Kuupäev |
Tüüp Nimi |
Koht |
Vibuklass |
Vanuseklass |
Total |
Lõplik paremusjärjestus |
Eelringi paremusjärjestus |
2024 |
16 March
17 March |
Indoor 18m Round (2 distances)
Lithuanian Open Indoor Archery Championship |
Utenos daugiafunkcinis sporto centras, K.Donelaičio st. 38, Utena |
C |
M | 559 |
9 |
9 |
2023 |
9 September
|
70/50m Round (2 distances)
Tarptautinės šaudymo iš lanko varžybos V.Černiausko taurė |
Naujoji g. Pagiriai, Vilniaus raj. |
C |
M | 645 |
9 |
10 |
22 July
23 July |
70/50m Round (2 distances)
Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas 2023 |
Druskininkai |
C |
M | 644 |
9 |
6 |
10 June
|
70/50m Round (2 distances)
Kauno taurė (LLF taurės antras etapas |
Kaunas, Partizanų g. 192 |
C |
M | 588 |
9 |
9 |
6 May
|
70/50m Round (2 distances)
V.Juozapaičio atminimo taurė |
Klaipėda/Smiltynė |
C |
M | 659 |
3 |
4 |
25 March
26 March |
Indoor 18m Round (2 distances)
Lithuanian Open Indoor Archery Championship |
Utenos daugiafunkcinis sporto centras, K.Donelaičio st. 38, Utena |
C |
M | 551 |
5 |
8 |
2022 |
19 November
20 November |
Indoor 18m Round (2 distances)
BEST INDOOR |
Alytus |
C |
M | 536 |
9 |
14 |
2 July
|
70/50m Round (2 distances)
Kauno taurė 2022 (Lietuvos taurės antras etapas) |
Kaunas, Partizanų g. 192 |
C |
M | 669 |
4 |
2 |
21 May
|
70/50m Round (2 distances)
Utenos miesto pirmenybės (Lietuvos taurės pirmas etapas) 2022 |
Utena, Lithuania |
C |
M | 657 |
8 |
8 |
30 April
|
70/50m Round (2 distances)
V.Juozapaičio atminimo taurė |
Klaipeda/Smiltyne |
C |
M | 659 |
2 |
3 |
26 March
27 March |
Indoor 18m Round (2 distances)
Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas uždarose patalpose |
Alytus (LIT) |
C |
M | 564 |
4 |
6 |
2021 |
18 September
|
70/50m Round (2 distances)
XXI V. Cerniauskas Cup in Memoriam |
Vilnius, Lithuania |
C |
M | 627 |
9 |
5 |
12 June
|
70/50m Round (2 distances)
.Juozapaičio atminimo taurė |
Šauļi |
C |
M | 660 |
3 |
3 |
15 May
|
70/50m Round (2 distances)
Utenos miesto pirmenybės 2021 |
Utena, Lithuania |
C |
M | 668 |
7 |
1 |
2020 |
22 February
|
Indoor 18m Round (2 distances)
Utena Cup 2020 |
Utena |
C |
M | 547 |
9 |
12 |
2019 |
27 July
28 July |
70/50m Round (2 distances)
Open Lithuanian Championship |
Utena |
C |
M | 648 |
6 |
7 |
13 July
|
70/50m Round (2 distances)
Compound Cup 2019 |
Utena |
C |
M | 671 |
5 |
3 |
23 March
24 March |
Indoor 18m Round (2 distances)
Open Lithuanian Indoor Championship |
Utena |
C |
M | 564 |
8 |
6 |
2 February
|
Indoor 18m Round (2 distances)
Utena Cup |
Utena |
C |
M | 543 |
9 |
10 |
2018 |
21 July
22 July |
70/50m Round (2 distances)
Open Lithuanian Outdoor Championship |
Utena |
C |
M | 627 |
3 |
4 |
16 February
18 February |
Indoor 25m + 18m Round (4 distances)
Baltic OPEN |
Ventspils olimpiskais centrs |
C |
M | 1109 |
11 |
11 |
10 February
|
Indoor 18m Round (2 distances)
Utena Cup |
Utena |
C |
M | 557 |
5 |
5 |
2017 |
25 November
26 November |
Indoor 18m Round (2 distances)
BEST INDOOR |
Alytus arena, Naujoji st. 52, Alytus |
C |
M | 566 |
3 |
3 |
16 June
18 June |
70/50m Round (2 distances)
XVII Baltic Open |
Salas pagasts |
C |
M | 1309 |
1 |
1 |