Date |
Type Name |
Place |
Division |
Class |
Total |
Final rank |
Qualification rank |
2024 |
16 March
17 March |
Indoor 18m Round (2 distances)
Lithuanian Open Indoor Archery Championship |
Utenos daugiafunkcinis sporto centras, K.Donelaičio st. 38, Utena |
R |
M | 564 |
3 |
2 |
10 February
|
Indoor 18m Round (2 distances)
Utenos taurė 2024 |
Utenos daugiafunkcinis sporto centras, K.Donelaičio st. 38, Utena |
R |
M | 545 |
2 |
3 |
2022 |
13 August
14 August |
70/50m Round (2 distances)
Klaipėdos taurė 2022 (Lietuvos taurės trečias etapas |
Klaipėda/Smiltynė |
R |
M | 591 |
3 |
3 |
23 July
24 July |
70/50m Round (2 distances)
Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas |
Druskininkai |
R |
M | 605 |
4 |
3 |
16 July
17 July |
70/50m Round (2 distances)
XI Pasaulio lietuvių sporto žaidynės |
„Saulės“ pagrindinė mokykla, Ateities g. 13, Druskininkai |
R |
M | 558 |
2 |
3 |
26 March
27 March |
Indoor 18m Round (2 distances)
Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas uždarose patalpose |
Alytus (LIT) |
R |
M | 543 |
3 |
5 |
2021 |
24 July
25 July |
70/50m Round (2 distances)
Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas |
Birutės st. 5, Alytus |
R |
U21M | 581 |
1 |
2 |
12 June
|
70/50m Round (2 distances)
.Juozapaičio atminimo taurė |
Šauļi |
R |
M | 593 |
2 |
5 |
15 May
|
70/50m Round (2 distances)
Utenos miesto pirmenybės 2021 |
Utena, Lithuania |
R |
M | 624 |
4 |
3 |
2020 |
12 September
|
70/50m Round (2 distances)
XX V. Cerniauskas Cup in Memoriam |
Vilnius |
R |
M | 617 |
5 |
3 |
25 July
26 July |
70/50m Round (2 distances)
Open Lithuanian Outdoor Championship |
Utena |
R |
U21M | 583 |
3 |
3 |
25 July
26 July |
70/50m Round (2 distances)
Open Lithuanian Outdoor Championship |
Utena |
R |
M | 577 |
4 |
10 |
26 June
28 June |
70/50m Round (2 distances)
Baltic Open 2020 |
Ventspils (LAT) |
R |
M | 561 |
9 |
11 |
22 February
|
Indoor 18m Round (2 distances)
Utena Cup 2020 |
Utena |
R |
M | 551 |
7 |
4 |
17 January
19 January |
Indoor 25m + 18m Round (4 distances)
Baltic Indoor Open |
Ventspils (LAT) |
R |
M | 1103 |
5 |
10 |
2019 |
14 September
|
70/50m Round (2 distances)
XIX V. Cerniauskas Cup in Memoriam |
Utena |
R |
M | 517 |
9 |
14 |
27 July
28 July |
70/50m Round (2 distances)
Open Lithuanian Championship |
Utena |
R |
U18M | 615 |
1 |
1 |
27 July
28 July |
70/50m Round (2 distances)
Open Lithuanian Championship |
Utena |
R |
M | 586 |
9 |
11 |
23 March
24 March |
Indoor 18m Round (2 distances)
Open Lithuanian Indoor Championship |
Utena |
R |
U18M | 552 |
2 |
1 |
23 March
24 March |
Indoor 18m Round (2 distances)
Open Lithuanian Indoor Championship |
Utena |
R |
M | 546 |
7 |
7 |
2 February
|
Indoor 18m Round (2 distances)
Utena Cup |
Utena |
R |
U18M | 504 |
1 |
1 |
18 January
20 January |
Indoor 25m + 18m Round (4 distances)
Baltic Open indor archery championship |
Ventspils olimiskais centrs, Ventspils, Skolas iela 7/9 |
R |
M | 1060 |
9 |
15 |
2018 |
17 November
18 November |
Indoor 18m Round (2 distances)
Best Indoor |
Alytus |
R |
M | 517 |
9 |
12 |
15 September
|
70/50m Round (2 distances)
V. Černiauskas cup in memoriam |
Utena |
R |
U18M | 515 |
3 |
3 |
21 July
22 July |
70/50m Round (2 distances)
Open Lithuanian Outdoor Championship |
Utena |
R |
U18M | 500 |
4 |
3 |
17 March
18 March |
Indoor 18m Round (2 distances)
Open Lithuanian Indoor Championship |
Utena |
B |
U18M | 460 |
2 |
2 |