Archer Detail
Archer IDLTU0092
NameKavaliauskas Giedrius
GenderM
Active archerYes
Registered TillDecember 31, 2024
Age Class50M - 50+ Men
Preferred DivisionR - Recurve
ClubA-ŽL - Alytupis-Žaliasis lankas (Alytus)
Notes
Date Type
Name
Place Division Class Total Final rank Qualification rank
2024
9 June 70/50m Round (2 distances)
Kauno taurė (LLF taurės antras etapas)
Kaunas, Partizanų g. 192 C M650 9 7
25 May 70/50m Round (2 distances)
Utenos miesto pirmenybės 2024 (LLF taurės pirmas etapas)
Utenos lankininkų treniruočių bazė Utenos aerodrome, Alių kaimas Utenos raj C M658 4 6
16 March
17 March
Indoor 18m Round (2 distances)
Lithuanian Open Indoor Archery Championship
Utenos daugiafunkcinis sporto centras, K.Donelaičio st. 38, Utena C M559 5 8
12 January
14 January
Indoor 18m Round (2 distances)
Baltic Indoor Open 2024
Ventspils C M554 7 9
2023
24 November
26 November
Indoor 18m Round (2 distances)
Best Indoor 2023
Druskininkai C M548 17 18
9 September 70/50m Round (2 distances)
Tarptautinės šaudymo iš lanko varžybos V.Černiausko taurė
Naujoji g. Pagiriai, Vilniaus raj. C M638 3 11
19 August
20 August
70/50m Round (2 distances)
Klaipėdos taurė (LLF taurės trečias etapas
Klaipėda/Smiltynė C M659 7 3
22 July
23 July
70/50m Round (2 distances)
Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas 2023
Druskininkai C M544 9 15
30 June
2 July
70/50m Round (2 distances)
Baltic Open 2023
Ventspils C M537 9 9
10 June 70/50m Round (2 distances)
Kauno taurė (LLF taurės antras etapas
Kaunas, Partizanų g. 192 C M571 6 11
20 May 70/50m Round (2 distances)
Utenos miesto pirmenybės 2023 (LLF taurės pirmas etapas) Atrankinės varžybos
Utenos lankininkų treniruočių bazė Utenos aerodrome, Alių kaimas Utenos raj C M624 9 10
6 May 70/50m Round (2 distances)
V.Juozapaičio atminimo taurė
Klaipėda/Smiltynė C M623 9 10
25 March
26 March
Indoor 18m Round (2 distances)
Lithuanian Open Indoor Archery Championship
Utenos daugiafunkcinis sporto centras, K.Donelaičio st. 38, Utena C M556 6 7
2022
19 November
20 November
Indoor 18m Round (2 distances)
BEST INDOOR
Alytus C M566 8 6
10 September 70/50m Round (2 distances)
V. Černiausko atminimo taurė (Lietuvos taurės ketvirtas etapas)
Vilnius C M651 9 4
13 August
14 August
70/50m Round (2 distances)
Klaipėdos taurė 2022 (Lietuvos taurės trečias etapas
Klaipėda/Smiltynė C M673 2 1
23 July
24 July
70/50m Round (2 distances)
Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas
Druskininkai C M660 4 3
16 July
17 July
70/50m Round (2 distances)
XI Pasaulio lietuvių sporto žaidynės
„Saulės“ pagrindinė mokykla, Ateities g. 13, Druskininkai C M634 3 3
21 May 70/50m Round (2 distances)
Utenos miesto pirmenybės (Lietuvos taurės pirmas etapas) 2022
Utena, Lithuania C M660 9 7
30 April 70/50m Round (2 distances)
V.Juozapaičio atminimo taurė
Klaipeda/Smiltyne C M653 8 7
26 March
27 March
Indoor 18m Round (2 distances)
Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas uždarose patalpose
Alytus (LIT) C M558 9 9
21 January
23 January
Indoor 18m Round (2 distances)
Baltic Indoor Open Archery Championships 2022
Ventspils, Sporta iela 7/9 C M569 4 4
2021
20 November
21 November
Indoor 18m Round (2 distances)
Best INDOOR
Alytus Sports and Recreation Center C M554 9 9
14 August 70/50m Round (2 distances)
Klaipėdos taurė
Klaipėda C M649 8 2
24 July
25 July
70/50m Round (2 distances)
Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas
Birutės st. 5, Alytus C M645 9 7
12 June 70/50m Round (2 distances)
.Juozapaičio atminimo taurė
Šauļi C M647 9 5
15 May 70/50m Round (2 distances)
Utenos miesto pirmenybės 2021
Utena, Lithuania C M623 3 8
2020
12 September 70/50m Round (2 distances)
XX V. Cerniauskas Cup in Memoriam
Vilnius R M536 17 15
15 August
16 August
70/50m Round (2 distances)
Klaipėdos taurė
Klaipeda (LIT) R M500 17 17
25 July
26 July
70/50m Round (2 distances)
Open Lithuanian Outdoor Championship
Utena R M514 17 24
26 June
28 June
70/50m Round (2 distances)
Baltic Open 2020
Ventspils (LAT) R M524 9 17
22 February Indoor 18m Round (2 distances)
Utena Cup 2020
Utena R M503 9 14
17 January
19 January
Indoor 25m + 18m Round (4 distances)
Baltic Indoor Open
Ventspils (LAT) R M988 17 26
11 January Indoor 18m Round (2 distances)
Seeburgas stops 2020
Grobiņa (LAT) R M481 9 14
2019
23 November 2 x Indoor 18m Round (4 distances)
Riga Indoor Championships 2019
Rīga (LAT) R M976 28 28
16 November
17 November
Indoor 18m Round (2 distances)
Best indoor
Birutes st. 5, Alytus R M476 9 19
17 August
18 August
70/50m Round (2 distances)
Klaipėdos taurė
Klaipeda (LIT) R M476 9 12
23 March
24 March
Indoor 18m Round (2 distances)
Open Lithuanian Indoor Championship
Utena R M481 17 24
2 February Indoor 18m Round (2 distances)
Utena Cup
Utena R M481 9 15
2018
15 September 70/50m Round (2 distances)
V. Černiauskas cup in memoriam
Utena R M459 17 21
17 March
18 March
Indoor 18m Round (2 distances)
Open Lithuanian Indoor Championship
Utena R M493 17 17
10 February Indoor 18m Round (2 distances)
Utena Cup
Utena R M497 14 14
13 January Indoor 18m Round (2 distances)
Sēburgas stops
Grobiņa R M484 20 20
2017
25 November
26 November
Indoor 18m Round (2 distances)
BEST INDOOR
Alytus arena, Naujoji st. 52, Alytus R M503 14 14