Competition Detail
Competition CodeBACT18
Date16 Feb 2018
18 Feb 2018
OrganizerLATVIA - Latvijas Loka šaušanas federācija
PlaceVentspils olimpiskais centrs
NameBaltic OPEN
DescriptionInternational competition (Open)
OptionsFinals
Notes
Competition ResultsDivision/Class rank Division/Class rank
Division/Class Team rank Division/Class Team rank
Final rank Final rank
Final Team rank Final Team rank
Qualification rank Qualification rank
Qualification Team rank Qualification Team rank
Grids Grids
Team grids Team grids
Final rank Qualification rank Archer Club Total Golds X/Nines
Barebow Men
1 1 Švedas Nerijus LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)1012 20 46
2 2 Gurevičius Arūnas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)994 23 41
3 3 Šironas Linas JBR Klubas Jaunimo brizas (Molėtai)984 18 37
4 4 Junevičius Mindaugas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)978 16 29
6 6 Špors Oskars LAT-CUR Loka šaušanas sporta klubs “Curland”930 15 29
7 7 Ārenieks Viesturs LAT-AL “Archery Liepāja”918 16 30
8 8 Solovjovs Vitālijs LAT-AL “Archery Liepāja”916 14 29
9 9 Gavelis Rimvydas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)891 16 26
10 10 Kants Jānis LAT-SAV Sporta klubs “Savage archer”888 16 21
11 11 Gūtmanis Raimonds LAT-AL “Archery Liepāja”881 9 25
12 12 Bražinskas Domantas ASRC-ŽL Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)829 13 16
13 13 Gansons Edgars LAT-AL “Archery Liepāja”764 4 19
14 14 Glaveckas Motiejus ASRC-ŽL Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)702 6 18
Barebow Women
1 1 Valčiukė Margarita LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)933 11 25
3 3 Molis Anželika LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)825 12 16
4 4 Špēra-Špora Baiba LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”512 4 2
Compound Men
1 1 Jäätma Robin EST-TYRI Türi Vibukool1165 85 35
2 2 Puusepp Kristjan EST-TYRI Türi Vibukool1159 79 41
4 4 Meļeškevičs Sergejs LAT-ODI Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”1148 69 50
5 5 Strazdiņš Toms LAT-ĶŠ “Ķekavas šautra”1141 62 57
6 6 Grigaravičius Marius ULK Utenos lankininkų klubas1138 60 58
7 7 Jakubanecs Jānis LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”1135 56 63
8 8 Timinskas Ugnius ŽL Žaliasis lankas (Alytus)1133 53 67
9 9 Baranauskas Rolandas ŽL Žaliasis lankas (Alytus)1124 48 68
10 10 Prapuolenis Arvydas KSA Kauno sporto asociacija1116 35 80
11 11 Bileišis Remigijus ULK Utenos lankininkų klubas1109 59 57
12 12 Bēniņš Andris LAT-AIM Sporta klubs “AiM Archery”1109 34 83
13 13 Šilovs Edgars LAT-AIM Sporta klubs “AiM Archery”1103 30 83
14 14 Vaganovs Roberts LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”1075 25 77
16 16 Titovs Aleksandrs LAT-ODI Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”1050 13 78
17 17 Mednis Muntis LAT-FWA Biedrība “Free Wind Archers”1028 14 69
18 18 Vengelis Linas ŽL Žaliasis lankas (Alytus)1010 11 61
19 19 Bauers Māris LAT-AL “Archery Liepāja”1009 9 65
20 20 Melnikov Boris HAR Klaipėdos netradicinių sporto šakų klubas Harmonija1003 14 66
22 22 Mednis Haralds LAT-FWA Biedrība “Free Wind Archers”845 4 35
Compound Women
1 1 Jäätma Lisell EST-TYRI Türi Vibukool1168 88 32
2 2 Paas Meeri-Marita EST-TYRI Türi Vibukool1157 77 43
3 3 Timinskienė Inga ŽL Žaliasis lankas (Alytus)1151 72 47
4 4 Hõim Emily EST-TVK2 Tartu Vibuklubi/Tartu Valla Spordikool1147 68 51
5 5 Oleksejenko Julija LAT-ATL Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Atlantis”1135 66 52
6 6 Puusepp Karolin EST-TYRI Türi Vibukool1118 40 78
7 7 Lippand Hanna Liina EST-TYRI Türi Vibukool1106 34 78
8 8 Grīnvalde Janeta LAT-ODI Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”1105 35 75
9 9 Kosmatinska Alina LAT-ODI Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”1102 28 87
11 11 Grigaravičienė Asta ULK Utenos lankininkų klubas1091 25 83
Longbow Men
1 1 Novads Kristaps LAT-SAV Sporta klubs “Savage archer”874 11 18
2 2 Šveicis Andis LAT-SAV Sporta klubs “Savage archer”805 8 19
3 3 Dreimanis Edgars LAT-SAV Sporta klubs “Savage archer”775 3 14
4 4 Lignickis Arnis LAT-SAV Sporta klubs “Savage archer”769 8 9
5 5 Pocius Tomas PSTR Lankininkų klubas Perkūno strėlė (Kretinga)670 5 9
6 6 Morozkov Samir LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”657 3 12
Longbow Women
1 1 Krēgere Dace LAT-ZIE Kaspara Aigara loka šaušanas sporta klubs “Ziemeļnieks”751 5 4
2 2 Kadiķe Regīna Elizabete LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”299 1 2
3 3 Siriusa Darija LAT-FRM Bērnu un jaunatnes loka šaušanas sporta klubs “FRAM”105 1 0
Recurve Men
1 1 Kovalevskij Adrian LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)1141 67 47
