Baltic Hunter SCMM - Master Men
LV00588Lancovs DmitrijsMLAT13 - Cīņas mākslas klubs “Yamamichi”M - Men
E071004Lanno Lars MattiasMEST-PRN - Pärnu MeelisCM - Cadet Men
E261006Lanno Liisa MathildeWEST-PRN - Pärnu MeelisCW - Cadet Women
LTU0108Lapašinskaitė LaimėWGAJA-KL - Sporto mokykla Gaja-Sporto klubas Kauno lankininkaiCW - Cadet Women
LTU0109Lapašinskaitė LiepaWGAJA-KL - Sporto mokykla Gaja-Sporto klubas Kauno lankininkaiCW - Cadet Women
LV00092Lapiņš MārisMLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”M - Men
LV00119Lapsiņa ElīnaWLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”W - Women
LV00600Lapsiņa LoretaWLAT06 - Biedrība “Free Wind Archers”CW - Cadet Women
LV00046Lapsiņš EduardsMLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”MM - Master Men  /  MM - Master Men
E310707Lattik AnnabelWEST-SAG - SagittariusCW - Cadet Women
LTU0110Latypovas DeividasMKSA - Kauno sporto asociacijaCM - Cadet Men
LV00531Laundmesere Paula HelēnaWLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”CW - Cadet Women
E091000Laupmaa Liisa MelissaWEST-TLN - Tallinna VibukoolCW - Cadet Women
E050770Lauren AareMEST-LVL - Lääne VibulaskjadM - Men
E170869Lauren AireWEST-LVL - Lääne VibulaskjadW - Women
E290589Laurenzi MatteoMEST-TLN - Tallinna VibukoolM - Men
E240857Laurisson TiinaWEST-TLN - Tallinna VibukoolMW - Master Women
E060305Laur Koit TristanMEST-TLN - Tallinna VibukoolCM - Cadet Men
LV00636Ļebedeva ElijaWLAT12 - “Archery Liepāja”CW - Cadet Women
LV00015Leitis ImantsMLAT05 - Sporta klubs “Stiegra”M - Men
E010203Lelle GritWEST-PRN - Pärnu MeelisCW - Cadet Women
E240501Lelov KendraWEST-PRN - Pärnu MeelisCW - Cadet Women
E221104Lelov KertMEST-TVK2 - Tartu Vibuklubi/Tartu Valla SpordikoolCM - Cadet Men
E260582Lember AreMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolM - Men
E270804Lember AugustMEST-PRN - Pärnu MeelisCM - Cadet Men
LV00615Lembergs AndrisMLAT04 - Sporta klubs “Savage archer”M - Men
E260285Lemberg ViktoriaWEST-SAG - SagittariusW - Women
E061202Lenskaja DarjaWEST-TLN - Tallinna VibukoolCW - Cadet Women
LV00580Ļeonovs IļjaMLAT11 - “Ķekavas šautra”CM - Cadet Men
LV00571Leščovs BogdansMLAT07 - Bērnu un jaunatnes loka šaušanas sporta klubs “FRAM”CM - Cadet Men
LV00455Lesiņš AndrisMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”MM - Master Men
LV00312Lēvalde Dace WLAT08 - Loka šaušanas sporta klubs “Curland”W - Women
LTU0111Liekis TomasMLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)MM - Master Men
LV00080Liepa KrišjānisMLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”M - Men  /  M - Men
LV00006Liepiņa Ināra WLAT04 - Sporta klubs “Savage archer”MW - Master Women
LV00606Lignickis ArnisMLAT04 - Sporta klubs “Savage archer”M - Men
LV00558Lilienfelde ElīnaWLAT05 - Sporta klubs “Stiegra”CW - Cadet Women
E040298Lilienthal KadriWEST-JVK - Järvakandi IlvesJW - Junior Women
E100800Lilienthal TriinuWEST-JVK - Järvakandi IlvesCW - Cadet Women
E020206Lill AneteWEST-JAK - Järvamaa Amburite KlubiCW - Cadet Women
E030406Lillemets ElenooraWEST-PRN - Pärnu MeelisCW - Cadet Women
E030407Lillemets EleriinWEST-PRN - Pärnu MeelisCW - Cadet Women
E260209Lillemets RenarMEST-PRN - Pärnu MeelisCM - Cadet Men
E011004Lill OliverMEST-JAK - Järvamaa Amburite KlubiCM - Cadet Men
E051298Linberg Sven ErikMEST-SAG - SagittariusJM - Junior Men
LV00528Linde MārtiņšMLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”M - Men
LTU0112Lipnickas RimvydasMŽL - Žaliasis lankas (Alytus)M - Men
E120301Lippand Hanna LiinaWEST-TYRI - Türi VibukoolCW - Cadet Women
E170204Lippur Merilyn AnnWEST-SAG - SagittariusCW - Cadet Women
LV00059Lipste IvoMLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”MM - Master Men
LTU0113Liugas NerijusMA-ŽL - Alytupis-Žaliasis lankas (Alytus)M - Men
LV00309Logins AinārsMLAT06 - Biedrība “Free Wind Archers”M - Men
LV00533Logviņenko MaksimsMLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”M - Men
LV00546Logviņenko ViktorijaWLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”W - Women
E070806Lõhmussaar HeikiMEST-TLN - Tallinna VibukoolCM - Cadet Men
LV00519Lokste KristīneWLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”W - Women
E210906London CarmelWEST-TVK - Tartu VibuklubiCW - Cadet Women
E030609London CasparMEST-TVK - Tartu VibuklubiCM - Cadet Men
E100499Loomets TimoMEST-SAG - SagittariusJM - Junior Men
E020906Lõpp Rasmus MihkelMEST-TVK2 - Tartu Vibuklubi/Tartu Valla SpordikoolCM - Cadet Men
E220105Lõpp Raul AntonMEST-TVK2 - Tartu Vibuklubi/Tartu Valla SpordikoolCM - Cadet Men
LTU0114Lubys TaurūnasMKLL - Sporto klubas Klaipėdos lankininkaiMM - Master Men
LV00372Lūciņš MārtiņšMLAT12 - “Archery Liepāja”M - Men
E230786Luhtoja SanderMEST-JVK - Järvakandi IlvesM - Men
E280802Luige KaroliWEST-TVK2 - Tartu Vibuklubi/Tartu Valla SpordikoolCW - Cadet Women
E280986Luik SiretWEST-JVK - Järvakandi IlvesW - Women
LTU0115Lukaševič PaulinaWLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)JW - Junior Women
LV00315Luters Kaspars MLAT08 - Loka šaušanas sporta klubs “Curland”M - Men
E190300Luusepp ElisWEST-PRN - Pärnu MeelisCW - Cadet Women
E221182Lääne KaidoMEST-TLN - Tallinna VibukoolM - Men
E220405Maasikas MarkusMEST-TYRI - Türi VibukoolCM - Cadet Men
E210306Madison EugenMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolCM - Cadet Men
E080703Madison UkuMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolCM - Cadet Men
LTU0116Majeris KostasMLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)CM - Cadet Men
E030394Makara RaimondMEST-TVK - Tartu VibuklubiM - Men
LV00402Makarova AnnaWLAT11 - “Ķekavas šautra”CW - Cadet Women
LV00621Maklagina MargaritaWLAT07 - Bērnu un jaunatnes loka šaušanas sporta klubs “FRAM”W - Women
LTU0117Maksvytytė IevaWKSA - Kauno sporto asociacijaJW - Junior Women
LTU0118Maksymov AleksandrMLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)M - Men
LTU0119Maldutis GintarasMLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)MM - Master Men
E090107Maltšihin KristjanMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolCM - Cadet Men
LV00010Maņins Sergejs MLAT04 - Sporta klubs “Savage archer”M - Men
E070767Marandi MartMEST-BHSC - Baltic Hunter SCMM - Master Men
E200800Maran Karl AnderMEST-TVK2 - Tartu Vibuklubi/Tartu Valla SpordikoolCM - Cadet Men
