Competition Detail
Competition CodeLTICH19
Date23 Mar 2019
24 Mar 2019
OrganizerULK - Utenos lankininkų klubas
PlaceUtena
NameOpen Lithuanian Indoor Championship
DescriptionInternational competition (Open)
OptionsFinals
Notes
Invitation PackageInvitation Package
Competition ResultsDivision/Class rank Division/Class rank
Division/Class Team rank Division/Class Team rank
Final rank Final rank
Final Team rank Final Team rank
Qualification rank Qualification rank
Qualification Team rank Qualification Team rank
Grids Grids
Team grids Team grids
Final rank Qualification rank Archer Club Total Golds X/Nines
Barebow Cadet Men
1 1 Jonynas Gabrielius ŽL Žaliasis lankas (Alytus)409 2 11
1 3 Selvianis Mantas ASRC-ŽL Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)398 4 11
2 1 Oleinikov Nikita SSC-LSK Sostinės sporto centras - Lankininkų sporto klubas LSK429 4 10
3 2 Bartkevič Edgar LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)421 6 6
Barebow Cadet Women
1 1 Nickutė Ema ASRC-ŽL Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)482 9 16
1 1 Večkytė Elzė Augustina SSC-LSK Sostinės sporto centras - Lankininkų sporto klubas LSK498 12 14
2 7 Sukarevičiūtė Austėja SSC-LSK Sostinės sporto centras - Lankininkų sporto klubas LSK352 2 6
2 2 Petrauskaitė Ugnė SSC-LSK Sostinės sporto centras - Lankininkų sporto klubas LSK491 10 13
3 5 Paškauskaitė Gabija USTR Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)398 6 8
3 5 Jakubauskaitė Aistė ŽL Žaliasis lankas (Alytus)389 3 9
4 3 Kuznecova Agnė SSC-LSK Sostinės sporto centras - Lankininkų sporto klubas LSK419 2 7
4 3 Šlaičiūnaitė Eimantė SSC-LSK Sostinės sporto centras - Lankininkų sporto klubas LSK489 12 13
5 4 Tamulynaitė Rugilė ASRC-ŽL Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)406 4 4
5 4 Seiliūtė Viktorija ASRC-ŽL Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)401 3 10
6 2 Stagniūnaitė Aistė USTR Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)423 3 4
7 6 Černiauskaitė Ramunė USTR Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)355 2 6
Barebow Men
1 4 Vileikis Algimantas ŽL Žaliasis lankas (Alytus)460 6 11
2 2 Švedas Nerijus LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)472 7 15
3 1 Gurevičius Arūnas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)480 11 12
4 3 Rimkus Ramūnas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)469 15 9
5 5 Šironas Virgilijus JBR Klubas Jaunimo brizas (Molėtai)399 4 10
6 6 Mosin Vladimir LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)366 1 9
Barebow Master Men
1 1 Vileikis Algimantas ŽL Žaliasis lankas (Alytus)469 10 14
3 2 Šironas Virgilijus JBR Klubas Jaunimo brizas (Molėtai)421 4 7
Barebow Women
1 2 Marteckaitė Silvija Laura LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)450 3 17
2 1 Rimkutė Fausta SSC-LSK Sostinės sporto centras - Lankininkų sporto klubas LSK473 12 10
3 3 Trapik Jelena LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)417 4 12
4 4 Antanaitytė - Garškienė Jolita LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)353 2 9
5 5 Švedienė Asta LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)337 1 7
Compound Cadet Men
1 1 Grigaravičius Jonas ULK Utenos lankininkų klubas543 7 49
2 2 Gimbutis Kasparas ULK Utenos lankininkų klubas514 4 32
Compound Junior Women
1 1 Apacenkaitė Greta ULK Utenos lankininkų klubas537 11 37
Compound Men
1 1 Šigauskas Vladas KSA Kauno sporto asociacija582 43 16
2 2 Švedas Vilius LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)577 37 23
3 5 Baranauskas Mindaugas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)565 26 33
4 3 Špadas Andrius KSA Kauno sporto asociacija566 29 28
5 13 Kemeža Žilvinas KSA Kauno sporto asociacija554 18 39
6 10 Šaumanas Algirdas ULK Utenos lankininkų klubas558 20 38
6 9 Denisovas Valerijus LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)560 23 35
8 6 Bileišis Remigijus ULK Utenos lankininkų klubas564 27 28
9 11 Baranauskas Rolandas A-ŽL Alytupis-Žaliasis lankas (Alytus)555 19 37
