Competition Detail
Competition Code2019002
Date14 Sep 2019
OrganizerULK - Utenos lankininkų klubas
PlaceUtena
NameXIX V. Cerniauskas Cup in Memoriam
DescriptionInternational competition (Open)
OptionsFinals
Notes
Invitation PackageInvitation Package
Competition ResultsDivision/Class rank Division/Class rank
Division/Class Team rank Division/Class Team rank
Final rank Final rank
Final Team rank Final Team rank
Qualification rank Qualification rank
Qualification Team rank Qualification Team rank
Grids Grids
Team grids Team grids
Final rank Qualification rank Archer Club Total Golds X/Nines
Barebow Cadet Men
1 1 Jonynas Gabrielius ASRC-ŽL Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)601 9 0
Barebow Cadet Women
1 1 Seiliūtė Viktorija ASRC-ŽL Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)579 11 3
2 1 Nickutė Ema ASRC-ŽL Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)573 7 0
2 2 Jakubauskaitė Aistė ASRC-ŽL Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)571 2 2
Barebow Men
1 1 Vilkauskas Ernestas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)570 9 1
2 2 Vileikis Algimantas ŽL Žaliasis lankas (Alytus)519 3 1
4 3 Mosin Vladimir LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)489 3 0
Barebow Women
3 1 Trapik Jelena LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)484 5 0
5 2 Rimkutė Fausta SSC-LSK Sostinės sporto centras - Lankininkų sporto klubas LSK366 2 0
Compound Men
1 1 Šigauskas Vladas KSA Kauno sporto asociacija681 40 13
2 7 Liekis Tomas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)642 24 8
3 5 Karpavičius Žydrūnas KSA Kauno sporto asociacija649 21 8
4 3 Šaumanas Algirdas ULK Utenos lankininkų klubas656 23 9
5 6 Gudžiūnas Gražvydas ULK Utenos lankininkų klubas648 20 8
6 4 Šilovs Edgars LAT-AIM Sporta klubs “AiM Archery”651 24 8
7 2 Grigaravičius Marius ULK Utenos lankininkų klubas664 33 16
8 8 Baranauskas Rolandas A-ŽL Alytupis-Žaliasis lankas (Alytus)604 10 4
9 9 Kosteckas Justinas ULK Utenos lankininkų klubas590 13 5
9 10 Vengelis Linas ŽL Žaliasis lankas (Alytus)587 10 3
9 12 Šakauskas Vladas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)561 6 2
9 11 Dagys Petras LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)574 12 6
Compound Women
1 3 Šaumanė Greta ULK Utenos lankininkų klubas574 10 1
2 4 Apacenkaitė Greta ULK Utenos lankininkų klubas566 15 2
3 1 Grigaravičienė Asta ULK Utenos lankininkų klubas577 13 1
4 2 Guobužaitė Beata ULK Utenos lankininkų klubas574 11 3
Longbow Men
1 3 Mosin Vladimir LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)303 0 0
2 1 Pancis Aleksandrs LAT-AMJ Amazones / Jūrmala394 0 0
3 2 Sekorskas Egidijus STR Strėlė (Vilnius)367 1 1
Recurve Cadet Men
1 1 Jančiukas Dominykas ASRC-ŽL Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)625 17 1
Recurve Cadet Women
1 1 Poškaitė Džiuginta ULK Utenos lankininkų klubas631 17 1
2 1 Sergejevaitė Gabija ASRC-ŽL Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)509 5 1
2 2 Vizbaraitė Evelina ULK Utenos lankininkų klubas612 13 1
3 3 Večkytė Meda Viktorija SSC-LSK Sostinės sporto centras - Lankininkų sporto klubas LSK488 5 0
3 3 Kuznecova Agnė SSC-LSK Sostinės sporto centras - Lankininkų sporto klubas LSK583 10 0
4 2 Pranevičiūtė Miglė SSC-LSK Sostinės sporto centras - Lankininkų sporto klubas LSK507 8 3
4 4 Raulinaitytė Gabija GAJA Sporto mokykla Gaja528 3 3
5 4 Dobrovolskytė Patricija GAJA Sporto mokykla Gaja381 4 0
6 5 Šermušenkaitė Greta GAJA Sporto mokykla Gaja331 2 1
Recurve Men
1 1 Šliauteris Modestas AŠ Sporto klubas Auksinis šaulys (Šiauliai)610 13 4
2 3 Kašėta Ramūnas KSA Kauno sporto asociacija602 11 1
3 5 Čepulionis Arvydas KL Sporto klubas Kauno lankininkai590 17 2
4 7 Kovalevskij Adam LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)578 8 4
5 2 Mačernius Dalius LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)604 10 1
6 6 Dubkevičs Inārs LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”582 12 1
7 8 Šliauteris Kostas AŠ Sporto klubas Auksinis šaulys (Šiauliai)551 4 2
8 4 Bagdanavičius Dovydas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)595 10 3
9 10 Petrauskas Algimantas KL Sporto klubas Kauno lankininkai541 6 0
9 13 Maldutis Gintaras LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)525 13 4
9 15 Jocius Aleksandras LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)514 5 4
9 9 Maksymov Aleksandr LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)545 7 2
9 12 Timinskas Ugnius ŽL Žaliasis lankas (Alytus)530 6 1
9 11 Kononovs Gļebs LAT-AMR Amazones / Rīga536 4 2
9 16 Levickas Vilius KSA Kauno sporto asociacija462 5 1
9 14 Antanaitis Justas SSC-LSK Sostinės sporto centras - Lankininkų sporto klubas LSK517 4 1
17 17 Bagarauskas Arvydas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)439 5 1
Recurve Women
1 8 Abramaitytė Kristina ASRC-ŽL Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)473 5 1
2 3 Timinskienė Inga ŽL Žaliasis lankas (Alytus)556 7 2
3 5 Semionova Juliana LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)545 10 3
4 7 Kreicberga Anete LAT-AMJ Amazones / Jūrmala517 6 2
5 6 Matvejeva Rimma LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”537 7 0
6 4 Kononova Jeļena LAT-AMR Amazones / Rīga547 7 3
7 1 Rjabkova Marina LAT-AIM Sporta klubs “AiM Archery”560 5 0
8 2 Skeltona Maija LAT-AMJ Amazones / Jūrmala559 6 1
9 9 Butiakova Margarita LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)338 2 0