E011001Maremäe AneteWEST-TVK2 - Tartu Vibuklubi/Tartu Valla SpordikoolCW - Cadet Women
LV00506Markēvičs AndrisMLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”M - Men
E131281Marmor EgneWEST-TVK - Tartu VibuklubiW - Women
LV00468Masļajeva ViktorijaWLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”CW - Cadet Women
LV00458Masļajevs IgorsMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”M - Men
LV00134Matvejeva RimmaWLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”W - Women  /  W - Women
LV00573Matvejeva TatjanaWLAT07 - Bērnu un jaunatnes loka šaušanas sporta klubs “FRAM”CW - Cadet Women
LTU0120Matvijenko MargaritaWLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)W - Women
E250671Matzen LauriMEST-TLN - Tallinna VibukoolM - Men
LTU0121Maurutytė GintarėWUSTR - Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)JW - Junior Women
LV00307Medne VivaWLAT06 - Biedrība “Free Wind Archers”CW - Cadet Women
LV00601Mednis HaraldsMLAT06 - Biedrība “Free Wind Archers”CM - Cadet Men
LV00308Mednis MuntisMLAT06 - Biedrība “Free Wind Archers”M - Men
LV00289Melece AnnijaWLAT04 - Sporta klubs “Savage archer”CW - Cadet Women
LV00190Melece LieneWLAT04 - Sporta klubs “Savage archer”MW - Master Women
LV00007Melecis Andris MLAT04 - Sporta klubs “Savage archer”MM - Master Men
LV00526Meļehina OlgaWLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”W - Women
LV00142Meļeškevičs SergejsMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”M - Men
LV00051Melle IevaWLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”W - Women  /  W - Women
LV00563Meļņikova EkaterinaWLAT07 - Bērnu un jaunatnes loka šaušanas sporta klubs “FRAM”CW - Cadet Women
LTU0122Melnikov BorisMHAR - Klaipėdos netradicinių sporto šakų klubas HarmonijaMM - Master Men
LV00195Melnis ArvīdsMLAT04 - Sporta klubs “Savage archer”MM - Master Men
E270205Merila MarkusMEST-PRN - Pärnu MeelisCM - Cadet Men
E071104Merits MaretWEST-TVK2 - Tartu Vibuklubi/Tartu Valla SpordikoolCW - Cadet Women
E201004Metsjõe BirgitWEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolCW - Cadet Women
LTU0123Mickus StasysMHAR - Klaipėdos netradicinių sporto šakų klubas HarmonijaMM - Master Men
LTU0124Migonytė EglėWLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)MW - Master Women
E090258Miroshnikov SergeiMEST-JAK - Järvamaa Amburite KlubiMM - Master Men
LTU0125Misiūnas LinasMLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)M - Men
LTU0126Miškinis SigitasMLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)MM - Master Men
E060382Mitrjaikina MonikaWEST-TLN - Tallinna VibukoolW - Women
LV00490Mizins RuslansMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”MM - Master Men
LV00559Mkrjana KarineWLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”W - Women
LTU0127Mocartaitė SandrinaWVMSC-LSK - Vilniaus miesto sporto centras-Lankininkų sporto klubas (Vilnius)JW - Junior Women
LTU0128Molis AnželikaWLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)W - Women
LTU0129Morkeliūnas IgnasMGAJA-KL - Sporto mokykla Gaja-Sporto klubas Kauno lankininkaiM - Men
E270563Morley SteveMEST-TLN - Tallinna VibukoolMM - Master Men
LV00555Morovska SantaWLAT05 - Sporta klubs “Stiegra”W - Women
LV00182Morozkovs SamirsMLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”M - Men
LV00484Morozovs StepansMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”CM - Cadet Men
LTU0131Mosina ViktorijaWLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)CW - Cadet Women
LTU0130Mosin VladimirMLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)M - Men
LTU0132Motiečius BeniusMAŠ - Sporto klubas Auksinis šaulys (Šiauliai)MM - Master Men
LTU0133Motiejūnaitė MiglėWGAJA-KL - Sporto mokykla Gaja-Sporto klubas Kauno lankininkaiJW - Junior Women
E171005Mõtsmees Reti MaarjaWEST-TVK2 - Tartu Vibuklubi/Tartu Valla SpordikoolCW - Cadet Women
E251196Muhel Hans-KristjanMEST-TVK2 - Tartu Vibuklubi/Tartu Valla SpordikoolM - Men
E010153Muhel MartMEST-TVK - Tartu VibuklubiMM - Master Men
LV00181Muhins DmitrijsMLAT07 - Bērnu un jaunatnes loka šaušanas sporta klubs “FRAM”M - Men
LV00398Murāne Ance IlzeWLAT11 - “Ķekavas šautra”CW - Cadet Women
LV00397Murāns Mārtiņš ArvedsMLAT11 - “Ķekavas šautra”CM - Cadet Men
E180202Mägedik KarolinWEST-TLN - Tallinna VibukoolCW - Cadet Women
E141200Mägedik VahurMEST-TLN - Tallinna VibukoolCM - Cadet Men
E070803Mägi BirgitWEST-TLN - Tallinna VibukoolCW - Cadet Women
E250806Mägi KaurMEST-TLN - Tallinna VibukoolCM - Cadet Men
E110205Mäll RasmusMEST-SAG - SagittariusCM - Cadet Men
E240997Mändla HelisWEST-SJV - Suure-Jaani VibuklubiJW - Junior Women
E210405Mänd MartenMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolCM - Cadet Men
E310192Mängli UrsulaWEST-SJV - Suure-Jaani VibuklubiW - Women
E291259Männik AllanMEST-TLN - Tallinna VibukoolMM - Master Men
E140167Männik ErikMEST-TVK - Tartu VibuklubiMM - Master Men
E011205Mättas LisetteWEST-JAK - Järvamaa Amburite KlubiCW - Cadet Women
E140899Mölder AskoMEST-SJV - Suure-Jaani VibuklubiJM - Junior Men
LTU0134Narkūnas ValdasMSTR - Strėlė (Vilnius)MM - Master Men
LTU0135Naruševičiūtė DominykaWASRC-ŽL - Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)CW - Cadet Women
LTU0136Naumavičius VitalijusMSTR - Strėlė (Vilnius)MM - Master Men
LTU0137Navickas RobertasMŽL - Žaliasis lankas (Alytus)MM - Master Men
LV00586Neilande OlgaWLAT05 - Sporta klubs “Stiegra”W - Women
LTU0138Nemiraitė BrigitaWGAJA-KL - Sporto mokykla Gaja-Sporto klubas Kauno lankininkaiJW - Junior Women
LV00407Nēringa-Martinsone KetijaWLAT06 - Biedrība “Free Wind Archers”W - Women
LV00610Ņeroda ArtursMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”CM - Cadet Men
E260903Nesterov AleksMEST-SAG - SagittariusCM - Cadet Men
E230402Nesterov ViktorMEST-SAG - SagittariusCM - Cadet Men
E290798Nõmm HeleriWEST-TVK2 - Tartu Vibuklubi/Tartu Valla SpordikoolJW - Junior Women
E190503Nõmm NoraWEST-TVK2 - Tartu Vibuklubi/Tartu Valla SpordikoolCW - Cadet Women
E070705Noormets HenriMEST-PRN - Pärnu MeelisCM - Cadet Men
LV00347Norenbergs MārisMLAT12 - “Archery Liepāja”M - Men
LTU0139Nosalienė DangerūtaWLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)W - Women
E041259Nõu ÜlleWEST-TVK - Tartu VibuklubiMW - Master Women
LV00198Novada Elīna WLAT04 - Sporta klubs “Savage archer”CW - Cadet Women
LV00199Novads EduardsMLAT04 - Sporta klubs “Savage archer”CM - Cadet Men
