Date |
Type Name |
Place |
Division |
Class |
Total |
Final rank |
Qualification rank |
2024 |
16 March
17 March |
Indoor 18m Round (2 distances)
Lithuanian Open Indoor Archery Championship |
Utenos daugiafunkcinis sporto centras, K.Donelaičio st. 38, Utena |
C |
M | 558 |
9 |
10 |
10 February
|
Indoor 18m Round (2 distances)
Utenos taurė 2024 |
Utenos daugiafunkcinis sporto centras, K.Donelaičio st. 38, Utena |
C |
M | 554 |
8 |
8 |
12 January
14 January |
Indoor 18m Round (2 distances)
Baltic Indoor Open 2024 |
Ventspils |
C |
M | 557 |
6 |
7 |
2023 |
24 November
26 November |
Indoor 18m Round (2 distances)
Best Indoor 2023 |
Druskininkai |
C |
M | 553 |
9 |
13 |
9 September
|
70/50m Round (2 distances)
Tarptautinės šaudymo iš lanko varžybos V.Černiausko taurė |
Naujoji g. Pagiriai, Vilniaus raj. |
C |
M | 655 |
5 |
8 |
2022 |
10 September
|
70/50m Round (2 distances)
V. Černiausko atminimo taurė (Lietuvos taurės ketvirtas etapas) |
Vilnius |
C |
M | 638 |
7 |
8 |
13 August
14 August |
70/50m Round (2 distances)
Klaipėdos taurė 2022 (Lietuvos taurės trečias etapas |
Klaipėda/Smiltynė |
C |
M | 635 |
9 |
10 |
23 July
24 July |
70/50m Round (2 distances)
Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas |
Druskininkai |
C |
M | 656 |
3 |
5 |
2 July
|
70/50m Round (2 distances)
Kauno taurė 2022 (Lietuvos taurės antras etapas) |
Kaunas, Partizanų g. 192 |
C |
M | 646 |
5 |
6 |
21 May
|
70/50m Round (2 distances)
Utenos miesto pirmenybės (Lietuvos taurės pirmas etapas) 2022 |
Utena, Lithuania |
C |
M | 666 |
2 |
3 |
26 March
27 March |
Indoor 18m Round (2 distances)
Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas uždarose patalpose |
Alytus (LIT) |
C |
M | 557 |
6 |
10 |
21 January
23 January |
Indoor 18m Round (2 distances)
Baltic Indoor Open Archery Championships 2022 |
Ventspils, Sporta iela 7/9 |
C |
M | 575 |
3 |
2 |
2021 |
20 November
21 November |
Indoor 18m Round (2 distances)
Best INDOOR |
Alytus Sports and Recreation Center |
C |
M | 559 |
8 |
7 |
18 September
|
70/50m Round (2 distances)
XXI V. Cerniauskas Cup in Memoriam |
Vilnius, Lithuania |
C |
M | 572 |
8 |
12 |
24 July
25 July |
70/50m Round (2 distances)
Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas |
Birutės st. 5, Alytus |
C |
M | 623 |
8 |
15 |
12 June
|
70/50m Round (2 distances)
.Juozapaičio atminimo taurė |
Šauļi |
C |
M | 619 |
7 |
12 |
15 May
|
70/50m Round (2 distances)
Utenos miesto pirmenybės 2021 |
Utena, Lithuania |
C |
M | 641 |
9 |
7 |
2020 |
12 September
|
70/50m Round (2 distances)
XX V. Cerniauskas Cup in Memoriam |
Vilnius |
C |
M | 616 |
9 |
9 |
25 July
26 July |
70/50m Round (2 distances)
Open Lithuanian Outdoor Championship |
Utena |
C |
M | 602 |
9 |
11 |
22 February
|
Indoor 18m Round (2 distances)
Utena Cup 2020 |
Utena |
C |
M | 561 |
5 |
6 |
17 January
19 January |
Indoor 25m + 18m Round (4 distances)
Baltic Indoor Open |
Ventspils (LAT) |
C |
M | 1121 |
5 |
8 |
2019 |
16 November
17 November |
Indoor 18m Round (2 distances)
Best indoor |
Birutes st. 5, Alytus |
C |
M | 549 |
9 |
11 |
14 September
|
70/50m Round (2 distances)
XIX V. Cerniauskas Cup in Memoriam |
Utena |
C |
M | 590 |
9 |
9 |
27 July
28 July |
70/50m Round (2 distances)
Open Lithuanian Championship |
Utena |
C |
M | 621 |
9 |
11 |
13 July
|
70/50m Round (2 distances)
Compound Cup 2019 |
Utena |
C |
M | 602 |
9 |
11 |