9 8 Karpavičius Žydrūnas KSA Kauno sporto asociacija561 22 37
9 15 Gudžiūnas Gražvydas ULK Utenos lankininkų klubas548 13 42
9 14 Jakubanecs Jānis LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”552 16 42
9 17 Vengelis Linas ŽL Žaliasis lankas (Alytus)495 7 36
9 12 Butkus Edmundas AŠ Sporto klubas Auksinis šaulys (Šiauliai)555 17 41
9 7 Liekis Tomas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)563 23 37
9 4 Grigaravičius Marius ULK Utenos lankininkų klubas566 26 34
17 16 Šilovs Edgars LAT-AIM Sporta klubs “AiM Archery”534 9 39
Compound Master Men
1 1 Šigauskas Vladas KSA Kauno sporto asociacija577 37 23
2 2 Liekis Tomas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)566 26 34
3 5 Baranauskas Mindaugas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)545 9 47
4 3 Denisovas Valerijus LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)560 30 28
5 4 Jakubanecs Jānis LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”558 20 38
6 6 Šakauskas Vladas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)528 12 40
Compound Women
1 2 Grigaravičienė Asta ULK Utenos lankininkų klubas547 12 43
2 1 Šaumanė Greta ULK Utenos lankininkų klubas547 14 40
3 3 Apacenkaitė Greta ULK Utenos lankininkų klubas537 10 39
Longbow Men
1 2 Svetlauskas Stasys ŽL Žaliasis lankas (Alytus)367 2 12
2 1 Brusokas Rimantas USTR Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)404 4 9
3 3 Naumavičius Vitalijus STR Strėlė (Vilnius)346 2 13
4 4 Večkys Žydrūnas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)346 1 3
5 6 Sekorskas Egidijus STR Strėlė (Vilnius)310 3 3
6 5 Mosin Vladimir LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)322 2 7
7 7 Karpavičius Vytas USTR Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)297 1 3
Longbow Master Men
1 1 Brusokas Rimantas USTR Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)432 8 8
2 2 Naumavičius Vitalijus STR Strėlė (Vilnius)375 4 9
3 3 Sekorskas Egidijus STR Strėlė (Vilnius)325 1 5
Longbow Women
1 1 Stagniūnienė Ramunė USTR Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)336 3 6
2 2 Grigienė Aida STR Strėlė (Vilnius)318 4 6
3 3 Karpavičienė Neringa USTR Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)283 2 3
4 4 Kučiauskaitė Ieva USTR Sporto klubas Ugninė strėlė (Marijampolė)179 2 1
Recurve Cadet Men
1 2 Sergejevs Romans LAT-AMR Amazones / Rīga541 23 24
2 1 Antanaitis Justas SSC-LSK Sostinės sporto centras - Lankininkų sporto klubas LSK552 26 24
3 4 Jančiukas Dominykas ASRC-ŽL Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)493 7 25
4 3 Petronis Skirmantas KSA Kauno sporto asociacija518 11 27
5 5 Glaveckas Motiejus ASRC-ŽL Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)464 6 16
6 6 Bražinskas Domantas ASRC-ŽL Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)455 6 13
7 7 Andrulis Dominykas KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai330 2 5
Recurve Cadet Women
1 6 Ramanauskaitė Iveta SSC-LSK Sostinės sporto centras - Lankininkų sporto klubas LSK489 7 17
1 3 Poškaitė Džiuginta ULK Utenos lankininkų klubas453 8 13
2 5 Pranevičiūtė Miglė SSC-LSK Sostinės sporto centras - Lankininkų sporto klubas LSK490 7 22
2 1 Vizbaraitė Evelina ULK Utenos lankininkų klubas502 9 18
3 7 Lapašinskaitė Liepa GAJA Sporto mokykla Gaja486 14 26
3 2 Fiodorovaitė Viltė ULK Utenos lankininkų klubas486 11 16
4 1 Sergejevaitė Gabija ASRC-ŽL Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)521 17 18
4 4 Raulinaitytė Gabija GAJA Sporto mokykla Gaja309 5 2
5 3 Paškevičiūtė Julija GAJA Sporto mokykla Gaja491 6 21
6 4 Sladkevičiūtė Inesa KSA Kauno sporto asociacija490 9 22
7 2 Večkytė Meda Viktorija SSC-LSK Sostinės sporto centras - Lankininkų sporto klubas LSK502 16 15
8 9 Šermušenkaitė Greta GAJA Sporto mokykla Gaja316 0 4
9 8 Dobrovolskytė Patricija GAJA Sporto mokykla Gaja415 4 13
Recurve Junior Women
1 1 Abramaitytė Kristina ASRC-ŽL Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)542 22 23