LV00009Novads Kristaps MLAT04 - Sporta klubs “Savage archer”M - Men
LV00149Novoženins ArtjomsMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”JM - Junior Men
LV00004Novožilovs JurisMLAT11 - “Ķekavas šautra”MM - Master Men
E160296Nurk GätlinWEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolW - Women
E070670Nurk PaulMEST-TLN - Tallinna VibukoolM - Men
E010694Nurmsalu LauraWEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolW - Women
E311000Nuuma MarkusMEST-SAG - SagittariusCM - Cadet Men
E011194Ojamäe Pearu JakobMEST-KLV - Tallinna KalevM - Men
E021206Ojapõld HelenaWEST-SAG - SagittariusCW - Cadet Women
E011099Ojavee IrisWEST-TLN - Tallinna VibukoolJW - Junior Women
E030856Okas ViiviannWEST-TLN - Tallinna VibukoolMW - Master Women
LV00135Oļeksejenko Aleksandrs MLAT02 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Atlantis”MM - Master Men
LV00136Oļeksejenko JeļenaWLAT02 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Atlantis”W - Women
LV00137Oļeksejenko Jūlija WLAT02 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Atlantis”MW - Master Women
E300399Olgo AnnabelWEST-SAG - SagittariusJW - Junior Women
E310395Oona MärtMEST-TVK2 - Tartu Vibuklubi/Tartu Valla SpordikoolM - Men
LV00148Opolčenovs AleksejsMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”MM - Master Men
LV00570Orlova VladaWLAT07 - Bērnu un jaunatnes loka šaušanas sporta klubs “FRAM”W - Women
E130501Osi AneteWEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolCW - Cadet Women
LV00395Osovska MegijaWLAT11 - “Ķekavas šautra”CW - Cadet Women
E080178Ots RaitMEST-KLV - Tallinna KalevM - Men
E220366Õunapuu AhtiMEST-TLN - Tallinna VibukoolMM - Master Men
E140301Õun HendrikMEST-SAG - SagittariusCM - Cadet Men
LV00153Ovčiņņikovs MihailsMLAT07 - Bērnu un jaunatnes loka šaušanas sporta klubs “FRAM”M - Men
LV00517Ozoliņs KristapsMLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”M - Men  /  M - Men
LV00503Ozoliņš KristiansMLAT11 - “Ķekavas šautra”JM - Junior Men
E100202Paas Meeri-MaritaWEST-TYRI - Türi VibukoolCW - Cadet Women
E150497Pael Hans-MartinMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolJM - Junior Men
E230373Pael RitaWEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolW - Women
E030476Paesüld AndresMEST-TVK - Tartu VibuklubiM - Men
E270202Pajula EnrikoMEST-PRN - Pärnu MeelisCM - Cadet Men
E230104Paju Mertel-MerleenWEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolCW - Cadet Women
E061105Palanen MiiaWEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolCW - Cadet Women
E230209Palling MariaWEST-TYRI - Türi VibukoolCW - Cadet Women
E160705Palmissaar AndryMEST-SAG - SagittariusCM - Cadet Men
E210908Palo MartinMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolCM - Cadet Men
LV00306Palsa DinaWLAT06 - Biedrība “Free Wind Archers”CW - Cadet Women
LV00028Pancis Aleksandrs MLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”M - Men  /  M - Men
E061254Parmas AasaWEST-TLN - Tallinna VibukoolMW - Master Women
LTU0140Paškevičiūtė JulijaWGAJA-KL - Sporto mokykla Gaja-Sporto klubas Kauno lankininkaiCW - Cadet Women
LTU0141Patackas KasparasMUSTR - Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)CM - Cadet Men
E080603Patsmann AgnesWEST-JAK - Järvamaa Amburite KlubiCW - Cadet Women
E230501Patsmann AndresMEST-JAK - Järvamaa Amburite KlubiCM - Cadet Men
LTU0142Paulikaitė SimonaWHAR - Klaipėdos netradicinių sporto šakų klubas HarmonijaCW - Cadet Women
E310703Paurson ErikMEST-TLN - Tallinna VibukoolCM - Cadet Men
E280677Paurson MonikaWEST-TLN - Tallinna VibukoolW - Women
LV00373Pauzere DaceWLAT12 - “Archery Liepāja”W - Women
LV00089Pavlova MairitaWLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”W - Women  /  W - Women
E210599Pedossar DavidMEST-TVK2 - Tartu Vibuklubi/Tartu Valla SpordikoolJM - Junior Men
E200771Peedumäe MarekMEST-TVK - Tartu VibuklubiM - Men
E280299Peet KristelWEST-PRN - Pärnu MeelisJW - Junior Women
E130201Peetso KarmenWEST-TLN - Tallinna VibukoolCW - Cadet Women
E031166Peipsi AlekoMEST-TLN - Tallinna VibukoolMM - Master Men
LTU0143Peleckas VaidasMA-ŽL - Alytupis-Žaliasis lankas (Alytus)M - Men
LV00390Pelns AigarsMLAT12 - “Archery Liepāja”MM - Master Men
LV00396Percova NadeždaWLAT14 - Sporta klubs “AiM Archery”CW - Cadet Women
LV00418Pērkone MāraWLAT04 - Sporta klubs “Savage archer”CW - Cadet Women
LTU0144Petkevičius RenatasMŽL - Žaliasis lankas (Alytus)M - Men
LTU0145Petkūnaitė LiepaWULK - Utenos lankininkų klubasJW - Junior Women
LTU0146Petraitytė GerdaWLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)CW - Cadet Women
LTU0147Petrauskas AlgimantasMKSA - Kauno sporto asociacijaM - Men
LTU0148Petravičius AndriusMULK - Utenos lankininkų klubasM - Men
LV00332Petriņš AndrisMLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”M - Men  /  M - Men
E300599Petron EloWEST-SAG - SagittariusJW - Junior Women
LTU0149Petronis SkirmantasMKSA - Kauno sporto asociacijaCM - Cadet Men
E291297Piir Robert-KennethMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolJM - Junior Men
LV00456Piko SergejsMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”M - Men
LV00411Pilsums Uldis MLAT04 - Sporta klubs “Savage archer”M - Men
LV00581Pizičs JānisMLAT11 - “Ķekavas šautra”M - Men
LTU0150Plioplys EugenijusMLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)M - Men
LTU0151Pociūnaitė GerdaWLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)W - Women
LTU0152Pocius PauliusMPSTR - Lankininkų klubas Perkūno strėlė (Kretinga)CM - Cadet Men
LTU0153Pocius TomasMPSTR - Lankininkų klubas Perkūno strėlė (Kretinga)M - Men
LV00038Podiņš ArnisMLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”MM - Master Men  /  MM - Master Men
E111084Podlubnõi AleksanderMEST-TLN - Tallinna VibukoolM - Men
E230309Põdra Ats JoosepMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolCM - Cadet Men
E080389Pohl SigridWEST-TLN - Tallinna VibukoolW - Women
E060300Põllumäe AlexandraWEST-TVK2 - Tartu Vibuklubi/Tartu Valla SpordikoolCW - Cadet Women
E150704Pops MirtelWEST-JVK - Järvakandi IlvesCW - Cadet Women
E220408Post KätrinWEST-TLN - Tallinna VibukoolCW - Cadet Women
LTU0154Prapuolenis ArvydasMKSA - Kauno sporto asociacijaMM - Master Men
E201288Preimann AnneliWEST-JVK - Järvakandi IlvesW - Women  /  W - Women
