Archer List
Found 2259 records - Page /46
Vibulaskja IDNimiSuguKlubiLaskuri võistlusklass / alaklass
E021299Aarla Carol-IrisWEST-TLVK - Tallinna VibukoolW - Women
E060400Aas ArturMEST-TYRI - Türi VibukoolM - Men
E300708Aava LisandraWEST-JVI - Järvakandi IlvesU18W - Under 18 Women
E030510Aav RobinMEST-KVK - Kagu VibuklubiU15M - Under 15 Male
LV01033Abakoks DzintarsMLAT-SAV - Sporta klubs “Savage archer”50M - 50+ Men
E180100Abel AnetteWEST-TVK2 - Tartu Vibuklubi/Tartu Valla SpordikoolW - Women
LV01040Ābelis RobertsMLAT-A4A - Loka šaušanas sporta klubs “Archery 4 All”U13M - Under 13 Male  /  U13M - Under 13 Male
LV00930Ābelis TomsMLAT-A4A - Loka šaušanas sporta klubs “Archery 4 All”M - Men
LV00988Ābelis ValtersMLAT-A4A - Loka šaušanas sporta klubs “Archery 4 All”U13M - Under 13 Male
LV00188Āboliņa KetijaWLAT-FWA - Biedrība “Free Wind Archers”W - Women
LTU0001Abramaitytė KristinaWASRC-ŽL - Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)W - Women
LTU0359Abramavičiūtė Ugnė WGAJA - Sporto mokykla GajaU18W - Under 18 Women
LV00495Abramovs ErnestsMLAT-ODI - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”M - Men
LTU0263Abromavičienė KristinaWAŠ - Sporto klubas Auksinis šaulys (Šiauliai)W - Women
LTU0508Abromavičius Tomas MASRC-ŽL - Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)U13M - Under 13 Male
E260506Ader AleksanderMEST-SAG - SagittariusU21M - Under 21 Men
E081000Adler Ande AnnaliisaWEST-TLVK - Tallinna VibukoolW - Women
EE355041Adler PeeterMEST-SAG - Sagittarius50M - 50+ Men
E060982Adler PriitMEST-TVK - Tartu VibuklubiM - Men
LV00518Ādmine-Liepa KristīneWLAT-LIO - SK Archery LionsW - Women
LTU0369Adomaitienė IlonaWVJT - Laisvalaikio ir sporto klubas “Vajetau” PakruojisW - Women
LTU0002Adomavičius TomasMLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)M - Men
E290901Aedla Kevin MarcusMEST-SAG - SagittariusM - Men
E100673Aedla MarekMEST-SAG - Sagittarius50M - 50+ Men
E081276Agu AivoMEST-JVI - Järvakandi IlvesM - Men
LV00602Aidaraļijeva LauraWLAT-FWA - Biedrība “Free Wind Archers”W - Women
LV00426Aigars JānisMLAT-AL - “Archery Liepāja”M - Men
LV00184Aigars KasparsMLAT-ZIE - Kaspara Aigara loka šaušanas sporta klubs “Ziemeļnieks”50M - 50+ Men
E110289Ainelo AndresMEST-TVK - Tartu VibuklubiM - Men
LTU0003Akavickas MantasMLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)M - Men
LV00783Akmentiņa TīnaWLAT-AMA - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”U18W - Under 18 Women
LV00969Akulav YahorMLAT-ODI - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”U18M - Under 18 Men
E101204Alasoo HannaWEST-PVM - Pärnu MeelisU21W - Under 21 Women
E220402Albrant MarkusMEST-TYRI - Türi VibukoolM - Men
E170108Albri JaneliWEST-JVI - Järvakandi IlvesU18W - Under 18 Women
LV00775Aļeiņikova EmīlijaWLAT-AIM - Sporta klubs “AiM Archery”W - Women
LTU0333Aleksandravičius VakarisMASRC-ŽL - Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)U18M - Under 18 Men
LV00118Aleksejevs-Nikolajevs VladislavsMLAT-AMA - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”M - Men
LV01024Aleksejevs AndrejsMLAT-AL - “Archery Liepāja”U18M - Under 18 Men
LTU0004Alesius AurimasMNL - Nepriklausomi lankininkaiM - Men
E190770Aljošin RomanMEST-TLVK - Tallinna Vibukool50M - 50+ Men
E090505Aljošin VsevolodMEST-TLVK - Tallinna VibukoolU21M - Under 21 Men
LV00717Alksnāja SintijaWLAT-AMA - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”U21W - Under 21 Women
LV00834Alksnis HaraldsMLAT-FWA - Biedrība “Free Wind Archers”U15M - Under 15 Male
E290800Alliksaar Jan ErikMEST-SAG - SagittariusM - Men
E171191Allik TaavoMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolM - Men
E140178Altmäe SiimMEST-LVL - Lääne VibulaskjadM - Men
LTU0005Amankevičiūtė AustėjaWKSA - Kauno sporto asociacijaW - Women
LV00061Amatnieks Jānis MLAT-AMA - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”M - Men
LV00769Ambarovs AinisMLAT-SAV - Sporta klubs “Savage archer”50M - 50+ Men