Archer Detail
Archer IDLTU0271
NameAntanaitytė-Garškienė Jolita
GenderW
Active archerYes
Registered SinceJanuary 15, 2019
Registered TillDecember 31, 2024
Age ClassW - Women
Preferred DivisionB - Barebow
ClubLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)
Notes
Date Type
Name
Place Division Class Total Final rank Qualification rank
2024
16 March
17 March
Indoor 18m Round (2 distances)
Lithuanian Open Indoor Archery Championship
Utenos daugiafunkcinis sporto centras, K.Donelaičio st. 38, Utena C W551 2 2
10 February Indoor 18m Round (2 distances)
Utenos taurė 2024
Utenos daugiafunkcinis sporto centras, K.Donelaičio st. 38, Utena C W562 9 2
2023
24 November
26 November
Indoor 18m Round (2 distances)
Best Indoor 2023
Druskininkai C W561 6 5
19 August
20 August
70/50m Round (2 distances)
Klaipėdos taurė (LLF taurės trečias etapas
Klaipėda/Smiltynė C W647 3 1
22 July
23 July
70/50m Round (2 distances)
Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas 2023
Druskininkai C W595 3 4
25 March
26 March
Indoor 18m Round (2 distances)
Lithuanian Open Indoor Archery Championship
Utenos daugiafunkcinis sporto centras, K.Donelaičio st. 38, Utena C W552 2 3
2022
13 August
14 August
70/50m Round (2 distances)
Klaipėdos taurė 2022 (Lietuvos taurės trečias etapas
Klaipėda/Smiltynė C W632 3 2
23 July
24 July
70/50m Round (2 distances)
Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas
Druskininkai C W622 2 2
16 July
17 July
70/50m Round (2 distances)
XI Pasaulio lietuvių sporto žaidynės
„Saulės“ pagrindinė mokykla, Ateities g. 13, Druskininkai C W615 8 1
21 May 70/50m Round (2 distances)
Utenos miesto pirmenybės (Lietuvos taurės pirmas etapas) 2022
Utena, Lithuania C W630 9 2
2021
20 November
21 November
Indoor 18m Round (2 distances)
Best INDOOR
Alytus Sports and Recreation Center C W552 9 1
12 June 70/50m Round (2 distances)
.Juozapaičio atminimo taurė
Šauļi C W574 2 3
2020
12 September 70/50m Round (2 distances)
XX V. Cerniauskas Cup in Memoriam
Vilnius C W565 2 3
25 July
26 July
70/50m Round (2 distances)
Open Lithuanian Outdoor Championship
Utena C W629 3 1
26 June
28 June
70/50m Round (2 distances)
Baltic Open 2020
Ventspils (LAT) C W568 2 2
22 February Indoor 18m Round (2 distances)
Utena Cup 2020
Utena B W464 1 1
17 January
19 January
Indoor 25m + 18m Round (4 distances)
Baltic Indoor Open
Ventspils (LAT) B W890 2 2
2019
23 March
24 March
Indoor 18m Round (2 distances)
Open Lithuanian Indoor Championship
Utena B W353 4 4
2 February Indoor 18m Round (2 distances)
Utena Cup
Utena B W270 6 6