E090607Prigask LuisaWEST-TLN - Tallinna VibukoolCW - Cadet Women
LV00421Privalovs DenisMLAT12 - “Archery Liepāja”M - Men
E240247Prjadka NikolaiMEST-PRN - Pärnu MeelisMM - Master Men
E280247Pryadka NikolayMEST-TLN - Tallinna VibukoolMM - Master Men
LV00105Pučko RedžinaldsMLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”M - Men  /  M - Men
LV00485Pūķe ArtūrsMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”CM - Cadet Men
LV00465Pūķe LauraWLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”CW - Cadet Women
LV00159Puķēvics LeonīdsMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”MM - Master Men
E030904Pukk Otto MartenMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolCM - Cadet Men
E011104Puksman Epp MariiWEST-TLN - Tallinna VibukoolCW - Cadet Women
E310705Puna PärleWEST-TVK2 - Tartu Vibuklubi/Tartu Valla SpordikoolCW - Cadet Women
LV00564Puriņa ĒrikaWLAT07 - Bērnu un jaunatnes loka šaušanas sporta klubs “FRAM”CW - Cadet Women
LV00122Purvišķis NaurisMLAT06 - Biedrība “Free Wind Archers”M - Men
E110292Putnik SanderMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolM - Men
E250805Puusepp JürgenMEST-TVK2 - Tartu Vibuklubi/Tartu Valla SpordikoolCM - Cadet Men
E030703Puusepp KarolinWEST-TYRI - Türi VibukoolCW - Cadet Women
E061299Puusepp KristjanMEST-TYRI - Türi VibukoolJM - Junior Men
LV00437Pužuls KasparsMLAT14 - Sporta klubs “AiM Archery”M - Men
E011184Pärk MagnusMEST-PRN - Pärnu MeelisM - Men
E300969Pärn AnneliWEST-JAK - Järvamaa Amburite KlubiW - Women
E011293Pärnat ReenaWEST-JVK - Järvakandi IlvesW - Women
E130791Pärn KelliWEST-JAK - Järvamaa Amburite KlubiW - Women
E220764Pärnpuu AivarMEST-TVK - Tartu VibuklubiMM - Master Men
E210493Pärn TeeviWEST-JAK - Järvamaa Amburite KlubiW - Women
E010163Raadik GunnarMEST-JAK - Järvamaa Amburite KlubiMM - Master Men
E220353Raag AntsMEST-VLK - Sõmerpalu VälkMM - Master Men
E010491Raag RagnarMEST-VLK - Sõmerpalu VälkM - Men
LV00548Rabkeviča ZandaWLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”W - Women
LV00515Rabkevičš IvarsMLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”M - Men
LV00473Radko KirilsMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”CM - Cadet Men
LTU0155Radzevičius ŽilvinasMUSTR - Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)M - Men
LTU0156Radžiūnas ArūnasMKSA - Kauno sporto asociacijaM - Men
E210101Rahnel GreteWEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolCW - Cadet Women
LTU0157Ramanauskaitė IvetaWVMSC-LSK - Vilniaus miesto sporto centras-Lankininkų sporto klubas (Vilnius)CW - Cadet Women
LTU0158Ramanauskaitė PaulinaWASRC-ŽL - Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)JW - Junior Women
LTU0159Ramoškaitė SimonaWGAJA-KL - Sporto mokykla Gaja-Sporto klubas Kauno lankininkaiCW - Cadet Women
E140458Randorg AgoMEST-PRN - Pärnu MeelisMM - Master Men
E050871Rang EvelynWEST-KLV - Tallinna KalevW - Women
E070406Rannamets RihardMEST-SAG - SagittariusCM - Cadet Men
LTU0160Raslanas JustinasMULK - Utenos lankininkų klubasJM - Junior Men
E301104Raudam Stella-MariaWEST-SAG - SagittariusCW - Cadet Women
E071007Raudne Ruudi JuliusMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolCM - Cadet Men
E260302Raudvassar AugustMEST-TVK2 - Tartu Vibuklubi/Tartu Valla SpordikoolCM - Cadet Men
E140400Raudvassar LiisoWEST-TVK2 - Tartu Vibuklubi/Tartu Valla SpordikoolCW - Cadet Women
E150405Raukas Jan RobertMEST-JAK - Järvamaa Amburite KlubiCM - Cadet Men
E061008Rebane JörgenMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolCM - Cadet Men
E140303Rebane Jörgen KristoferMEST-SAG - SagittariusCM - Cadet Men
LTU0161Rečiūga RomualdasMHAR - Klaipėdos netradicinių sporto šakų klubas HarmonijaMM - Master Men
LV00031Redjko Aleksandrs MLAT14 - Sporta klubs “AiM Archery”M - Men
E090305Reesar RaulMEST-LVL - Lääne VibulaskjadCM - Cadet Men
E090306Reesar RobinMEST-LVL - Lääne VibulaskjadCM - Cadet Men
E130802Reidma RobinMEST-SAG - SagittariusCM - Cadet Men
E030903Reigo Uku AndreasMEST-TVK2 - Tartu Vibuklubi/Tartu Valla SpordikoolCM - Cadet Men
LV00387Reijere AnnijaWLAT08 - Loka šaušanas sporta klubs “Curland”CW - Cadet Women
LV00386Reijers MarkussMLAT08 - Loka šaušanas sporta klubs “Curland”CM - Cadet Men
E240209Reiman KaidoMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolCM - Cadet Men
E040906Reimann MikoMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolCM - Cadet Men
E270806Reiman TarmoMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolCM - Cadet Men
E300105Reiter UljasMEST-TLN - Tallinna VibukoolCM - Cadet Men
E020901Rello Rain-ArtMEST-SAG - SagittariusCM - Cadet Men
E171083Ressar EvertMEST-TYRI - Türi VibukoolM - Men
E230608Riivits RasmusMEST-SAG - SagittariusCM - Cadet Men
E031102Rikka MatthiasMEST-TYRI - Türi VibukoolCM - Cadet Men
E280378Rillo KristiWEST-JAK - Järvamaa Amburite KlubiW - Women
LTU0162Rimkevičiūtė SaulėWGAJA-KL - Sporto mokykla Gaja-Sporto klubas Kauno lankininkaiJW - Junior Women
LTU0163Rimkus RamūnasMLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)M - Men
LTU0164Rimkutė FaustaWLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)CW - Cadet Women
E180102Ristjõe SiimMEST-SAG - SagittariusCM - Cadet Men
E270586Rist MartinMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolM - Men
LV00634Riteniece AdrianaWLAT12 - “Archery Liepāja”CW - Cadet Women
LV00633Ritenieks GuntisMLAT12 - “Archery Liepāja”MM - Master Men
LV00299Ritmanis KristersMLAT05 - Sporta klubs “Stiegra”CM - Cadet Men
E171108Ritso HeinrichMEST-TVK2 - Tartu Vibuklubi/Tartu Valla SpordikoolCM - Cadet Men
E171107Ritso RichardMEST-TVK2 - Tartu Vibuklubi/Tartu Valla SpordikoolCM - Cadet Men
LV00091Rjabkova MarinaWLAT14 - Sporta klubs “AiM Archery”W - Women
E160307Romanova MariaWEST-TVK2 - Tartu Vibuklubi/Tartu Valla SpordikoolCW - Cadet Women
LV00491Romans ReinisMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”M - Men
LV00383Rone NoraWLAT08 - Loka šaušanas sporta klubs “Curland”CW - Cadet Women
LV00375Ronis JānisMLAT08 - Loka šaušanas sporta klubs “Curland”M - Men
E060502Roodla Emma MaeWEST-TLN - Tallinna VibukoolCW - Cadet Women
E280689Roos AiliWEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolW - Women
E010506Roosileht AimarMEST-TYRI - Türi VibukoolCM - Cadet Men
E121190Roosimägi AetWEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolW - Women
