Competition Detail
Competition Code2023030
Date22 July 2023
23 July 2023
OrganizerLITHUANIA - Lietuvos lankininkų federacija
PlaceDruskininkai
NameLietuvos šaudymo iš lanko čempionatas 2023
DescriptionInternational competition (Open)
OptionsFinals
Notes
Competition ResultsDivision/Class rank Division/Class rank
Division/Class Team rank Division/Class Team rank
Final rank Final rank
Final Team rank Final Team rank
Qualification rank Qualification rank
Qualification Team rank Qualification Team rank
Grids Grids
Team grids Team grids
Final rank Qualification rank Archer Club Total Golds X/Nines
Barebow Men
1 1 Siņņikovs Nikolajs LAT-AIM Sporta klubs “AiM Archery”596 8 2
2 2 Vilkauskas Ernestas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)573 8 1
3 3 Dubauskas Andrius USTR Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)562 5 1
4 4 Kosteckas Viktoras VJT Laisvalaikio ir sporto klubas “Vajetau” Pakruojis559 6 1
5 5 Jacevičius Artūras VJT Laisvalaikio ir sporto klubas “Vajetau” Pakruojis538 4 1
6 9 Vilkelis Mindaugas USTR Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)522 4 2
7 7 Burkevics Modris LAT-CUR Loka šaušanas sporta klubs “Curland”529 4 2
8 6 Fedorenka Ignas STR Strėlė (Vilnius)533 7 1
9 14 Vertelka Skirmantas VJT Laisvalaikio ir sporto klubas “Vajetau” Pakruojis447 1 1
9 11 Mosin Vladimir LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)505 3 2
9 10 Žilis Kęstutis USTR Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)508 3 2
9 16 Sidorov Viačeslav LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)400 1 1
9 13 Juškevičius Tomas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)465 3 1
9 18 Ūsas Arvydas KL Sporto klubas Kauno lankininkai375 3 0
9 8 Vileikis Algimantas ŽL Žaliasis lankas (Alytus)527 8 3
9 12 Ščuckis Aleksandras STR Strėlė (Vilnius)498 3 2
17 24 Andrulis Dominykas KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai144 0 0
17 15 Račkauskas Audrius KL Sporto klubas Kauno lankininkai431 2 2
17 19 Šironas Virgilijus JBR Klubas Jaunimo brizas (Molėtai)372 2 0
17 20 Melnikov Boris KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai371 3 1
17 17 Pivoras Tomas JBR Klubas Jaunimo brizas (Molėtai)387 1 0
17 22 Pivoras Darius JBR Klubas Jaunimo brizas (Molėtai)290 0 0
17 21 Jaskelevičius Pijus ASRC-ŽL Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)321 1 0
17 25 Bukauskas Vytautas STR Strėlė (Vilnius)133 0 0
Barebow Women
1 2 Radvilienė Halina USTR Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)473 3 1
2 1 Zaliauskienė Lolita STR Strėlė (Vilnius)485 5 0
3 4 Nugmanova Karina KL Sporto klubas Kauno lankininkai430 1 1
4 6 Kazakevičiūtė Martyna LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)409 2 1
5 3 Puodžiūtė Ieva STR Strėlė (Vilnius)443 2 0
6 7 Stagniūnienė Ramunė USTR Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)402 4 0
8 8 Večkytė Elzė Augustina LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)362 1 0
9 9 Andrulienė Vika KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai361 2 0
9 15 Klimova-Kakarienė Tatjana STR Strėlė (Vilnius)295 2 1
9 17 Azaravičiūtė Emilija USTR Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)205 1 0
9 5 Schoroškaitė Agnė LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)425 1 0
9 14 Ramanauskaitė Paulina ŽL Žaliasis lankas (Alytus)298 1 0
17 16 Sakavičiūtė Medzevičienė Silvija KL Sporto klubas Kauno lankininkai294 0 0
Compound Men
1 1 Grigaravičius Jonas ULK Utenos lankininkų klubas687 45 13
2 2 Grigaravičius Marius ULK Utenos lankininkų klubas680 38 12
3 11 Liekis Tomas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)627 16 4
4 4 Švedas Vilius LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)653 29 6
5 3 Karpavičius Žydrūnas KSA Kauno sporto asociacija672 36 11
6 9 Runiškovs Daņila LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”641 21 8
6 5 Baranauskas Rolandas A-ŽL Alytupis-Žaliasis lankas (Alytus)645 18 9
8 10 Junokas Marius LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)630 20 9
9 14 Gudžiūnas Gražvydas ULK Utenos lankininkų klubas572 11 2
9 8 Prapuolenis Arvydas KSA Kauno sporto asociacija642 21 2
9 12 Vengelis Linas A-ŽL Alytupis-Žaliasis lankas (Alytus)604 14 4
9 15 Kavaliauskas Giedrius A-ŽL Alytupis-Žaliasis lankas (Alytus)544 9 1
9 13 Šakauskas Vladas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)574 9 5
9 6 Bileišis Remigijus ULK Utenos lankininkų klubas644 31 10
9 7 Sakalauskas Gintaras ŽL Žaliasis lankas (Alytus)644 23 11
Compound Women
