Active Judges
Found 42 records
Archer IDNameGenderClubArcher Class/SubClassSince
E171191Allik TaavoMEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolWA Youth Judge (YJ)2018-01-01
LV00272Antonova MarijaWLAT-ODI - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”LAT I kategorijas tiesnesis2017-03-22
LV00127Avsjuks ViktorsMLAT-ODI - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”LAT I kategorijas tiesnesis2019-05-14
LTU0223Baltrušaitė RingaWLITHUANIA - Lietuvos lankininkų federacijaWA International Judge (IJ)
LV00011Bērziņš jun. JānisMLAT-STI - Sporta klubs “Stiegra”LAT II kategorijas tiesnesis2017-03-22
LV00323Bružis JānisMLAT-AL - “Archery Liepāja”LAT II kategorijas tiesnesis2017-03-22
LV00088Deņisenoka Līga IlonaWLAT-AMA - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”LAT I kategorijas tiesnesis2019-04-23
LV00554Derbakovs AndrejsMLAT-AIM - Sporta klubs “AiM Archery”LAT II kategorijas tiesnesis2019-05-14
LV00056Dubkevičs InārsMLAT-AMA - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”LAT I kategorijas tiesnesis2013-09-24
LV00326Gailis Kaspars MLAT-ODI - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”LAT II kategorijas tiesnesis2019-05-14
LV00343Gansons EdgarsMLAT-AL - “Archery Liepāja”LAT II kategorijas tiesnesis2017-03-22
LTU0062Girskis EdmundasMSTR - Strėlė (Vilnius)LIT Nacionalinė kategorija teisėjas
LTU0236Grinkevičius Romualdas MAŠ - Sporto klubas Auksinis šaulys (Šiauliai)LIT Nacionalinė kategorija teisėjas
LV00161Jakubanecs JānisMLAT-AMA - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”LAT I kategorijas tiesnesis2013-09-24
LV00342Karule GitaWLAT-AL - “Archery Liepāja”LAT II kategorijas tiesnesis2017-03-22
LV00143Kononova JeļenaWLAT-AMR - Amazones / RīgaLAT II kategorijas tiesnesis2013-09-24
LV00037Kreicberga AneteWLAT-AMJ - Amazones / JūrmalaLAT I kategorijas tiesnesis2013-09-24
LTU0237Kučinskas Tomas MLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)LIT Nacionalinė kategorija teisėjas
LTU0103Kuzmienė LailaWKLL - Sporto klubas Klaipėdos lankininkaiLIT Nacionalinė kategorija teisėjas
LV00119Lapsiņa ElīnaWLAT-AMR - Amazones / RīgaLAT Republikas kategorijas tiesnesis2019-02-12
LV00046Lapsiņš EduardsMLAT-AMA - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”LAT Republikas kategorijas tiesnesis
LV00312Lēvalde Dace WLAT-CUR - Loka šaušanas sporta klubs “Curland”LAT I kategorijas tiesnesis2017-03-22
LV00080Liepa KrišjānisMLAT-AMA - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”LAT Republikas kategorijas tiesnesis2018-01-26
LV00059Lipste IvoMLAT-AMJ - Amazones / JūrmalaLAT Republikas kategorijas tiesnesis
LV00372Lūciņš MārtiņšMLAT-AL - “Archery Liepāja”LAT II kategorijas tiesnesis2017-03-22
E280986Luik SiretWEST-JVK - Järvakandi IlvesWA Youth Judge (YJ)
LV00137Oļeksejenko AleksandrsMLAT-ATL - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Atlantis”LAT II kategorijas tiesnesis2017-03-22
LV00517Ozoliņš KristapsMLAT-AIM - Sporta klubs “AiM Archery”LAT II kategorijas tiesnesis2017-03-22
LV00038Podiņš ArnisMLAT-AMA - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”LAT Starptautiskās kategorijas tiesnesis
LV00105Pučko RedžinaldsMLAT-AMR - Amazones / RīgaLAT II kategorijas tiesnesis2013-09-24
LV00091Rjabkova MarinaWLAT-AIM - Sporta klubs “AiM Archery”LAT I kategorijas tiesnesis2013-09-24
LV00520Rumpans LaurisMLAT-AMA - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”LAT I kategorijas tiesnesis2017-03-22
LTU0224Šaumanė GretaWULK - Utenos lankininkų klubasLIT Nacionalinė kategorija teisėjas2018-07-23
LV00258Sergejeva JeļenaWLAT-AMR - Amazones / RīgaLAT I kategorijas tiesnesis2019-02-12
LV00513Siksna IngaWLAT-AMA - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”LAT I kategorijas tiesnesis2019-02-12
LV00336Solovjovs VitālijsMLAT-AL - “Archery Liepāja”LAT II kategorijas tiesnesis2017-03-22
LTU0199Timinskas UgniusMŽL - Žaliasis lankas (Alytus)LIT Nacionalinė kategorija teisėjas
LTU0200Timinskienė IngaWŽL - Žaliasis lankas (Alytus)LIT Nacionalinė kategorija teisėjas
LV00327Tjutjukovs VladimirsMLAT-ODI - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”LAT II kategorijas tiesnesis2017-03-22
LV00338Važa KristapsMLAT-AL - “Archery Liepāja”LAT II kategorijas tiesnesis2017-03-22
LV00291Vītols MārtiņšMLAT-CUR - Loka šaušanas sporta klubs “Curland”LAT I kategorijas tiesnesis2017-03-22
LV00024Zālīte AgateWLAT-AIM - Sporta klubs “AiM Archery”WAE Continental Judge (CJ)2019-11-05