2 2 Šigauskas Vladas KSA Kauno sporto asociacija1135 63 50
4 4 Lapsiņš Eduards LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”1122 66 41
5 5 Blāze Dāvis LAT-ODI Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”1116 57 44
6 6 Apsītis Jānis LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”1115 63 42
7 7 Opolčenovs Aleksejs LAT-ODI Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”1115 59 39
8 8 Gross Jaanus EST-SAG Sagittarius1114 48 59
10 10 Lubys Taurūnas KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai1113 54 50
12 12 Vaičekauskis Vidmantas KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai1109 53 48
13 13 Dubkevičs Inārs LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”1109 51 48
13 13 Õun Hendrik EST-SAG Sagittarius1109 51 48
15 15 Bernotas Lenardas KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai1104 45 57
16 16 Rečiūga Romualdas HAR Klaipėdos netradicinių sporto šakų klubas Harmonija1094 45 50
17 17 Bagdanavičius Dovydas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)1092 38 58
18 18 Bružis Jānis LAT-AL “Archery Liepāja”1080 46 46
19 19 Kaasik Tanel EST-KLV Tallinna Kalev1078 38 54
20 20 Jurgaitis Aidas LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)1077 39 46
21 21 Jonasts Gints LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”1071 33 55
22 22 Petrauskas Algimantas KSA Kauno sporto asociacija1066 35 49
23 23 Kononovs Gļebs LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”1064 22 68
24 24 Jančiukas Dominykas ASRC-ŽL Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)1062 33 47
25 25 Rabkevičs Ivars LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”1057 30 51
27 27 Mickus Stasys HAR Klaipėdos netradicinių sporto šakų klubas Harmonija1052 30 45
28 28 Spāģis Aigars LAT-AL “Archery Liepāja”1035 28 47
29 29 Sedihs Iļja LAT-FRM Bērnu un jaunatnes loka šaušanas sporta klubs “FRAM”1017 31 39
30 30 Podiņš Arnis LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”1015 26 47
31 31 Šaumanas Algirdas ULK Utenos lankininkų klubas962 24 33
32 32 Kalniņš Aigars LAT-ODI Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”958 18 32
33 33 Frolovs Mihails LAT-FRM Bērnu un jaunatnes loka šaušanas sporta klubs “FRAM”952 16 33
34 34 Lesiņš Andris LAT-ODI Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”948 12 35
35 35 Petriņš Andris LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”929 18 30
36 36 Svirskis Mārtiņš LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”853 13 20
37 37 Dirsė Mindaugas KSA Kauno sporto asociacija845 15 25
38 38 Kuznecovas Dmitrijus LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)838 10 28
Recurve Women
2 2 Rjabkova Marina LAT-AIM Sporta klubs “AiM Archery”1109 50 53
3 3 Ramanauskaitė Paulina ASRC-ŽL Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)1107 50 56
4 4 Bugaja Evita LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”1107 48 52
5 5 Matvejeva Rimma LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”1085 44 44
6 6 Skeltona Vendija LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”1075 38 51
7 7 Kononova Jeļena LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”1065 30 60
8 8 Deņisenoka Līga Ilona LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”1061 38 41
9 9 Kuzmienė Laila KLL Sporto klubas Klaipėdos lankininkai1046 31 50
10 10 Melle Ieva LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”1040 31 43
11 11 Bārene Irīna LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”1034 29 45
12 12 Tetsmann Maris EST-TYRI Türi Vibukool1031 24 57
13 13 Skeltona Maija LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”1030 24 52
14 14 Balčiūnaitė Vitalija ASRC-ŽL Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)1019 25 40
15 15 Rubene Aija LAT-AL “Archery Liepāja”1018 20 54
16 16 Butiakova Margarita LSK Lankininkų sporto klubas (Vilnius)999 20 41
17 17 Ropiņa Digna LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”993 21 40
18 18 Siksna Evija LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”986 22 39
19 19 Trinkūna Kintija Laima LAT-LIN Lindales uguns956 17 41
20 20 Spāģe Madara LAT-LIN Lindales uguns951 22 38
21 21 Lippur Merilyn Ann EST-SAG Sagittarius941 24 33
22 22 Sergejevaitė Gabija ASRC-ŽL Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)825 9 26
23 23 Masļajeva Viktorija LAT-ODI Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”689 8 21
24 24 Abramaitytė Kristina ASRC-ŽL Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)515 14 20
25 25 Frolova Karolina LAT-FRM Bērnu un jaunatnes loka šaušanas sporta klubs “FRAM”386 5 4