Archer Detail
Archer IDLTU0328
NameRadvilienė Halina
GenderW
Active archerYes
Registered SinceFebruary 18, 2020
Registered TillDecember 31, 2024
Age Class50W - 50+ Women
Preferred DivisionB - Barebow
ClubUSTR - Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)
Notes
Date Type
Name
Place Division Class Total Final rank Qualification rank
2024
10 February Indoor 18m Round (2 distances)
Utenos taurė 2024
Utenos daugiafunkcinis sporto centras, K.Donelaičio st. 38, Utena B W444 2 4
2023
24 November
26 November
Indoor 18m Round (2 distances)
Best Indoor 2023
Druskininkai B W337 9 13
9 September 70/50m Round (2 distances)
Tarptautinės šaudymo iš lanko varžybos V.Černiausko taurė
Naujoji g. Pagiriai, Vilniaus raj. B W518 2 1
19 August
20 August
70/50m Round (2 distances)
Klaipėdos taurė (LLF taurės trečias etapas
Klaipėda/Smiltynė B W431 1 2
22 July
23 July
70/50m Round (2 distances)
Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas 2023
Druskininkai B W473 1 2
10 June 70/50m Round (2 distances)
Kauno taurė (LLF taurės antras etapas
Kaunas, Partizanų g. 192 B W500 2 1
20 May 70/50m Round (2 distances)
Utenos miesto pirmenybės 2023 (LLF taurės pirmas etapas) Atrankinės varžybos
Utenos lankininkų treniruočių bazė Utenos aerodrome, Alių kaimas Utenos raj B W462 1 1
6 May 70/50m Round (2 distances)
V.Juozapaičio atminimo taurė
Klaipėda/Smiltynė B W533 1 1
25 March
26 March
Indoor 18m Round (2 distances)
Lithuanian Open Indoor Archery Championship
Utenos daugiafunkcinis sporto centras, K.Donelaičio st. 38, Utena B W437 5 4
2022
19 November
20 November
Indoor 18m Round (2 distances)
BEST INDOOR
Alytus B W383 5 7
10 September 70/50m Round (2 distances)
V. Černiausko atminimo taurė (Lietuvos taurės ketvirtas etapas)
Vilnius B W510 1 1
13 August
14 August
70/50m Round (2 distances)
Klaipėdos taurė 2022 (Lietuvos taurės trečias etapas
Klaipėda/Smiltynė B W447 2 1
23 July
24 July
70/50m Round (2 distances)
Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas
Druskininkai B W490 2 2
16 July
17 July
70/50m Round (2 distances)
XI Pasaulio lietuvių sporto žaidynės
„Saulės“ pagrindinė mokykla, Ateities g. 13, Druskininkai B W478 1 2
19 June 70/50m Round (2 distances)
Lietuvos šaudymo iš lanko jaunučių, jaunių, jaunimo ir senjorų čempionatas
Kaunas B 50W501 1 1
21 May 70/50m Round (2 distances)
Utenos miesto pirmenybės (Lietuvos taurės pirmas etapas) 2022
Utena, Lithuania B W491 6 1
30 April 70/50m Round (2 distances)
V.Juozapaičio atminimo taurė
Klaipeda/Smiltyne B W450 2 1
26 March
27 March
Indoor 18m Round (2 distances)
Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas uždarose patalpose
Alytus (LIT) B W426 1 2
2021
20 November
21 November
Indoor 18m Round (2 distances)
Best INDOOR
Alytus Sports and Recreation Center B W422 9 2
24 July
25 July
70/50m Round (2 distances)
Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas
Birutės st. 5, Alytus B W442 4 2
3 July 70/50m Round (2 distances)
Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko senjorų čempionatas
Šiauliai, Lithuania B 50W490 1 1
15 May 70/50m Round (2 distances)
Utenos miesto pirmenybės 2021
Utena, Lithuania B W486 4 1
2020
12 September 70/50m Round (2 distances)
XX V. Cerniauskas Cup in Memoriam
Vilnius B W520 2 1
25 July
26 July
70/50m Round (2 distances)
Open Lithuanian Outdoor Championship
Utena B W422 1 1