Competition Detail
Competition Code2023027
Date19 August 2023
20 August 2023
OrganizerKLL - Sporto klubas Klaipėdos lankininkai
PlaceKlaipėda/Smiltynė
NameKlaipėdos taurė (LLF taurės trečias etapas
DescriptionInternational competition (Open)
Notes
Competition ResultsDivision/Class rank Division/Class rank
Division/Class Team rank Division/Class Team rank
Final rank Final rank
Qualification rank Qualification rank
Grids Grids
Final rank Qualification rank Archer Club Total Golds X/Nines
Barebow Men
1 3 Jacevičius Artūras VJT Laisvalaikio ir sporto klubas “Vajetau” Pakruojis521 2 1
2 4 Mosin Vladimir LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)517 4 1
3 2 Dubauskas Andrius USTR Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)547 4 1
4 1 Kosteckas Viktoras VJT Laisvalaikio ir sporto klubas “Vajetau” Pakruojis556 9 1
5 10 Dubickas Aistis KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai459 3 1
6 8 Stanikaitis Gediminas VJT Laisvalaikio ir sporto klubas “Vajetau” Pakruojis465 5 0
7 6 Vertelka Skirmantas VJT Laisvalaikio ir sporto klubas “Vajetau” Pakruojis497 5 0
8 12 Juškevičius Tomas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)428 0 0
9 13 Pocius Tomas PSTR Lankininkų klubas Perkūno strėlė (Kretinga)395 2 1
9 11 Barkauskas Antanas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)445 3 0
9 16 Andrulis Dominykas KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai205 1 1
9 14 Šironas Virgilijus JBR Klubas Jaunimo brizas (Molėtai)373 0 0
9 5 Gorbunov Jurij PSTR Lankininkų klubas Perkūno strėlė (Kretinga)507 4 0
9 7 Ūsas Arvydas KL Sporto klubas Kauno lankininkai473 1 0
9 9 Vaičekauskis Vidmantas KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai463 5 2
9 15 Melnikov Boris KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai297 0 0
Barebow Women
1 2 Radvilienė Halina USTR Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)431 1 0
2 1 Zaliauskienė Lolita STR Strėlė (Vilnius)526 3 1
3 4 Nugmanova Karina KL Sporto klubas Kauno lankininkai366 1 1
4 3 Juškevičienė Akvilė LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)373 2 0
5 5 Šiugždinienė Aušra KL Sporto klubas Kauno lankininkai331 1 1
6 6 Stagniūnienė Ramunė USTR Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)318 2 0
7 7 Andrulienė Vika KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai267 0 0
Compound Men
1 1 Grigaravičius Jonas ULK Utenos lankininkų klubas697 51 15
2 2 Grigaravičius Marius ULK Utenos lankininkų klubas687 43 20
4 5 Liepa Krišjānis LAT-LIO SK Archery Lions621 17 7
5 6 Paspārnis Kaspars LAT-ODI Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”604 17 5
6 4 Karpavičius Žydrūnas KSA Kauno sporto asociacija654 23 3
7 3 Kavaliauskas Giedrius A-ŽL Alytupis-Žaliasis lankas (Alytus)659 29 10
8 7 Vengelis Linas A-ŽL Alytupis-Žaliasis lankas (Alytus)587 13 4
Compound Women
3 1 Antanaitytė-Garškienė Jolita LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)647 22 8
Recurve Men
1 1 Sergejevs Romans LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”659 35 8
2 6 Kiršys Darius AŠ Sporto klubas Auksinis šaulys (Šiauliai)607 12 5
3 2 Blāze Dāvis LAT-ODI Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”626 16 7
4 4 Salelionis Aurimas GAJA Sporto mokykla Gaja615 20 6
5 3 Šliauteris Modestas AŠ Sporto klubas Auksinis šaulys (Šiauliai)624 19 9
6 7 Tamulionis Emilis ASRC-ŽL Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)593 12 4
7 9 Petrauskas Algimantas KL Sporto klubas Kauno lankininkai575 9 2
8 5 Gods-Romanovskis Dilans LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”614 14 2
9 11 Lapsiņš Eduards LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”572 10 3
9 14 Juozaitis Valdas AŠ Sporto klubas Auksinis šaulys (Šiauliai)546 7 3
9 18 Pocius Paulius PSTR Lankininkų klubas Perkūno strėlė (Kretinga)500 8 0
9 17 Mickus Stasys KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai505 6 2
9 8 Kuznecovas Dmitrijus LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)590 7 2
9 12 Rečiūga Romualdas HAR Klaipėdos netradicinių sporto šakų klubas Harmonija552 6 2
9 10 Norvainis Ramūnas ŽL Žaliasis lankas (Alytus)574 12 2
9 13 Juknevičius Justas GAJA Sporto mokykla Gaja551 6 0
17 19 Bogužis Mindaugas KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai498 9 2
17 15 Kants Jānis LAT-LIN Lindales uguns543 9 3
17 21 Čiupaila Regimantas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)476 3 2
17 20 Ģelzis Matīss LAT-ODI Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”481 4 0
17 22 Kauliņš Ģirts LAT-LIN Lindales uguns402 4 0
17 16 Zvejs Mārtiņš LAT-ODI Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”508 3 1
Recurve Women
1 2 Ramanauskaitė Paulina ŽL Žaliasis lankas (Alytus)557 7 1
2 5 Kačonienė Laima LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)539 8 4
3 1 Runiškova Marta LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”570 8 4
4 3 Deņisenoka Līga Ilona LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”555 4 0
5 7 Kreicberga Anete LAT-LIO SK Archery Lions527 7 2
6 4 Abromavičienė Kristina KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai554 7 2
7 9 Barkauskaitė Julija KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai499 7 2
8 6 Mihailova Anna LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”538 6 4
9 14 Spāģe Madara LAT-LIN Lindales uguns64 0 0
9 10 Perminaitė Diana GAJA Sporto mokykla Gaja471 6 0
9 8 Čiupailienė Dalia LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)504 7 0
9 12 Stagniūnaitė Aistė USTR Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)387 3 0
9 11 Nickutė Ema ŽL Žaliasis lankas (Alytus)406 3 2
9 13 Ukstiņa Estere LAT-CUR Loka šaušanas sporta klubs “Curland”382 3 2