Date |
Type Name |
Place |
Division |
Class |
Total |
Final rank |
Qualification rank |
2024 |
16 March
17 March |
Indoor 18m Round (2 distances)
Lithuanian Open Indoor Archery Championship |
Utenos daugiafunkcinis sporto centras, K.Donelaičio st. 38, Utena |
B |
W | 442 |
6 |
5 |
10 February
|
Indoor 18m Round (2 distances)
Utenos taurė 2024 |
Utenos daugiafunkcinis sporto centras, K.Donelaičio st. 38, Utena |
B |
W | 444 |
2 |
4 |
2023 |
24 November
26 November |
Indoor 18m Round (2 distances)
Best Indoor 2023 |
Druskininkai |
B |
W | 337 |
9 |
13 |
9 September
|
70/50m Round (2 distances)
Tarptautinės šaudymo iš lanko varžybos V.Černiausko taurė |
Naujoji g. Pagiriai, Vilniaus raj. |
B |
W | 518 |
2 |
1 |
19 August
20 August |
70/50m Round (2 distances)
Klaipėdos taurė (LLF taurės trečias etapas |
Klaipėda/Smiltynė |
B |
W | 431 |
1 |
2 |
22 July
23 July |
70/50m Round (2 distances)
Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas 2023 |
Druskininkai |
B |
W | 473 |
1 |
2 |
10 June
|
70/50m Round (2 distances)
Kauno taurė (LLF taurės antras etapas |
Kaunas, Partizanų g. 192 |
B |
W | 500 |
2 |
1 |
20 May
|
70/50m Round (2 distances)
Utenos miesto pirmenybės 2023 (LLF taurės pirmas etapas) Atrankinės varžybos |
Utenos lankininkų treniruočių bazė Utenos aerodrome, Alių kaimas Utenos raj |
B |
W | 462 |
1 |
1 |
6 May
|
70/50m Round (2 distances)
V.Juozapaičio atminimo taurė |
Klaipėda/Smiltynė |
B |
W | 533 |
1 |
1 |
25 March
26 March |
Indoor 18m Round (2 distances)
Lithuanian Open Indoor Archery Championship |
Utenos daugiafunkcinis sporto centras, K.Donelaičio st. 38, Utena |
B |
W | 437 |
5 |
4 |
2022 |
19 November
20 November |
Indoor 18m Round (2 distances)
BEST INDOOR |
Alytus |
B |
W | 383 |
5 |
7 |
10 September
|
70/50m Round (2 distances)
V. Černiausko atminimo taurė (Lietuvos taurės ketvirtas etapas) |
Vilnius |
B |
W | 510 |
1 |
1 |
13 August
14 August |
70/50m Round (2 distances)
Klaipėdos taurė 2022 (Lietuvos taurės trečias etapas |
Klaipėda/Smiltynė |
B |
W | 447 |
2 |
1 |
23 July
24 July |
70/50m Round (2 distances)
Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas |
Druskininkai |
B |
W | 490 |
2 |
2 |
16 July
17 July |
70/50m Round (2 distances)
XI Pasaulio lietuvių sporto žaidynės |
„Saulės“ pagrindinė mokykla, Ateities g. 13, Druskininkai |
B |
W | 478 |
1 |
2 |
19 June
|
70/50m Round (2 distances)
Lietuvos šaudymo iš lanko jaunučių, jaunių, jaunimo ir senjorų čempionatas |
Kaunas |
B |
50W | 501 |
1 |
1 |
21 May
|
70/50m Round (2 distances)
Utenos miesto pirmenybės (Lietuvos taurės pirmas etapas) 2022 |
Utena, Lithuania |
B |
W | 491 |
6 |
1 |
30 April
|
70/50m Round (2 distances)
V.Juozapaičio atminimo taurė |
Klaipeda/Smiltyne |
B |
W | 450 |
2 |
1 |
26 March
27 March |
Indoor 18m Round (2 distances)
Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas uždarose patalpose |
Alytus (LIT) |
B |
W | 426 |
1 |
2 |
2021 |
20 November
21 November |
Indoor 18m Round (2 distances)
Best INDOOR |
Alytus Sports and Recreation Center |
B |
W | 422 |
9 |
2 |
24 July
25 July |
70/50m Round (2 distances)
Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas |
Birutės st. 5, Alytus |
B |
W | 442 |
4 |
2 |
3 July
|
70/50m Round (2 distances)
Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko senjorų čempionatas |
Šiauliai, Lithuania |
B |
50W | 490 |
1 |
1 |
15 May
|
70/50m Round (2 distances)
Utenos miesto pirmenybės 2021 |
Utena, Lithuania |
B |
W | 486 |
4 |
1 |
2020 |
12 September
|
70/50m Round (2 distances)
XX V. Cerniauskas Cup in Memoriam |
Vilnius |
B |
W | 520 |
2 |
1 |
25 July
26 July |
70/50m Round (2 distances)
Open Lithuanian Outdoor Championship |
Utena |
B |
W | 422 |
1 |
1 |