2 2 Ramanauskaitė Paulina ŽL Žaliasis lankas (Alytus)529 17 29
3 3 Balčiūnaitė Vitalija ASRC-ŽL Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)517 10 30
4 4 Vozbutaitė Santa KSA Kauno sporto asociacija455 6 15
Recurve Men
1 3 Šliauteris Modestas AŠ Sporto klubas Auksinis šaulys (Šiauliai)573 37 19
2 5 Bagdanavičius Dovydas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)552 20 33
3 1 Mačernius Dalius LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)574 35 24
4 2 Sergejevs Romans LAT-AMR Amazones / Rīga573 40 15
5 13 Kovalevskij Adrian HAR Klaipėdos netradicinių sporto šakų klubas Harmonija518 15 18
6 6 Jurgaitis Aidas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)550 21 30
7 9 Lubys Taurūnas KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai541 24 20
7 7 Antanaitis Justas SSC-LSK Sostinės sporto centras - Lankininkų sporto klubas LSK546 26 22
9 14 Bagarauskas Arvydas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)514 13 25
9 8 Petrauskas Algimantas NL Nepriklausomi lankininkai542 18 28
9 21 Dirsė Mindaugas KSA Kauno sporto asociacija485 13 20
9 16 Kuznecovas Dmitrijus LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)508 16 19
9 4 Kašėta Ramūnas KSA Kauno sporto asociacija558 26 27
9 11 Vaičekauskis Vidmantas KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai539 27 18
9 18 Rečiūga Romualdas HAR Klaipėdos netradicinių sporto šakų klubas Harmonija506 12 22
9 10 Kovalevskij Adam LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)540 21 24
17 15 Maksymov Aleksandr LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)513 15 21
17 12 Maldutis Gintaras LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)530 22 21
17 19 Timinskas Ugnius ŽL Žaliasis lankas (Alytus)500 8 23
17 27 Margelevičius Povilas KSA Kauno sporto asociacija392 6 11
17 17 Marteckas Svajūnas NL Nepriklausomi lankininkai507 12 24
17 23 Mickus Stasys KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai482 15 14
17 24 Kavaliauskas Giedrius KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai481 8 15
17 26 Ūsas Arvydas KL Sporto klubas Kauno lankininkai442 7 18
17 22 Levickas Vilius KSA Kauno sporto asociacija483 15 9
17 25 Glaveckas Motiejus ASRC-ŽL Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)471 5 19
17 20 Jančiukas Dominykas ASRC-ŽL Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)489 12 15
Recurve Master Men
1 1 Maldutis Gintaras LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)534 19 25
2 3 Rečiūga Romualdas HAR Klaipėdos netradicinių sporto šakų klubas Harmonija195 2 5
3 2 Bagarauskas Arvydas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)498 11 16
Recurve Master Women
1 1 Čiupailienė Dalia LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)483 8 23
Recurve Women
1 4 Semionova Juliana LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)524 14 27
2 2 Timinskienė Inga ŽL Žaliasis lankas (Alytus)540 20 25
3 1 Abramaitytė Kristina ASRC-ŽL Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)553 23 29
4 11 Lapašinskaitė Liepa GAJA Sporto mokykla Gaja480 14 14
5 10 Večkytė Meda Viktorija SSC-LSK Sostinės sporto centras - Lankininkų sporto klubas LSK486 18 17
6 3 Ramanauskaitė Paulina ŽL Žaliasis lankas (Alytus)540 16 33
7 8 Sergejevaitė Gabija ASRC-ŽL Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)492 9 16
8 12 Paškevičiūtė Julija GAJA Sporto mokykla Gaja472 10 11
9 6 Pranevičiūtė Miglė SSC-LSK Sostinės sporto centras - Lankininkų sporto klubas LSK507 17 13
9 9 Daubaraitė Akvilė LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)492 6 27
9 7 Čiupailienė Dalia LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)496 13 18
9 5 Kuzmienė Laila KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai519 15 25
9 15 Andrulienė Vika KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai293 3 4
9 13 Ramanauskaitė Iveta SSC-LSK Sostinės sporto centras - Lankininkų sporto klubas LSK453 7 19
9 14 Motiejūnaitė Miglė GAJA Sporto mokykla Gaja452 13 11