E080705Roosmaa RobinMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolCM - Cadet Men
LV00152Ropiņa DignaWLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”W - Women  /  W - Women
LV00349Rosvalds RaivoMLAT12 - “Archery Liepāja”CM - Cadet Men
E100106Rõuk Ekke AronMEST-SAG - SagittariusCM - Cadet Men
LV00374Rozenburga Dace WLAT04 - Sporta klubs “Savage archer”W - Women
LV00415Rozenburga MartaWLAT04 - Sporta klubs “Savage archer”CW - Cadet Women
LV00624Rozentāls RihardsMLAT12 - “Archery Liepāja”CM - Cadet Men
LV00444Roziņš JānisMLAT14 - Sporta klubs “AiM Archery”M - Men
LV00630Rubene AijaWLAT12 - “Archery Liepāja”W - Women
LV00452Rubenis TomsMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”JM - Junior Men
LV00598Ruble KristīneWLAT06 - Biedrība “Free Wind Archers”CW - Cadet Women
LV00597Rublis DāvidsMLAT06 - Biedrība “Free Wind Archers”CM - Cadet Men
LV00617Rudzīte SantaWLAT14 - Sporta klubs “AiM Archery”W - Women
E180905Rull KauriMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolCM - Cadet Men
LV00492Rumjancevs VitalijsMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”M - Men
LV00520Rumpans LaurisMLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”M - Men  /  M - Men
LV00539Ruško PaulsMLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”M - Men
E161299Russi RaimondMEST-SAG - SagittariusJM - Junior Men
E240907Rutšs MarkoMEST-JVK - Järvakandi IlvesCM - Cadet Men
E160175Ruubel JanikaWEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolW - Women
E100402Ruubel RasmusMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolCM - Cadet Men
E200266Ruubel RolandMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolMM - Master Men
E270571Rösler JaanMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolM - Men
E240677Rösler JaanikaWEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolW - Women
E131098Rösler MaarjoMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolJM - Junior Men
E220102Rösler RichardMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolCM - Cadet Men
E210209Rösler SaireWEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolCW - Cadet Women
LV00537Saara MatildeWLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”CW - Cadet Women
LV00541Saars RaivoMLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”M - Men
LV00584Šabaršins NikolajsMLAT14 - Sporta klubs “AiM Archery”M - Men
LV00466Sadirins JevgenijsMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”MM - Master Men
LV00331Sadola InitaWLAT10 - Dienvidrietumu Loku Šaušanas Sporta KlubsW - Women
LTU0165Safonovas SimonasMKSA - Kauno sporto asociacijaCM - Cadet Men
LTU0166Sakalauskas GintarasMŽL - Žaliasis lankas (Alytus)M - Men
LTU0167Šakalytė SimonaWLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)W - Women
LTU0168Šakauskas VladasMLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)MM - Master Men
LV00521Šaķe LindaWLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”W - Women
LV00467Sakne LuīzeWLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”CW - Cadet Women
LV00382Salna ArtisMLAT08 - Loka šaušanas sporta klubs “Curland”MM - Master Men
LV00612Samoviča LeldeWLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”CW - Cadet Women
E030871Sander IndrekMEST-TVK - Tartu VibuklubiM - Men
E270997Šanin MartinMEST-TLN - Tallinna VibukoolJM - Junior Men
LTU0169Sankauskaitė GerdaWGAJA-KL - Sporto mokykla Gaja-Sporto klubas Kauno lankininkaiJW - Junior Women
E130975Santos PauloMEST-TVK - Tartu VibuklubiM - Men
E301105Sarapuu AndresMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolCM - Cadet Men
LV00469Šaulis ĒriksMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”CM - Cadet Men
LTU0170Savčenko AleksandrMHAR - Klaipėdos netradicinių sporto šakų klubas HarmonijaM - Men
LV00566Savčenko OdarkaWLAT07 - Bērnu un jaunatnes loka šaušanas sporta klubs “FRAM”W - Women
LV00324Saviļenoks Artjoms MLAT05 - Sporta klubs “Stiegra”CM - Cadet Men
LV00523Savina MadlenaWLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”CM - Cadet Men
LV00516Savins JevgēnijsMLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”M - Men
E080599Savisaar SanderMEST-TYRI - Türi VibukoolJM - Junior Men
LV00470Šavšajeva AnnaWLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”CW - Cadet Women
LV00460Šavšajeva ArīnaWLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”JW - Junior Women
LV00449Šavšajevs DmitrijsMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”M - Men
LV00480Šavšajevs MaratsMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”CM - Cadet Men
LV00487Šavšajevs TimursMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”CM - Cadet Men
LTU0171Ščesnovičūtė UgnėWLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)CW - Cadet Women
E220406Schön AndreasMEST-PRN - Pärnu MeelisCM - Cadet Men
LV00194Ščitovs ArtūrsMLAT07 - Bērnu un jaunatnes loka šaušanas sporta klubs “FRAM”JM - Junior Men
LV00565Sedihs IļjaMLAT07 - Bērnu un jaunatnes loka šaušanas sporta klubs “FRAM”M - Men
LTU0172Sedleckas JuozasMLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)M - Men
LV00391Šefanovskis AtvarsMLAT08 - Loka šaušanas sporta klubs “Curland”M - Men
LV00392Šefanovskis KārlisMLAT08 - Loka šaušanas sporta klubs “Curland”CM - Cadet Men
E051106Sein AnneWEST-SAG - SagittariusCW - Cadet Women
E090574Sein RaivoMEST-SAG - SagittariusM - Men
LTU0173Sekorskas EgidijusMSTR - Strėlė (Vilnius)MM - Master Men
E231003Seks ReeliWEST-TLN - Tallinna VibukoolCW - Cadet Women
LTU0174Semionova JulianaWVMSC-LSK - Vilniaus miesto sporto centras-Lankininkų sporto klubas (Vilnius)JW - Junior Women
LV00619Semjonovs DaņilaMLAT14 - Sporta klubs “AiM Archery”CM - Cadet Men
E200289Senigov AleksanderMEST-TLN - Tallinna VibukoolM - Men
E140696Sepman Pia IngerWEST-SAG - SagittariusW - Women
E190709Sepp TuuliWEST-SAG - SagittariusCW - Cadet Women
LTU0175Sergejevaitė GabijaWASRC-ŽL - Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)CW - Cadet Women
LV00258Sergejeva JeļenaWLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”W - Women
LV00186Sergejevs RomansMLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”CM - Cadet Men
E120106Serov RichardMEST-TLN - Tallinna VibukoolCM - Cadet Men
LV00170Ševčuka AleksandraWLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”W - Women  /  W - Women
