Archer Detail
Archer IDLTU0111
NameLiekis Tomas
GenderM
Active archerYes
Registered Till31 Dec 2022
Age ClassMM - Master Men
Preferred DivisionI - Instinctive
ClubLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)
Notes
Date Type
Name
Place Division Class Total Final rank Qualification rank
2022
19 November
20 November
Indoor 18m Round (2 distances)
BEST INDOOR
Alytus C M552 17 10
10 September 70/50m Round (2 distances)
V. Černiausko atminimo taurė (Lietuvos taurės ketvirtas etapas)
Vilnius C M643 5 6
13 August
14 August
70/50m Round (2 distances)
Klaipėdos taurė 2022 (Lietuvos taurės trečias etapas
Klaipėda/Smiltynė C M649 7 5
23 July
24 July
70/50m Round (2 distances)
Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas
Druskininkai C M641 7 6
16 July
17 July
70/50m Round (2 distances)
XI Pasaulio lietuvių sporto žaidynės
„Saulės“ pagrindinė mokykla, Ateities g. 13, Druskininkai C M631 5 4
2 July 70/50m Round (2 distances)
Kauno taurė 2022 (Lietuvos taurės antras etapas)
Kaunas, Partizanų g. 192 C M641 7 8
21 May 70/50m Round (2 distances)
Utenos miesto pirmenybės (Lietuvos taurės pirmas etapas) 2022
Utena, Lithuania C M651 9 9
26 March
27 March
Indoor 18m Round (2 distances)
Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas uždarose patalpose
Alytus (LIT) C M562 7 8
2021
20 November
21 November
Indoor 18m Round (2 distances)
Best INDOOR
Alytus Sports and Recreation Center C M564 9 4
18 September 70/50m Round (2 distances)
XXI V. Cerniauskas Cup in Memoriam
Vilnius, Lithuania C M626 7 6
14 August 70/50m Round (2 distances)
Klaipėdos taurė
Klaipėda C M636 9 7
24 July
25 July
70/50m Round (2 distances)
Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas
Birutės st. 5, Alytus C M631 7 12
12 June 70/50m Round (2 distances)
.Juozapaičio atminimo taurė
Šauļi C M628 9 9
15 May 70/50m Round (2 distances)
Utenos miesto pirmenybės 2021
Utena, Lithuania C M664 8 4
2020
12 September 70/50m Round (2 distances)
XX V. Cerniauskas Cup in Memoriam
Vilnius C M666 6 2
15 August
16 August
70/50m Round (2 distances)
Klaipėdos taurė
Klaipeda (LIT) C M655 5 1
25 July
26 July
70/50m Round (2 distances)
Open Lithuanian Outdoor Championship
Utena C M653 4 2
22 February Indoor 18m Round (2 distances)
Utena Cup 2020
Utena C M563 4 5
2019
16 November
17 November
Indoor 18m Round (2 distances)
Best indoor
Birutes st. 5, Alytus C M560 4 4
14 September 70/50m Round (2 distances)
XIX V. Cerniauskas Cup in Memoriam
Utena C M642 2 7
27 July
28 July
70/50m Round (2 distances)
Open Lithuanian Championship
Utena C M660 5 4
13 July 70/50m Round (2 distances)
Compound Cup 2019
Utena C M665 2 5
23 March
24 March
Indoor 18m Round (2 distances)
Open Lithuanian Indoor Championship
Utena C MM566 2 2
23 March
24 March
Indoor 18m Round (2 distances)
Open Lithuanian Indoor Championship
Utena C M563 9 7
2 February Indoor 18m Round (2 distances)
Utena Cup
Utena C M557 5 3
2018
17 November
18 November
Indoor 18m Round (2 distances)
Best Indoor
Alytus C M559 2 3
15 September 70/50m Round (2 distances)
V. Černiauskas cup in memoriam
Utena C M658 7 2
21 July
22 July
70/50m Round (2 distances)
Open Lithuanian Outdoor Championship
Utena C M631 5 3
14 July 70/50m Round (2 distances)
Baltic Compound Cup
Utena C M624 1 7
2017
25 November
26 November
Indoor 18m Round (2 distances)
BEST INDOOR
Alytus arena, Naujoji st. 52, Alytus C M564 4 4