Archer Detail
Archer IDLTU0263
NameAbromavičienė Kristina
GenderW
Active archerYes
Registered SinceSeptember 1, 2018
Registered TillDecember 31, 2024
Age ClassW - Women
Preferred DivisionR - Recurve
ClubAŠ - Sporto klubas Auksinis šaulys (Šiauliai)
Notes
Date Type
Name
Place Division Class Total Final rank Qualification rank
2024
25 May 70/50m Round (2 distances)
Utenos miesto pirmenybės 2024 (LLF taurės pirmas etapas)
Utenos lankininkų treniruočių bazė Utenos aerodrome, Alių kaimas Utenos raj R W542 8 5
16 March
17 March
Indoor 18m Round (2 distances)
Lithuanian Open Indoor Archery Championship
Utenos daugiafunkcinis sporto centras, K.Donelaičio st. 38, Utena R W521 3 3
10 February Indoor 18m Round (2 distances)
Utenos taurė 2024
Utenos daugiafunkcinis sporto centras, K.Donelaičio st. 38, Utena R W502 3 3
12 January
14 January
Indoor 18m Round (2 distances)
Baltic Indoor Open 2024
Ventspils R W477 17 14
2023
24 November
26 November
Indoor 18m Round (2 distances)
Best Indoor 2023
Druskininkai R W479 17 16
9 September 70/50m Round (2 distances)
Tarptautinės šaudymo iš lanko varžybos V.Černiausko taurė
Naujoji g. Pagiriai, Vilniaus raj. R W531 2 2
19 August
20 August
70/50m Round (2 distances)
Klaipėdos taurė (LLF taurės trečias etapas
Klaipėda/Smiltynė R W554 6 4
5 August
6 August
70/50m Round (2 distances)
Latvijas Atklātais čempionāts loka šaušanā 2023
Ventspils R W533 4 7
22 July
23 July
70/50m Round (2 distances)
Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas 2023
Druskininkai R W426 5 13
30 June
2 July
70/50m Round (2 distances)
Baltic Open 2023
Ventspils R W449 5 11
10 June 70/50m Round (2 distances)
Kauno taurė (LLF taurės antras etapas
Kaunas, Partizanų g. 192 R W408 5 12
27 May 70/50m Round (2 distances)
Grobiņa Open 2023
Grobiņas pilsētas stadions R W440 5 8
20 May 70/50m Round (2 distances)
Utenos miesto pirmenybės 2023 (LLF taurės pirmas etapas) Atrankinės varžybos
Utenos lankininkų treniruočių bazė Utenos aerodrome, Alių kaimas Utenos raj R W453 2 7
6 May 70/50m Round (2 distances)
V.Juozapaičio atminimo taurė
Klaipėda/Smiltynė R W473 9 9
25 March
26 March
Indoor 18m Round (2 distances)
Lithuanian Open Indoor Archery Championship
Utenos daugiafunkcinis sporto centras, K.Donelaičio st. 38, Utena R W517 4 1
2022
19 November
20 November
Indoor 18m Round (2 distances)
BEST INDOOR
Alytus R W482 9 11
10 September 70/50m Round (2 distances)
V. Černiausko atminimo taurė (Lietuvos taurės ketvirtas etapas)
Vilnius R W446 2 4
13 August
14 August
70/50m Round (2 distances)
Klaipėdos taurė 2022 (Lietuvos taurės trečias etapas
Klaipėda/Smiltynė R W498 7 6
23 July
24 July
70/50m Round (2 distances)
Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas
Druskininkai R W495 7 5
16 July
17 July
70/50m Round (2 distances)
XI Pasaulio lietuvių sporto žaidynės
„Saulės“ pagrindinė mokykla, Ateities g. 13, Druskininkai R W485 5 4
8 July
10 July
70/50m Round (2 distances)
Baltijas Atklātais čempionāts loka šaušanā 2022
Ventspilī, Pērkoņu ielā 13 R W471 8 9
2 July 70/50m Round (2 distances)
Kauno taurė 2022 (Lietuvos taurės antras etapas)
Kaunas, Partizanų g. 192 R W446 3 4
21 May 70/50m Round (2 distances)
Utenos miesto pirmenybės (Lietuvos taurės pirmas etapas) 2022
Utena, Lithuania R W478 3 5
26 March
27 March
Indoor 18m Round (2 distances)
Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas uždarose patalpose
Alytus (LIT) R W435 9 9
21 January
23 January
Indoor 18m Round (2 distances)
Baltic Indoor Open Archery Championships 2022
Ventspils, Sporta iela 7/9 R W473 9 8
8 January Indoor 18m Round (2 distances)
Pakruojo taurė 2022
Pakruojis, Lithuania R W422 5 5
2021
20 November
21 November
Indoor 18m Round (2 distances)
Best INDOOR
Alytus Sports and Recreation Center R W481 6 12
18 September 70/50m Round (2 distances)
XXI V. Cerniauskas Cup in Memoriam
Vilnius, Lithuania R W429 8 6
24 July
25 July
70/50m Round (2 distances)
Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas
Birutės st. 5, Alytus R W476 5 6
12 June 70/50m Round (2 distances)
.Juozapaičio atminimo taurė
Šauļi R W438 5 7
2020
12 September 70/50m Round (2 distances)
XX V. Cerniauskas Cup in Memoriam
Vilnius R W486 7 7
25 July
26 July
70/50m Round (2 distances)
Open Lithuanian Outdoor Championship
Utena R W491 3 9
26 June
28 June
70/50m Round (2 distances)
Baltic Open 2020
Ventspils (LAT) R W433 8 7
22 February Indoor 18m Round (2 distances)
Utena Cup 2020
Utena R W418 9 9
17 January
19 January
Indoor 25m + 18m Round (4 distances)
Baltic Indoor Open
Ventspils (LAT) R W797 17 22
11 January Indoor 18m Round (2 distances)
Seeburgas stops 2020
Grobiņa (LAT) R W440 6 6
2019
16 November
17 November
Indoor 18m Round (2 distances)
Best indoor
Birutes st. 5, Alytus R W456 9 17
17 August
18 August
70/50m Round (2 distances)
Klaipėdos taurė
Klaipeda (LIT) R W104 3 3
27 July
28 July
70/50m Round (2 distances)
Open Lithuanian Championship
Utena R W429 7 9
2018
15 September 70/50m Round (2 distances)
V. Černiauskas cup in memoriam
Utena B W350 4 4