Competition Detail
Competition CodeBACT19
Date18 Jan 2019
20 Jan 2019
OrganizerLATVIA - Latvijas Loka šaušanas federācija
PlaceVentspils olimiskais centrs, Ventspils, Skolas iela 7/9
NameBaltic Open indor archery championship
DescriptionInternational competition (Open)
OptionsFinals
Notes
Competition ResultsDivision/Class rank Division/Class rank
Division/Class Team rank Division/Class Team rank
Final rank Final rank
Final Team rank Final Team rank
Qualification rank Qualification rank
Qualification Team rank Qualification Team rank
Grids Grids
Team grids Team grids
Final rank Qualification rank Archer Club Total Golds X/Nines
Barebow Men
1 6 Mosin Vladimir LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)932 12 29
2 4 Burkevics Modris LAT-CUR Loka šaušanas sporta klubs “Curland”937 14 25
3 2 Ārenieks Viesturs LAT-TEB Sporta klubs Tebras loki987 23 31
5 3 Junevičius Mindaugas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)978 26 28
6 5 Solovjovs Vitālijs LAT-AL “Archery Liepāja”936 12 23
7 1 Gurevičius Arūnas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)995 19 41
8 7 Popovs Pāvels LAT-CUR Loka šaušanas sporta klubs “Curland”868 10 26
9 10 Bērziņš Raimonds LAT-TEB Sporta klubs Tebras loki627 6 6
9 9 Megnis Jānis LAT-TEB Sporta klubs Tebras loki772 5 17
Barebow Women
1 1 Ukstiņa Estere LAT-CUR Loka šaušanas sporta klubs “Curland”964 17 27
3 3 Kalle Sigrid EST-KSK Kajamaa Spordiklubi0 0 0
3 2 Valčiukė Margarita LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)862 10 19
4 4 Āreniece Kristīne LAT-TEB Sporta klubs Tebras loki758 5 15
Compound Men
1 1 Šigauskas Vladas KSA Kauno sporto asociacija1162 83 36
2 3 Võhumõõk Indrek EST-BHSC Baltic Hunter SC1149 70 49
3 10 Meļeškevičs Sergejs LAT-ODI Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”1123 45 73
5 9 Marandi Mart EST-BHSC Baltic Hunter SC1123 47 71
5 2 Ressar Evert EST-BHSC Baltic Hunter SC1161 71 39
7 4 Karpavičius Žydrūnas KSA Kauno sporto asociacija1140 61 58
8 11 Strazdiņš Toms LAT-ĶŠ “Ķekavas šautra”1117 40 77
9 13 Škapars Juris LAT-ĶŠ “Ķekavas šautra”1110 34 82
9 6 Kookla Jaan EST-BHSC Baltic Hunter SC1126 48 70
9 16 Jonasts Gints LAT-LPK Amazones / Latvijas Paralimpiskā komiteja1092 26 82
9 15 Prapuolenis Arvydas KSA Kauno sporto asociacija1095 27 82
9 21 Kuzņecovs Andris LAT-SAV Sporta klubs “Savage archer”1052 16 70
9 8 Šaumanas Algirdas ULK Utenos lankininkų klubas1124 44 76
17 18 Vaganovs Roberts LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”1086 28 74
17 12 Jakubanecs Jānis LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”1111 37 79
17 19 Aigars Jānis LAT-AL “Archery Liepāja”1080 28 67
17 20 Šilovs Edgars LAT-AIM Sporta klubs “AiM Archery”1073 16 84
17 22 Šavšajevs Timurs LAT-ODI Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”1027 12 66
17 17 Titovs Aleksandrs LAT-ODI Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”1090 26 80
Compound Women
1 1 Hõim Emily EST-TVK2 Tartu Vibuklubi/Tartu Valla Spordikool1144 64 56
2 3 Šaumanė Greta ULK Utenos lankininkų klubas1096 26 85
3 2 Grīnvalde Janeta LAT-ODI Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”1102 31 81
4 4 Karēle Aleksandra LAT-ODI Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”1083 24 84
5 5 Apacenkaitė Greta ULK Utenos lankininkų klubas1020 15 75
Longbow Men
1 4 Dreimanis Edgars LAT-SAV Sporta klubs “Savage archer”778 6 15
2 2 Lignickis Arnis LAT-SAV Sporta klubs “Savage archer”806 8 17
3 3 Šveicis Andis LAT-SAV Sporta klubs “Savage archer”803 8 19
4 1 Novads Kristaps LAT-SAV Sporta klubs “Savage archer”835 7 25
5 6 Sekorskas Egidijus STR Strėlė (Vilnius)669 4 11
6 5 Naumavičius Vitalijus STR Strėlė (Vilnius)669 8 10
Longbow Women
1 1 Grigienė Aida STR Strėlė (Vilnius)641 1 13
2 2 Pavlova Mairita LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”494 3 5
Recurve Men
1 3 Bružis Jānis LAT-AL “Archery Liepāja”1127 58 53
2 5 Siņņikovs Nikolajs LAT-AIM Sporta klubs “AiM Archery”1105 45 58