1 1 Timinskienė Inga ŽL Žaliasis lankas (Alytus)665 26 9
2 2 Grigaravičienė Asta ULK Utenos lankininkų klubas615 20 5
3 4 Antanaitytė-Garškienė Jolita LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)595 13 5
4 3 Guobužaitė Beata ULK Utenos lankininkų klubas605 13 3
Longbow Men
1 3 Svetlauskas Stasys SR Sportinis rezervas460 4 2
2 1 Brusokas Rimantas USTR Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)529 12 3
3 4 Budinas Aleksas STR Strėlė (Vilnius)459 7 1
4 10 Taletavičius Marijus KL Sporto klubas Kauno lankininkai405 3 0
5 8 Mosin Vladimir LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)406 5 2
6 15 Večkys Žydrūnas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)233 1 0
7 5 Karpavičius Vytas USTR Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)450 5 1
8 11 Runiškovs Aleksejs LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”380 2 0
9 14 Gorbunov Jurij PSTR Lankininkų klubas Perkūno strėlė (Kretinga)319 2 0
9 12 Tamošaitis Alvydas STR Strėlė (Vilnius)371 1 1
9 6 Naumavičius Vitalijus STR Strėlė (Vilnius)425 4 2
9 2 Voroņins Vjačeslavs LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”471 5 3
9 7 Pocius Tomas PSTR Lankininkų klubas Perkūno strėlė (Kretinga)409 6 1
9 13 Žiugžda Vaidas USTR Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)364 7 3
9 9 Čepanonis Edvardas STR Strėlė (Vilnius)406 4 0
Recurve Men
1 2 Šliauteris Modestas AŠ Sporto klubas Auksinis šaulys (Šiauliai)632 19 7
2 1 Sergejevs Romans LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”642 24 6
3 4 Salelionis Aurimas GAJA Sporto mokykla Gaja619 15 4
4 6 Barkauskas Antanas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)606 12 2
5 3 Mačernius Dalius LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)632 16 4
6 8 Vaičekauskis Vidmantas KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai597 15 8
7 10 Kašėta Ramūnas KSA Kauno sporto asociacija588 8 0
8 5 Šuliokas Domantas GAJA Sporto mokykla Gaja606 21 9
9 7 Bagdanavičius Dovydas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)600 16 6
9 13 Norvainis Ramūnas ŽL Žaliasis lankas (Alytus)561 8 3
9 9 Tamulionis Emilis ASRC-ŽL Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)591 7 4
9 11 Šuliokas Rimantas KL Sporto klubas Kauno lankininkai575 7 4
9 14 Gods-Romanovskis Dilans LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”561 7 1
9 21 Mickus Stasys KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai511 7 0
9 15 Šukis Armands LAT-LIO SK Archery Lions556 7 1
9 16 Jančiukas Dominykas ASRC-ŽL Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)548 3 1
17 19 Petrauskas Algimantas KL Sporto klubas Kauno lankininkai527 8 2
17 20 Mockevičius Nedas ŽL Žaliasis lankas (Alytus)517 3 0
17 12 Vilkauskas Ernestas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)571 11 3
17 28 Bukauskas Vytautas STR Strėlė (Vilnius)357 2 1
17 22 Bogužis Mindaugas KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai504 7 2
17 18 Juknevičius Justas GAJA Sporto mokykla Gaja528 9 4
17 17 Juozaitis Valdas AŠ Sporto klubas Auksinis šaulys (Šiauliai)537 6 4
17 23 Pocius Paulius PSTR Lankininkų klubas Perkūno strėlė (Kretinga)502 5 3
17 24 Čiupaila Regimantas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)466 0 0
17 25 Jansons Dainis LAT-LPK Amazones / Latvijas Paralimpiskā komiteja444 1 1
17 26 Pavilons Guntis LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”437 3 0
Recurve Women
1 3 Kreicberga Anete LAT-LIO SK Archery Lions555 7 3
2 1 Ramanauskaitė Paulina ŽL Žaliasis lankas (Alytus)595 9 1
3 5 Pavasare Inese LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”539 9 3
4 2 Runiškova Marta LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”574 9 1
5 13 Abromavičienė Kristina KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai426 4 3
6 6 Perminaitė Diana GAJA Sporto mokykla Gaja537 6 2
7 7 Deņisenoka Līga Ilona LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”532 6 3
8 8 Mihailova Anna LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”498 5 1
9 12 Barkauskaitė Julija KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai465 3 2
9 4 Večkytė Meda Viktorija LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)550 8 1
9 9 Čiupailienė Dalia LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)496 6 2
9 10 Kačonienė Laima LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)495 4 0
9 11 Kuzmienė Laila KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai485 3 1
9 14 Stagniūnaitė Aistė USTR Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)403 0 0