LTU0176Šidlauskaitė RamunėWA-ŽL - Alytupis-Žaliasis lankas (Alytus)W - Women
LTU0177Šigauskas VladasMKSA - Kauno sporto asociacijaMM - Master Men
E070867Šigauskas VladasMEST-JVK - Järvakandi IlvesMM - Master Men
E041004Sihver StenMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolCM - Cadet Men
E050788Siitsman MarttiMEST-SAG - SagittariusM - Men
LV00231Siksna EvijaWLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”CW - Cadet Women
LV00513Siksna IngaWLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”W - Women
LV00123Šilkina KristīneWLAT06 - Biedrība “Free Wind Archers”W - Women
LV00126Šilkina RebekaWLAT06 - Biedrība “Free Wind Archers”CW - Cadet Women
LV00443Šilovs EdgarsMLAT14 - Sporta klubs “AiM Archery”M - Men
LV00302Simanovičs ArtursMLAT05 - Sporta klubs “Stiegra”M - Men
LTU0178Šimkutė LauraWLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)CW - Cadet Women
LTU0179Sindė Monteiro MarijaWHAR - Klaipėdos netradicinių sporto šakų klubas HarmonijaCW - Cadet Women
LV00457Siņicins UldisMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”M - Men
E210773Sinijärv AinMEST-TLN - Tallinna VibukoolM - Men
E270869Sinimets ÜloMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolM - Men
LV00628Sinkevičs Tonijs GuntarsMLAT12 - “Archery Liepāja”CM - Cadet Men
LV00436Siņņikovs NikolajsMLAT14 - Sporta klubs “AiM Archery”CM - Cadet Men
LTU0180Sipavičius VaidotasMAŠ - Sporto klubas Auksinis šaulys (Šiauliai)M - Men
E280371Sirendi EvoMEST-TVK - Tartu VibuklubiM - Men
LV00562Siriusa DarijaWLAT07 - Bērnu un jaunatnes loka šaušanas sporta klubs “FRAM”CW - Cadet Women
E190976Sirkel-Suviste IngeWEST-TLN - Tallinna VibukoolW - Women
LTU0181Šironaitė AustėjaWJBR - Klubas Jaunimo brizas (Molėtai)CW - Cadet Women
LTU0182Šironaitė EglėWJBR - Klubas Jaunimo brizas (Molėtai)W - Women
LTU0183Šironas AndriusMJBR - Klubas Jaunimo brizas (Molėtai)M - Men
LTU0184Šironas LinasMJBR - Klubas Jaunimo brizas (Molėtai)M - Men
LTU0185Šironas VirgilijusMJBR - Klubas Jaunimo brizas (Molėtai)MM - Master Men
E300507Sirts JoonasMEST-SAG - SagittariusCM - Cadet Men
LV00405Škapars JurisMLAT11 - “Ķekavas šautra”M - Men
LV00524Skeltona MaijaWLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”W - Women
LV00529Skeltona VendijaWLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”CW - Cadet Women  /  CW - Cadet Women
LV00279Skrebele VeronikaWLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”CW - Cadet Women
LV00147Skrebelis IgorsMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”MM - Master Men
LV00240Skubeničs JānisMLAT11 - “Ķekavas šautra”M - Men
LTU0186Sladkevičiūtė InesaWKSA - Kauno sporto asociacijaCW - Cadet Women
LTU0187Šlaičiūnaitė EimantėWLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)CW - Cadet Women
LTU0188Šlapikas ĄžuolasMLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)CM - Cadet Men
LTU0189Šliauteris KostasMAŠ - Sporto klubas Auksinis šaulys (Šiauliai)MM - Master Men
LTU0190Šliauteris ModestasMAŠ - Sporto klubas Auksinis šaulys (Šiauliai)M - Men
E240689Smarjov IljaMEST-TLN - Tallinna VibukoolM - Men
LV00483Šmidebergs KristapsMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”CM - Cadet Men
LV00622Smuidre Agate MarijaWLAT14 - Sporta klubs “AiM Archery”CW - Cadet Women
LV00404Šnipke Rēzija RomijaWLAT11 - “Ķekavas šautra”CW - Cadet Women
E140808Soe GertMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolCM - Cadet Men
E140502Sõelsepp AnnikaWEST-SAG - SagittariusCW - Cadet Women
E140704Soe RaikoMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolCM - Cadet Men
E140907Soesoo GerethMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolCM - Cadet Men
E171080Soesoo KaitMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolM - Men
LV00406Soloha Gerda BeatriseWLAT11 - “Ķekavas šautra”CW - Cadet Women
LV00336Solovjovs VitālijsMLAT12 - “Archery Liepāja”JM - Junior Men
LV00464Soņeca JekaterinaWLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”CW - Cadet Women
E040606Sonist Markus-KustiMEST-SAG - SagittariusCM - Cadet Men
E260700Soosaar LauriMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolCM - Cadet Men
E260947Soosaar LiiviWEST-TLN - Tallinna VibukoolMW - Master Women
E211206Sorgus MiaWEST-TVK2 - Tartu Vibuklubi/Tartu Valla SpordikoolCW - Cadet Women
LV00629Spāģis AigarsMLAT12 - “Archery Liepāja”M - Men
LV00507Špēra-Špora BaibaWLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”W - Women
LTU0191Spička GrigorijMHAR - Klaipėdos netradicinių sporto šakų klubas HarmonijaMM - Master Men
LV00356Spiģēns RobertsMLAT12 - “Archery Liepāja”CM - Cadet Men
LTU0192Špiliauskas NerijusMKSA - Kauno sporto asociacijaM - Men
LV00635Spilvis DainisMLAT12 - “Archery Liepāja”M - Men
LV00381Špors OskarsMLAT08 - Loka šaušanas sporta klubs “Curland”M - Men
LV00454Sproģe LauraWLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”W - Women
LV00067Sproģis JānisMLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”M - Men  /  M - Men
LV00607Spurgjaša EgitaWLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”CW - Cadet Women
LV00500Šroma PatrīsijaWLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”CW - Cadet Women
LV00283Stadņika JeļizavetaWLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”CW - Cadet Women
LV00494Stadņika OksanaWLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”W - Women
LV00282Stadņiks KuzmaMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”CM - Cadet Men
LTU0193Stagniūnaitė AistėWUSTR - Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)CW - Cadet Women
LTU0194Stagniūnienė RamunėWUSTR - Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)W - Women
LV00534Štāle MāraWLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”W - Women
E120204Stamm AndraWEST-TYRI - Türi VibukoolCW - Cadet Women
E031006Staub GitaWEST-JVK - Järvakandi IlvesCW - Cadet Women
E200404Steinfeld MartinMEST-TLN - Tallinna VibukoolCM - Cadet Men
E240275Steinfeld TarmoMEST-TLN - Tallinna VibukoolM - Men
LV00284Stepanovs DmitrijsMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”JM - Junior Men
LTU0195Strazdas AlgirdasMŽL - Žaliasis lankas (Alytus)M - Men
LV00579Strazdiņš MārtiņšMLAT11 - “Ķekavas šautra”CM - Cadet Men
LV00578Strazdiņš TomsMLAT11 - “Ķekavas šautra”M - Men
LV00427Strazdītis VernersMLAT12 - “Archery Liepāja”CM - Cadet Men
