Archer Detail
Archer IDLTU0209
NameVečkytė Meda Viktorija
GenderW
Active archerYes
Registered Till31 Dec 2022
Age ClassJW - Junior Women
Preferred DivisionB - Barebow
ClubSSC-LSK - Sostinės sporto centras - Lankininkų sporto klubas LSK
Notes
Date Type
Name
Place Division Class Total Final rank Qualification rank
2022
19 November
20 November
Indoor 18m Round (2 distances)
BEST INDOOR
Alytus R W473 9 12
10 September 70/50m Round (2 distances)
V. Černiausko atminimo taurė (Lietuvos taurės ketvirtas etapas)
Vilnius R W385 4 6
23 July
24 July
70/50m Round (2 distances)
Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas
Druskininkai R W469 3 6
16 July
17 July
70/50m Round (2 distances)
XI Pasaulio lietuvių sporto žaidynės
„Saulės“ pagrindinė mokykla, Ateities g. 13, Druskininkai R W539 2 2
2 July 70/50m Round (2 distances)
Kauno taurė 2022 (Lietuvos taurės antras etapas)
Kaunas, Partizanų g. 192 R W494 4 2
19 June 70/50m Round (2 distances)
Lietuvos šaudymo iš lanko jaunučių, jaunių, jaunimo ir senjorų čempionatas
Kaunas R JW564 1 1
26 March
27 March
Indoor 18m Round (2 distances)
Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas uždarose patalpose
Alytus (LIT) R W506 2 5
21 January
23 January
Indoor 18m Round (2 distances)
Baltic Indoor Open Archery Championships 2022
Ventspils, Sporta iela 7/9 R W554 1 1
2021
20 November
21 November
Indoor 18m Round (2 distances)
Best INDOOR
Alytus Sports and Recreation Center R W533 3 4
18 September 70/50m Round (2 distances)
XXI V. Cerniauskas Cup in Memoriam
Vilnius, Lithuania R W553 2 1
24 July
25 July
70/50m Round (2 distances)
Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas
Birutės st. 5, Alytus R JW610 1 1
24 July
25 July
70/50m Round (2 distances)
Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas
Birutės st. 5, Alytus R W587 3 2
12 June 70/50m Round (2 distances)
.Juozapaičio atminimo taurė
Šauļi R W573 1 1
15 May 70/50m Round (2 distances)
Utenos miesto pirmenybės 2021
Utena, Lithuania R W577 1 1
2020
12 September 70/50m Round (2 distances)
XX V. Cerniauskas Cup in Memoriam
Vilnius R W531 4 4
22 February Indoor 18m Round (2 distances)
Utena Cup 2020
Utena R W507 7 5
17 January
19 January
Indoor 25m + 18m Round (4 distances)
Baltic Indoor Open
Ventspils (LAT) R W1041 9 10
2019
16 November
17 November
Indoor 18m Round (2 distances)
Best indoor
Birutes st. 5, Alytus R W519 9 8
14 September 70/50m Round (2 distances)
XIX V. Cerniauskas Cup in Memoriam
Utena R CW488 3 3
27 July
28 July
70/50m Round (2 distances)
Open Lithuanian Championship
Utena R CW600 1 1
23 March
24 March
Indoor 18m Round (2 distances)
Open Lithuanian Indoor Championship
Utena R W486 5 10
23 March
24 March
Indoor 18m Round (2 distances)
Open Lithuanian Indoor Championship
Utena R CW502 7 2
2 February Indoor 18m Round (2 distances)
Utena Cup
Utena R CW454 3 5
2018
17 November
18 November
Indoor 18m Round (2 distances)
Best Indoor
Alytus R W448 9 11
21 July
22 July
70/50m Round (2 distances)
Open Lithuanian Outdoor Championship
Utena B CW621 1 2
21 July
22 July
70/50m Round (2 distances)
Open Lithuanian Outdoor Championship
Utena B W509 2 3
17 March
18 March
Indoor 18m Round (2 distances)
Open Lithuanian Indoor Championship
Utena B CW497 2 2
2017
25 November
26 November
Indoor 18m Round (2 distances)
BEST INDOOR
Alytus arena, Naujoji st. 52, Alytus B W446 2 2