Archer Detail
Archer IDLTU0310
NameBarkauskaitė Julija
GenderW
Active archerYes
Registered SinceJanuary 11, 2020
Registered TillDecember 31, 2024
Age ClassW - Women
Preferred DivisionR - Recurve
ClubAŠ - Sporto klubas Auksinis šaulys (Šiauliai)
Notes
Date Type
Name
Place Division Class Total Final rank Qualification rank
2024
25 May 70/50m Round (2 distances)
Utenos miesto pirmenybės 2024 (LLF taurės pirmas etapas)
Utenos lankininkų treniruočių bazė Utenos aerodrome, Alių kaimas Utenos raj R W453 9 10
16 March
17 March
Indoor 18m Round (2 distances)
Lithuanian Open Indoor Archery Championship
Utenos daugiafunkcinis sporto centras, K.Donelaičio st. 38, Utena R W432 8 8
10 February Indoor 18m Round (2 distances)
Utenos taurė 2024
Utenos daugiafunkcinis sporto centras, K.Donelaičio st. 38, Utena R W402 6 6
12 January
14 January
Indoor 18m Round (2 distances)
Baltic Indoor Open 2024
Ventspils R W424 17 23
2023
24 November
26 November
Indoor 18m Round (2 distances)
Best Indoor 2023
Druskininkai R W407 17 23
9 September 70/50m Round (2 distances)
Tarptautinės šaudymo iš lanko varžybos V.Černiausko taurė
Naujoji g. Pagiriai, Vilniaus raj. R W483 3 4
19 August
20 August
70/50m Round (2 distances)
Klaipėdos taurė (LLF taurės trečias etapas
Klaipėda/Smiltynė R W499 7 9
22 July
23 July
70/50m Round (2 distances)
Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas 2023
Druskininkai R W465 9 12
30 June
2 July
70/50m Round (2 distances)
Baltic Open 2023
Ventspils R W427 9 13
10 June 70/50m Round (2 distances)
Kauno taurė (LLF taurės antras etapas
Kaunas, Partizanų g. 192 R W443 9 10
20 May 70/50m Round (2 distances)
Utenos miesto pirmenybės 2023 (LLF taurės pirmas etapas) Atrankinės varžybos
Utenos lankininkų treniruočių bazė Utenos aerodrome, Alių kaimas Utenos raj R W492 8 5
6 May 70/50m Round (2 distances)
V.Juozapaičio atminimo taurė
Klaipėda/Smiltynė R W474 8 8
25 March
26 March
Indoor 18m Round (2 distances)
Lithuanian Open Indoor Archery Championship
Utenos daugiafunkcinis sporto centras, K.Donelaičio st. 38, Utena R W440 9 8
28 January Indoor 18m Round (2 distances)
Pakruojo taurė 2023
Pakruojis R W441 4 4
2022
19 November
20 November
Indoor 18m Round (2 distances)
BEST INDOOR
Alytus R W465 9 13
10 September 70/50m Round (2 distances)
V. Černiausko atminimo taurė (Lietuvos taurės ketvirtas etapas)
Vilnius R W416 5 5
13 August
14 August
70/50m Round (2 distances)
Klaipėdos taurė 2022 (Lietuvos taurės trečias etapas
Klaipėda/Smiltynė R W476 8 7
23 July
24 July
70/50m Round (2 distances)
Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas
Druskininkai R W375 9 10
16 July
17 July
70/50m Round (2 distances)
XI Pasaulio lietuvių sporto žaidynės
„Saulės“ pagrindinė mokykla, Ateities g. 13, Druskininkai R W288 6 6
8 July
10 July
70/50m Round (2 distances)
Baltijas Atklātais čempionāts loka šaušanā 2022
Ventspilī, Pērkoņu ielā 13 R W372 9 11
2 July 70/50m Round (2 distances)
Kauno taurė 2022 (Lietuvos taurės antras etapas)
Kaunas, Partizanų g. 192 R W428 6 5
21 May 70/50m Round (2 distances)
Utenos miesto pirmenybės (Lietuvos taurės pirmas etapas) 2022
Utena, Lithuania R W380 9 9
30 April 70/50m Round (2 distances)
V.Juozapaičio atminimo taurė
Klaipeda/Smiltyne R W379 6 8
26 March
27 March
Indoor 18m Round (2 distances)
Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas uždarose patalpose
Alytus (LIT) R W456 8 8
21 January
23 January
Indoor 18m Round (2 distances)
Baltic Indoor Open Archery Championships 2022
Ventspils, Sporta iela 7/9 R W461 9 10
8 January Indoor 18m Round (2 distances)
Pakruojo taurė 2022
Pakruojis, Lithuania R W431 4 4
2021
20 November
21 November
Indoor 18m Round (2 distances)
Best INDOOR
Alytus Sports and Recreation Center R W483 9 11
18 September 70/50m Round (2 distances)
XXI V. Cerniauskas Cup in Memoriam
Vilnius, Lithuania R W372 9 8
14 August 70/50m Round (2 distances)
Klaipėdos taurė
Klaipėda R W337 7 6
24 July
25 July
70/50m Round (2 distances)
Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas
Birutės st. 5, Alytus R W436 7 7
12 June 70/50m Round (2 distances)
.Juozapaičio atminimo taurė
Šauļi R W371 7 8
15 May 70/50m Round (2 distances)
Utenos miesto pirmenybės 2021
Utena, Lithuania R W371 4 5
2020
12 September 70/50m Round (2 distances)
XX V. Cerniauskas Cup in Memoriam
Vilnius R W277 9 9
15 August
16 August
70/50m Round (2 distances)
Klaipėdos taurė
Klaipeda (LIT) R W287 5 7
25 July
26 July
70/50m Round (2 distances)
Open Lithuanian Outdoor Championship
Utena R W303 9 10
26 June
28 June
70/50m Round (2 distances)
Baltic Open 2020
Ventspils (LAT) R W260 7 8
22 February Indoor 18m Round (2 distances)
Utena Cup 2020
Utena R W381 9 11
17 January
19 January
Indoor 25m + 18m Round (4 distances)
Baltic Indoor Open
Ventspils (LAT) R W463 17 25
11 January Indoor 18m Round (2 distances)
Seeburgas stops 2020
Grobiņa (LAT) R W342 8 8
2019
16 November
17 November
Indoor 18m Round (2 distances)
Best indoor
Birutes st. 5, Alytus R W297 17 20