Loka šāvēju saraksts
Atrasti 2259 ieraksti - Page /46
Loka šāvēja IDVārdsDzimumsKlubsLoka šāvēja klase/apakšklase
E021299Aarla Carol-IrisSEST-TLVK - Tallinna VibukoolW - Women
E060400Aas ArturVEST-TYRI - Türi VibukoolM - Men
E300708Aava LisandraSEST-JVI - Järvakandi IlvesU18W - Under 18 Women
E030510Aav RobinVEST-KVK - Kagu VibuklubiU15M - Under 15 Male
LV01033Abakoks DzintarsVLAT-SAV - Sporta klubs “Savage archer”50M - 50+ Men
E180100Abel AnetteSEST-TVK2 - Tartu Vibuklubi/Tartu Valla SpordikoolW - Women
LV01040Ābelis RobertsVLAT-A4A - Loka šaušanas sporta klubs “Archery 4 All”U13M - Under 13 Male  /  U13M - Under 13 Male
LV00930Ābelis TomsVLAT-A4A - Loka šaušanas sporta klubs “Archery 4 All”M - Men
LV00988Ābelis ValtersVLAT-A4A - Loka šaušanas sporta klubs “Archery 4 All”U13M - Under 13 Male
LV00188Āboliņa KetijaSLAT-FWA - Biedrība “Free Wind Archers”W - Women
LTU0001Abramaitytė KristinaSASRC-ŽL - Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)W - Women
LTU0359Abramavičiūtė Ugnė SGAJA - Sporto mokykla GajaU18W - Under 18 Women
LV00495Abramovs ErnestsVLAT-ODI - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”M - Men
LTU0263Abromavičienė KristinaSAŠ - Sporto klubas Auksinis šaulys (Šiauliai)W - Women
LTU0508Abromavičius Tomas VASRC-ŽL - Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)U13M - Under 13 Male
E260506Ader AleksanderVEST-SAG - SagittariusU21M - Under 21 Men
E081000Adler Ande AnnaliisaSEST-TLVK - Tallinna VibukoolW - Women
EE355041Adler PeeterVEST-SAG - Sagittarius50M - 50+ Men
E060982Adler PriitVEST-TVK - Tartu VibuklubiM - Men
LV00518Ādmine-Liepa KristīneSLAT-LIO - SK Archery LionsW - Women
LTU0369Adomaitienė IlonaSVJT - Laisvalaikio ir sporto klubas “Vajetau” PakruojisW - Women
LTU0002Adomavičius TomasVLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)M - Men
E290901Aedla Kevin MarcusVEST-SAG - SagittariusM - Men
E100673Aedla MarekVEST-SAG - Sagittarius50M - 50+ Men
E081276Agu AivoVEST-JVI - Järvakandi IlvesM - Men
LV00602Aidaraļijeva LauraSLAT-FWA - Biedrība “Free Wind Archers”W - Women
LV00426Aigars JānisVLAT-AL - “Archery Liepāja”M - Men
LV00184Aigars KasparsVLAT-ZIE - Kaspara Aigara loka šaušanas sporta klubs “Ziemeļnieks”50M - 50+ Men
E110289Ainelo AndresVEST-TVK - Tartu VibuklubiM - Men
LTU0003Akavickas MantasVLSK - Lankininkų sporto klubas (Vilnius)M - Men
LV00783Akmentiņa TīnaSLAT-AMA - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”U18W - Under 18 Women
LV00969Akulav YahorVLAT-ODI - Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”U18M - Under 18 Men
E101204Alasoo HannaSEST-PVM - Pärnu MeelisU21W - Under 21 Women
E220402Albrant MarkusVEST-TYRI - Türi VibukoolM - Men
E170108Albri JaneliSEST-JVI - Järvakandi IlvesU18W - Under 18 Women
LV00775Aļeiņikova EmīlijaSLAT-AIM - Sporta klubs “AiM Archery”W - Women
LTU0333Aleksandravičius VakarisVASRC-ŽL - Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)U18M - Under 18 Men
LV00118Aleksejevs-Nikolajevs VladislavsVLAT-AMA - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”M - Men
LV01024Aleksejevs AndrejsVLAT-AL - “Archery Liepāja”U18M - Under 18 Men
LTU0004Alesius AurimasVNL - Nepriklausomi lankininkaiM - Men
E190770Aljošin RomanVEST-TLVK - Tallinna Vibukool50M - 50+ Men
E090505Aljošin VsevolodVEST-TLVK - Tallinna VibukoolU21M - Under 21 Men
LV00717Alksnāja SintijaSLAT-AMA - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”U21W - Under 21 Women
LV00834Alksnis HaraldsVLAT-FWA - Biedrība “Free Wind Archers”U15M - Under 15 Male
E290800Alliksaar Jan ErikVEST-SAG - SagittariusM - Men
E171191Allik TaavoVEST-VVVK - Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SpordikoolM - Men
E140178Altmäe SiimVEST-LVL - Lääne VibulaskjadM - Men
LTU0005Amankevičiūtė AustėjaSKSA - Kauno sporto asociacijaW - Women
LV00061Amatnieks Jānis VLAT-AMA - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”M - Men
LV00769Ambarovs AinisVLAT-SAV - Sporta klubs “Savage archer”50M - 50+ Men