LV00589Stusa OksanaWLAT13 - Cīņas mākslas klubs “Yamamichi”W - Women
LV00305Sudilovskii AndreiMLAT04 - Sporta klubs “Savage archer”MM - Master Men
E091002Sugurova AgnesWEST-TYRI - Türi VibukoolCW - Cadet Women
LV00300Šukis ArmandsMLAT05 - Sporta klubs “Stiegra”M - Men
E282201Šuman KeitiWEST-TVK2 - Tartu Vibuklubi/Tartu Valla SpordikoolCW - Cadet Women
E140302Suurkivi SaaraWEST-TLN - Tallinna VibukoolCW - Cadet Women
LTU0196Švedas NerijusMLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)M - Men
LV00003Šveicis AndisMLAT04 - Sporta klubs “Savage archer”M - Men
LV00410Sveilis TālivaldisMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”MM - Master Men
LTU0197Svetlauskas RaigardasMŽL - Žaliasis lankas (Alytus)CM - Cadet Men
LTU0198Svetlauskas StasysMŽL - Žaliasis lankas (Alytus)M - Men
LV00585Svirskis MārtiņšMLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”M - Men
E031296Taimla Carl RobertMEST-TLN - Tallinna VibukoolM - Men
E020407Tall Mia-MaarinWEST-TLN - Tallinna VibukoolCW - Cadet Women
E220904Talviste AnetteWEST-SJV - Suure-Jaani VibuklubiCW - Cadet Women
E161008Talviste RometMEST-SJV - Suure-Jaani VibuklubiCM - Cadet Men
E300584Tamm AinarMEST-TLN - Tallinna VibukoolM - Men
E091001Tammar LiisiWEST-SAG - SagittariusCW - Cadet Women
E061080Tamme MargusMEST-TLN - Tallinna VibukoolM - Men
E261102Tammik Anna ViktoriaWEST-LVL - Lääne VibulaskjadCW - Cadet Women
E100768Tammik KarinWEST-LVL - Lääne VibulaskjadW - Women
E200371Tammik OlavMEST-LVL - Lääne VibulaskjadM - Men
E120702Tammik Oskar FilipMEST-LVL - Lääne VibulaskjadCM - Cadet Men
E310804Tammik Tessa CathlenWEST-JVK - Järvakandi IlvesCW - Cadet Women
E250408Tamm MagnusMEST-TVK2 - Tartu Vibuklubi/Tartu Valla SpordikoolCM - Cadet Men
E310382Tamm TanelMEST-TLN - Tallinna VibukoolM - Men
E061168Tamm TiinaWEST-TVK - Tartu VibuklubiW - Women
E170376Tani IndrekMEST-TVK - Tartu VibuklubiM - Men
E130198Tani SiretWEST-TVK2 - Tartu Vibuklubi/Tartu Valla SpordikoolJW - Junior Women
E021204Tank MarkusMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolCM - Cadet Men
E270378Tanvel PriitMEST-TLN - Tallinna VibukoolM - Men
E200698Tasa RometMEST-TVK2 - Tartu Vibuklubi/Tartu Valla SpordikoolJM - Junior Men
E020808Tatarlõ ArtemiMEST-TLN - Tallinna VibukoolCM - Cadet Men
E040981Tatarlõ SergeiMEST-TLN - Tallinna VibukoolM - Men
E120294Telve TaisiWEST-PRN - Pärnu MeelisW - Women
E281268Teng MargusMEST-SAG - SagittariusM - Men
E160509Tenno Keira Allegra EliiseWEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolCW - Cadet Women
E111100Tens TriinWEST-TVK2 - Tartu Vibuklubi/Tartu Valla SpordikoolCW - Cadet Women
E120466Teppo ÜlarMEST-TLN - Tallinna VibukoolMM - Master Men
E040898Tetsmann MarisMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolJM - Junior Men
E271078Tiido KadriWEST-TLN - Tallinna VibukoolW - Women
E200983Tiidus MihkelMEST-SAG - SagittariusM - Men
LTU0199Timinskas UgniusMŽL - Žaliasis lankas (Alytus)M - Men
LTU0200Timinskienė IngaWŽL - Žaliasis lankas (Alytus)W - Women
LV00450Titovs AleksandrsMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”M - Men
LV00280Tjutjukovs IļjaMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”CM - Cadet Men
LV00327Tjutjukovs VladimirsMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”M - Men
LV00569Tkačenko AleksandrsMLAT07 - Bērnu un jaunatnes loka šaušanas sporta klubs “FRAM”M - Men
E130601Tofert Ingel IrisWEST-TLN - Tallinna VibukoolCW - Cadet Women
E220279Tolberg JanekWEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolW - Women
E020702Tõllimäe MartMEST-TVK2 - Tartu Vibuklubi/Tartu Valla SpordikoolCM - Cadet Men
E040360Toomla AvoMEST-LVL - Lääne VibulaskjadMM - Master Men
E201104Toomla Mona MiaWEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolCW - Cadet Women
E210474Tormis PriitMEST-LVL - Lääne VibulaskjadM - Men
E150806Tõrv Sanna LuisaWEST-JAK - Järvamaa Amburite KlubiCW - Cadet Women
E140785Totskaya TatianaWEST-TLN - Tallinna VibukoolW - Women
E160601Touart DevonMEST-SAG - SagittariusCM - Cadet Men
E050401Touart TeodoraWEST-SAG - SagittariusCW - Cadet Women
E221203Trummal Elisa MarleenWEST-TYRI - Türi VibukoolCW - Cadet Women
E200708Trumm TanelMEST-PRN - Pärnu MeelisCM - Cadet Men
E170588Tšerva MaksimMEST-TLN - Tallinna VibukoolM - Men
E050704Tšigura ErikaWEST-TYRI - Türi VibukoolCW - Cadet Women
E121097Tukk LauraWEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolJW - Junior Women
LTU0201Tumasonis NedasMŽL - Žaliasis lankas (Alytus)CM - Cadet Men
E090589Tust KadriWEST-TLN - Tallinna VibukoolW - Women
E110384Tuttelberg HeigoMEST-TLN - Tallinna VibukoolM - Men
E230196Tuulas TriinWEST-SJV - Suure-Jaani VibuklubiW - Women
E230390Türn TimoMEST-TYRI - Türi VibukoolM - Men
E051103Täker KristelWEST-PRN - Pärnu MeelisCW - Cadet Women
E080696Tänav MaarjaWEST-SAG - SagittariusW - Women
E070600Tänavots SiimMEST-SAG - SagittariusCM - Cadet Men
LV00176Ugriumov DenisMLAT13 - Cīņas mākslas klubs “Yamamichi”M - Men
LV00018Ulmis Martins MLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”JM - Junior Men
E060406Ulp RahelWEST-JAK - Järvamaa Amburite KlubiCW - Cadet Women
E300704Ulp Sissel-CristellaWEST-TVK2 - Tartu Vibuklubi/Tartu Valla SpordikoolCW - Cadet Women
LTU0202Ūsas ArvydasMKL - Sporto klubas Kauno lankininkaiMM - Master Men
LV00281Utkins DaniilsMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”JM - Junior Men
E100303Uuselu KarmelWEST-SAG - SagittariusCW - Cadet Women
E180108Uusleer Jan MarkusMEST-JAK - Järvamaa Amburite KlubiCM - Cadet Men
E231071Uusmaa AnuWEST-SAG - SagittariusW - Women
E050900Vaaro TrinityWEST-TVK2 - Tartu Vibuklubi/Tartu Valla SpordikoolCW - Cadet Women
LV00525Vaganovs RobertsMLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”M - Men
E161100Vahter KerttuWEST-TLN - Tallinna VibukoolCW - Cadet Women
LTU0203Vaičekauskis VidmantasMKLL - Sporto klubas Klaipėdos lankininkaiMM - Master Men
LV00304Vaičuks AivarsMLAT05 - Sporta klubs “Stiegra”M - Men
E170498Vaida JohannaWEST-SAG - SagittariusJW - Junior Women
E010804Vaikmets JandraWEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolCW - Cadet Women
E101107Vaikmets JarnoMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolCM - Cadet Men
E190603Vaikmäe MarkusMEST-PRN - Pärnu MeelisCM - Cadet Men
E080507Vaikmäe TaaviMEST-PRN - Pärnu MeelisCM - Cadet Men
