Competition Detail
Competition CodeGO2023
Date27 May 2023
OrganizerLAT-CUR - Loka šaušanas sporta klubs “Curland”
PlaceGrobiņas pilsētas stadions
NameGrobiņa Open 2023
DescriptionRegional competition
OptionsFinals
Notes
Competition ResultsDivision/Class rank Division/Class rank
Division/Class Team rank Division/Class Team rank
Final rank Final rank
Final Team rank Final Team rank
Qualification rank Qualification rank
Qualification Team rank Qualification Team rank
Grids Grids
Team grids Team grids
Final rank Qualification rank Archer Club Total Golds X/Nines
Barebow Men
1 1 Bogdans Jānis LAT-CUR Loka šaušanas sporta klubs “Curland”505 6 1
2 2 Popovs Pāvels LAT-AL “Archery Liepāja”438 6 2
4 3 Andrulis Dominykas KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai422 1 0
Barebow Women
3 1 Andrulienė Vika KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai410 8 0
Compound Men
1 2 Luters Kaspars LAT-CUR Loka šaušanas sporta klubs “Curland”651 30 9
2 1 Meļeškevičs Sergejs LAT-ODI Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”670 31 9
3 3 Paspārnis Kaspars LAT-TEB Sporta klubs Tebras loki601 15 4
4 5 Kalniņš Aigars LAT-ODI Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”518 10 4
5 4 Liepa Krišjānis LAT-LIO SK Archery Lions591 12 3
6 6 Gonzalez Fernandes Candido Carlos LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”139 2 0
Longbow Men
1 1 Voroņins Vjačeslavs LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”440 2 0
2 2 Runiškovs Aleksejs LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”396 2 0
Recurve Men
1 4 Sergejevs Romans LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”560 9 2
2 7 Šukis Armands LAT-STR Sporta klubs “Stiegra”538 6 2
3 1 Blāze Dāvis LAT-ODI Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”619 14 2
4 3 Siņņikovs Nikolajs LAT-AIM Sporta klubs “AiM Archery”560 10 4
5 2 Lapsiņš Eduards LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”566 8 3
6 8 Percovs Andrejs LAT-AIM Sporta klubs “AiM Archery”508 3 0
7 6 Ābelis Toms LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”545 7 1
8 5 Ģelzis Matīss LAT-ODI Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”547 6 1
9 10 Kants Jānis LAT-LIN Lindales uguns419 4 0
9 9 Bogužis Mindaugas KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai479 5 2
Recurve Women
1 4 Melle Ieva LAT-LPK Amazones / Latvijas Paralimpiskā komiteja546 7 0
2 7 Mihailova Anna LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”504 6 3
3 3 Kreicberga Anete LAT-LIO SK Archery Lions553 5 3
4 1 Trinkūna Kintija Laima LAT-ODI Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”573 11 1
5 8 Abromavičienė Kristina KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai440 3 0
6 6 Pavasare Inese LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”507 8 3
7 5 Ukstiņa Estere LAT-CUR Loka šaušanas sporta klubs “Curland”530 3 1
8 2 Deņisenoka Līga Ilona LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”557 10 4