Archer Detail
Archer IDLTU0040
NameČiupailienė Dalia
GenderW
Active archerYes
Registered TillDecember 31, 2024
Age Class50W - 50+ Women
Preferred DivisionR - Recurve
ClubLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)
Notes
Date Type
Name
Place Division Class Total Final rank Qualification rank
2024
25 May 70/50m Round (2 distances)
Utenos miesto pirmenybės 2024 (LLF taurės pirmas etapas)
Utenos lankininkų treniruočių bazė Utenos aerodrome, Alių kaimas Utenos raj R W459 6 9
16 March
17 March
Indoor 18m Round (2 distances)
Lithuanian Open Indoor Archery Championship
Utenos daugiafunkcinis sporto centras, K.Donelaičio st. 38, Utena R W486 6 6
2023
24 November
26 November
Indoor 18m Round (2 distances)
Best Indoor 2023
Druskininkai R W470 17 19
9 September 70/50m Round (2 distances)
Tarptautinės šaudymo iš lanko varžybos V.Černiausko taurė
Naujoji g. Pagiriai, Vilniaus raj. R W445 6 5
19 August
20 August
70/50m Round (2 distances)
Klaipėdos taurė (LLF taurės trečias etapas
Klaipėda/Smiltynė R W504 9 8
22 July
23 July
70/50m Round (2 distances)
Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas 2023
Druskininkai R W496 9 9
10 June 70/50m Round (2 distances)
Kauno taurė (LLF taurės antras etapas
Kaunas, Partizanų g. 192 R W456 9 8
20 May 70/50m Round (2 distances)
Utenos miesto pirmenybės 2023 (LLF taurės pirmas etapas) Atrankinės varžybos
Utenos lankininkų treniruočių bazė Utenos aerodrome, Alių kaimas Utenos raj R W448 5 8
6 May 70/50m Round (2 distances)
V.Juozapaičio atminimo taurė
Klaipėda/Smiltynė R W464 9 10
25 March
26 March
Indoor 18m Round (2 distances)
Lithuanian Open Indoor Archery Championship
Utenos daugiafunkcinis sporto centras, K.Donelaičio st. 38, Utena R W501 3 3
28 January Indoor 18m Round (2 distances)
Pakruojo taurė 2023
Pakruojis R W481 2 2
2022
19 November
20 November
Indoor 18m Round (2 distances)
BEST INDOOR
Alytus R W499 8 10
10 September 70/50m Round (2 distances)
V. Černiausko atminimo taurė (Lietuvos taurės ketvirtas etapas)
Vilnius R W470 6 3
13 August
14 August
70/50m Round (2 distances)
Klaipėdos taurė 2022 (Lietuvos taurės trečias etapas
Klaipėda/Smiltynė R W452 6 8
23 July
24 July
70/50m Round (2 distances)
Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas
Druskininkai R W453 6 7
16 July
17 July
70/50m Round (2 distances)
XI Pasaulio lietuvių sporto žaidynės
„Saulės“ pagrindinė mokykla, Ateities g. 13, Druskininkai R W429 4 5
2 July 70/50m Round (2 distances)
Kauno taurė 2022 (Lietuvos taurės antras etapas)
Kaunas, Partizanų g. 192 R W428 5 6
19 June 70/50m Round (2 distances)
Lietuvos šaudymo iš lanko jaunučių, jaunių, jaunimo ir senjorų čempionatas
Kaunas R 50W531 2 2
21 May 70/50m Round (2 distances)
Utenos miesto pirmenybės (Lietuvos taurės pirmas etapas) 2022
Utena, Lithuania R W453 5 6
30 April 70/50m Round (2 distances)
V.Juozapaičio atminimo taurė
Klaipeda/Smiltyne R W510 7 6
26 March
27 March
Indoor 18m Round (2 distances)
Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas uždarose patalpose
Alytus (LIT) R W492 4 6
8 January Indoor 18m Round (2 distances)
Pakruojo taurė 2022
Pakruojis, Lithuania R W447 2 3
2021
20 November
21 November
Indoor 18m Round (2 distances)
Best INDOOR
Alytus Sports and Recreation Center R W497 9 9
18 September 70/50m Round (2 distances)
XXI V. Cerniauskas Cup in Memoriam
Vilnius, Lithuania R W497 3 4
14 August 70/50m Round (2 distances)
Klaipėdos taurė
Klaipėda R W524 4 3
3 July 70/50m Round (2 distances)
Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko senjorų čempionatas
Šiauliai, Lithuania R 50W551 1 2
12 June 70/50m Round (2 distances)
.Juozapaičio atminimo taurė
Šauļi R W498 6 6
15 May 70/50m Round (2 distances)
Utenos miesto pirmenybės 2021
Utena, Lithuania R W443 5 4
2020
12 September 70/50m Round (2 distances)
XX V. Cerniauskas Cup in Memoriam
Vilnius R W504 6 6
15 August
16 August
70/50m Round (2 distances)
Klaipėdos taurė
Klaipeda (LIT) R W454 6 6
25 July
26 July
70/50m Round (2 distances)
Open Lithuanian Outdoor Championship
Utena R W500 9 8
22 February Indoor 18m Round (2 distances)
Utena Cup 2020
Utena R W506 6 6
2019
16 November
17 November
Indoor 18m Round (2 distances)
Best indoor
Birutes st. 5, Alytus R W483 9 15
23 March
24 March
Indoor 18m Round (2 distances)
Open Lithuanian Indoor Championship
Utena R 50W483 1 1
23 March
24 March
Indoor 18m Round (2 distances)
Open Lithuanian Indoor Championship
Utena R W496 9 7
2 February Indoor 18m Round (2 distances)
Utena Cup
Utena R W489 3 4
2018
17 November
18 November
Indoor 18m Round (2 distances)
Best Indoor
Alytus R W497 9 10
15 September 70/50m Round (2 distances)
V. Černiauskas cup in memoriam
Utena R W478 9 8
17 March
18 March
Indoor 18m Round (2 distances)
Open Lithuanian Indoor Championship
Utena R 50W453 1 1
17 March
18 March
Indoor 18m Round (2 distances)
Open Lithuanian Indoor Championship
Utena R W483 8 8
10 February Indoor 18m Round (2 distances)
Utena Cup
Utena R W465 6 6
2017
25 November
26 November
Indoor 18m Round (2 distances)
BEST INDOOR
Alytus arena, Naujoji st. 52, Alytus R W482 5 5