Archer List
Found 2193 records - Page /44
Vibulaskja IDNimiSuguKlubiLaskuri võistlusklass / alaklass
LV00439Zvirgzdiņš IvarsMLAT-AIM - Sporta klubs “AiM Archery”M - Men
LV00860Zvirbulis ArtisMLAT-LIN - Lindales ugunsU18M - Under 18 Men
LV00861Zvirbule RēzijaWLAT-LIN - Lindales ugunsU15W - Under 15 Female
LV00859Zvirbule ElzaWLAT-LIN - Lindales ugunsU15W - Under 15 Female
LV00992Zvejs MārtiņšMLAT-ODI - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”M - Men
LV00801Žvagiņa MadaraWLAT-ODI - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”W - Women
LV00041Žuromska Barbara WLAT-AMA - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”W - Women
LTU0440Zubrickaitė GiedrėWASRC-ŽL - Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)U13W - Under 13 Female
LV00989Zubova IrynaWLAT-LPK - Amazones / Latvijas Paralimpiskā komitejaW - Women
LTU0347Zubernius AivarasMKLL - Sporto klubas Klaipėdos lankininkaiM - Men
LTU0452Zozulia OleksandrMLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)M - Men
LV00141Zommere LīgaWLAT-AMA - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”W - Women
LV00755Znotiņš EdvardsMLAT-ĶŠ - “Ķekavas šautra”U18M - Under 18 Men
LV00752Znotiņš EdgarsMLAT-ĶŠ - “Ķekavas šautra”M - Men
LV00604Žižins OlegsMLAT-FRM - Bērnu un jaunatnes loka šaušanas sporta klubs “FRAM”M - Men
LTU0343Žiugžda Augustas MUSTR - Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)U18M - Under 18 Men
LTU0414Žiugžda VaidasMUSTR - Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)50M - 50+ Men
E270605Zirnask MarkusMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolU21M - Under 21 Men
E201201Zirel GetterWEST-TLVK - Tallinna VibukoolW - Women
E170205Zinovjev KarenWEST-JAK - Järvamaa Amburite KlubiU21W - Under 21 Women
E280307Zinovjev EliseWEST-JAK - Järvamaa Amburite KlubiU18W - Under 18 Women
LTU0413Žilis KęstutisMUSTR - Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)M - Men
LV00876Žilinskis KristersMLAT-AL - “Archery Liepāja”U13M - Under 13 Male
LTU0357Žilinskas EmilisMKLL - Sporto klubas Klaipėdos lankininkaiM - Men
LTU0222Žilinskaitė BeataWSTR - Strėlė (Vilnius)W - Women
LV00660Zīle MartaWLAT-AIM - Sporta klubs “AiM Archery”W - Women
LTU0221Žiauberis MartynasMLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)M - Men
LV00117Zhukov VitaliyMLAT-AMA - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”50M - 50+ Men  /  50M - 50+ Men
LTU0366Želvytė Ieva WKLL - Sporto klubas Klaipėdos lankininkaiW - Women
LV00459Zeļenkeviča AnnaWLAT-ODI - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”W - Women
LTU0220Zeleniūtė VitalijaWLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)W - Women
LTU0219Zeleniūtė VilijaWLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)W - Women
LV01005Zdančuka AnnaWLAT-FRM - Bērnu un jaunatnes loka šaušanas sporta klubs “FRAM”U21W - Under 21 Women
LTU0218Zaveckas ŽilvinasMFP - Fenikso plunksnaM - Men
LTU0217Zaveckas ViliusMFP - Fenikso plunksnaM - Men
LTU0216Zaveckas SimasMFP - Fenikso plunksnaM - Men
LV00735Zavacka MilanaWLAT-AMA - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”W - Women
LTU0358Žasetis Grantas MGAJA - Sporto mokykla GajaU18M - Under 18 Men
LV00603Zariņa SamantaMLAT-FWA - Biedrība “Free Wind Archers”M - Men
LV00310Zariņa Ella ElizabeteWLAT-FWA - Biedrība “Free Wind Archers”W - Women
LV01000Zariņa-Everte LindaWLAT-AMA - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”W - Women
LV00247Zaprudska LaumaWLAT-AMA - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”W - Women
LV01035Zaļmežs AivisMLAT-ODI - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”U13M - Under 13 Male
LV01034Zaļmeža AmandaWLAT-ODI - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”U15W - Under 15 Female
LV00913Zālītis MārtiņšMLAT-AL - “Archery Liepāja”M - Men
LV00871Zālītis MārtiņšMLAT-AL - “Archery Liepāja”M - Men
LV00209Zālītis AinarsMLAT-STR - Sporta klubs “Stiegra”50M - 50+ Men
LV00210Zālīte ElīnaWLAT-STR - Sporta klubs “Stiegra”U21W - Under 21 Women
LV00024Zālīte AgateWLAT-AIM - Sporta klubs “AiM Archery”W - Women
LTU0432Zaliauskienė LolitaWSTR - Strėlė (Vilnius)50W - 50+ Women