3 1 Oona Märt EST-NSAC NS Archery Club1140 78 32
4 2 Sergejevs Romans LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”1131 66 41
5 7 Ojamäe Pearu Jakob EST-NSAC NS Archery Club1090 47 44
6 8 Blāze Dāvis LAT-ODI Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”1081 30 63
7 4 Lapsiņš Eduards LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”1113 54 49
8 6 Jurgaitis Aidas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)1103 45 55
9 9 Timinskas Ugnius ŽL Žaliasis lankas (Alytus)1075 40 45
9 10 Rečiūga Romualdas HAR Klaipėdos netradicinių sporto šakų klubas Harmonija1074 35 52
9 15 Antanaitis Justas SSC-LSK Sostinės sporto centras - Lankininkų sporto klubas LSK1060 27 51
9 11 Apsītis Jānis LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”1072 37 57
9 21 Rabkevičs Ivars LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”1016 26 38
9 13 Maldutis Gintaras LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)1066 32 51
9 19 Jančiukas Dominykas ASRC-ŽL Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)1031 32 44
9 17 Kuznecovas Dmitrijus LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)1047 34 38
17 28 Morozkov Samir LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”948 14 43
17 29 Kultaev Nikita LAT-AIM Sporta klubs “AiM Archery”936 19 36
17 22 Dirsė Mindaugas KSA Kauno sporto asociacija1012 23 38
17 23 Tomson Mihkel EST-NSAC NS Archery Club1008 35 39
17 32 Frolovs Mihails LAT-FRM Bērnu un jaunatnes loka šaušanas sporta klubs “FRAM”922 16 33
17 26 Svirskis Mārtiņš LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”959 19 35
17 20 Linde Mārtiņš LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”1026 27 47
17 24 Skrebels Igors LAT-ODI Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”988 29 36
17 12 Lagzdiņš Lauris LAT-CUR Loka šaušanas sporta klubs “Curland”1066 42 47
17 31 Luters Kaspars LAT-CUR Loka šaušanas sporta klubs “Curland”926 13 31
17 25 Sedihs Iļja LAT-FRM Bērnu un jaunatnes loka šaušanas sporta klubs “FRAM”986 24 41
17 30 Percovs Andrejs LAT-AIM Sporta klubs “AiM Archery”936 16 30
17 27 Krotovs Aleksejs LAT-FRM Bērnu un jaunatnes loka šaušanas sporta klubs “FRAM”953 13 39
17 18 Opolčenovs Aleksejs LAT-ODI Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”1043 32 50
17 14 Spāģis Aigars LAT-TEB Sporta klubs Tebras loki1064 33 51
33 33 Kauliņš Ģirts LAT-LIN Lindales uguns922 13 33
34 34 Valdmanis Jānis LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”914 16 31
35 35 Saars Raivo LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”754 12 26
Recurve Women
1 2 Pärnat Reena EST-NSAC NS Archery Club1099 53 50
2 5 Timinskienė Inga ŽL Žaliasis lankas (Alytus)1057 43 48
3 1 Abramaitytė Kristina ASRC-ŽL Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)1106 54 46
4 3 Matvejeva Rimma LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”1099 42 59
5 6 Ramanauskaitė Paulina ŽL Žaliasis lankas (Alytus)1043 34 49
6 4 Kreicberga Anete LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”1076 33 60
7 8 Gārde Emīlija LAT-AL “Archery Liepāja”1009 22 49
8 7 Deņisenoka Līga Ilona LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”1024 28 44
9 9 Rjabkova Marina LAT-AIM Sporta klubs “AiM Archery”1008 37 35
9 12 Spāģe Madara LAT-LIN Lindales uguns998 23 38
9 10 Blūmentāle-Uiska Līga LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”1003 16 43
9 15 Samoviča Lelde LAT-ODI Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”959 22 39
9 14 Trinkūna Kintija Laima LAT-LIN Lindales uguns960 22 27
9 13 Luige Karoli EST-NSAC NS Archery Club983 24 42
9 11 Bārene Irīna LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”999 25 47
9 16 Luste Evija LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”864 12 29
17 18 Percova Nadežda LAT-AIM Sporta klubs “AiM Archery”542 4 15
17 17 Šavšajeva Anna LAT-ODI Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”854 9 30