LTU0204Vaitkus IgnasMLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)CM - Cadet Men
LTU0205Valčiukas JonasMLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)M - Men
LV00068Valdmanis JānisMLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”CM - Cadet Men
LV00553Valdmanis TomassMLAT12 - “Archery Liepāja”CM - Cadet Men
E050703Valge KaroliinaWEST-TVK - Tartu VibuklubiCW - Cadet Women
E020404Valgemäe JürgenMEST-SAG - SagittariusCM - Cadet Men
LV00609Valks Jānis LarssMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”CM - Cadet Men
LV00403Valters RalfsMLAT11 - “Ķekavas šautra”CM - Cadet Men
E270905Vanaaseme AtsMEST-SAG - SagittariusCM - Cadet Men
E230503Vanikov RandoMEST-LVL - Lääne VibulaskjadCM - Cadet Men
E250405Vanikov ReijoMEST-LVL - Lääne VibulaskjadCM - Cadet Men
E181101Varep JanarMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolCM - Cadet Men
E131202Vares EleriinWEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolCW - Cadet Women
E200191Varik LiisWEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolW - Women
LTU0206Vaskinas AndriusMSTR - Strėlė (Vilnius)M - Men
E270802Vask KarmenWEST-PRN - Pärnu MeelisCW - Cadet Women
E211198Vayvala MykhayloMEST-TVK - Tartu VibuklubiJM - Junior Men
LV00338Važa KristapsMLAT12 - “Archery Liepāja”M - Men
LTU0207Večkys ŽydrūnasMLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)M - Men
LTU0208Večkytė ElzėWLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)CW - Cadet Women
LTU0209Večkytė MedaWVMSC-LSK - Vilniaus miesto sporto centras-Lankininkų sporto klubas (Vilnius)CW - Cadet Women
LTU0210Veiverytė IndrėWVMSC-LSK - Vilniaus miesto sporto centras-Lankininkų sporto klubas (Vilnius)JW - Junior Women
LTU0211Vengelis LinasMŽL - Žaliasis lankas (Alytus)M - Men
LV00639Verins DenissMLAT07 - Bērnu un jaunatnes loka šaušanas sporta klubs “FRAM”CM - Cadet Men
E190605Veskimäe JaanikaWEST-JVK - Järvakandi IlvesCW - Cadet Women
E130999Veskla JoonasMEST-TLN - Tallinna VibukoolJM - Junior Men
E290573Vihand JaanusMEST-TLN - Tallinna VibukoolM - Men
E150588Viher PriitMEST-JVK - Järvakandi IlvesM - Men
E150101Viies KarlMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolCM - Cadet Men
E150902Viies SiimMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolCM - Cadet Men
E051004Viil Klaus EgertMEST-TLN - Tallinna VibukoolCM - Cadet Men
E270304Viira MarvinMEST-TVK - Tartu VibuklubiCM - Cadet Men
E171263Viira TõnisMEST-TVK - Tartu VibuklubiMM - Master Men
E011107Viir Simo MarvinMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolCM - Cadet Men
LTU0212Vileikis AlgimantasMŽL - Žaliasis lankas (Alytus)MM - Master Men
E170775Viliberg LauriMEST-TLN - Tallinna VibukoolM - Men
LV00120Vilisters ArmandsMLAT06 - Biedrība “Free Wind Archers”MM - Master Men
E291298Viljak Carl EinarMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolJM - Junior Men
E180806Villa Rocco NicolasMEST-TLN - Tallinna VibukoolCM - Cadet Men
E240905Vilu MarkkusMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolCM - Cadet Men
E210573Vimm TiinaWEST-SAG - SagittariusW - Women
LTU0213Vinevičiūtė AgnėWKSA - Kauno sporto asociacijaW - Women
E301061Virkus AndresMEST-TLN - Tallinna VibukoolMM - Master Men
E241070Virula KatrinWEST-TLN - Tallinna VibukoolW - Women
LV00530Višar MarijaWLAT01 - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”JW - Junior Women
E190104Visnapuu JanarMEST-PRN - Pärnu MeelisCM - Cadet Men
LTU0214Vitkevičius NikasMULK - Utenos lankininkų klubasCM - Cadet Men
LV00384Vitkus RainersMLAT08 - Loka šaušanas sporta klubs “Curland”CM - Cadet Men
LV00291Vītols MārtiņšMLAT08 - Loka šaušanas sporta klubs “Curland”M - Men
E130776Võhumõõk IndrekMEST-BHSC - Baltic Hunter SCM - Men
E280999Voltein OskarMEST-TVK2 - Tartu Vibuklubi/Tartu Valla SpordikoolJM - Junior Men
E150805Volt KristopherMEST-SAG - SagittariusCM - Cadet Men
E181104Vool RichardMEST-TLN - Tallinna VibukoolCM - Cadet Men
LV00425Vorobjovs NikitaMLAT12 - “Archery Liepāja”CM - Cadet Men
E111299Voronin CarolWEST-TVK2 - Tartu Vibuklubi/Tartu Valla SpordikoolJW - Junior Women
E130303Värs Katre LiisWEST-SAG - SagittariusCW - Cadet Women
E250970Wessels JacoMEST-TVK - Tartu VibuklubiM - Men
E250375Wessels MonikaWEST-TVK - Tartu VibuklubiW - Women
E130400Yallop LilianWEST-TVK - Tartu VibuklubiCW - Cadet Women
E101106Ütsmüts ErkiMEST-JVK - Järvakandi IlvesCM - Cadet Men
E220169Üürike MargusMEST-SAG - SagittariusM - Men
LV00583Zaharova TatjanaWLAT11 - “Ķekavas šautra”W - Women
LV00631Zahars NiklāvsMLAT12 - “Archery Liepāja”CM - Cadet Men
LTU0215Zajančkauskas ArnasMŽL - Žaliasis lankas (Alytus)CM - Cadet Men
LV00611Zaķis KārlisMLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”JM - Junior Men
LV00599Zaļaiskalna Tīna MarijaWLAT06 - Biedrība “Free Wind Archers”CW - Cadet Women
LV00024Zālīte AgateWLAT14 - Sporta klubs “AiM Archery”W - Women
LV00210Zālīte ElīnaWLAT05 - Sporta klubs “Stiegra”CW - Cadet Women
LV00209Zālītis AinarsMLAT05 - Sporta klubs “Stiegra”MM - Master Men
LV00310Zariņa Ella ElizabeteWLAT06 - Biedrība “Free Wind Archers”CW - Cadet Women
LV00603Zariņa SamantaMLAT06 - Biedrība “Free Wind Archers”CM - Cadet Men
LTU0216Zaveckas SimasMUSTR - Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)JM - Junior Men
LTU0217Zaveckas ViliusMUSTR - Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)M - Men
LTU0218Zaveckas ŽilvinasMUSTR - Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)CM - Cadet Men
LTU0219Zeleniūtė VilijaWLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)W - Women
LTU0220Zeleniūtė VitalijaWLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)W - Women
LV00459Zeļenkeviča AnnaWLAT03 - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”JW - Junior Women
LTU0221Žiauberis MartynasMLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)CM - Cadet Men
LTU0222Žilinskaitė BeataWSTR - Strėlė (Vilnius)W - Women
E280307Zinovjev EliseWEST-JAK - Järvamaa Amburite KlubiCW - Cadet Women
E170205Zinovjev KarenWEST-JAK - Järvamaa Amburite KlubiCW - Cadet Women
E201201Zirel GetterWEST-TLN - Tallinna VibukoolCW - Cadet Women
E270605Zirnask MarkusMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolCM - Cadet Men
LV00604Žižins OlegsMLAT07 - Bērnu un jaunatnes loka šaušanas sporta klubs “FRAM”M - Men
LV00439Zvirzdiņš IvarsMLAT14 - Sporta klubs “AiM Archery”M - Men