Competition Detail
Competition CodeBVCK18
Date13 May 2018
OrganizerLATVIA - Latvijas Loka šaušanas federācija
PlacePļava
NameXVIII Baltijas valstu atklātais čempionāts komandām
DescriptionInternational competition (Open)
OptionsFinals
Notes
Competition ResultsDivision/Class rank Division/Class rank
Division/Class Team rank Division/Class Team rank
Final Team rank Final Team rank
Qualification Team rank Qualification Team rank
Team grids Team grids
Final rank Qualification rank Archer Club Total Golds X/Nines
Compound Men
1 1 Baranauskas Rolandas A-ŽL Alytupis-Žaliasis lankas (Alytus)610 10 4
2 2 Vaganovs Roberts LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”604 10 4
3 3 Vengelis Linas A-ŽL Alytupis-Žaliasis lankas (Alytus)520 6 0
Compound Women
1 1 Oleksejenko Julija LAT-ATL Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Atlantis”666 31 10
Longbow Men
1 1 Pancis Aleksandrs LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”337 2 1
Recurve Men
3 3 Kazuss Mark LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”606 14 3
4 4 Dubkevičs Inārs LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”604 10 2
5 5 Lapsiņš Eduards LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”584 6 1
7 7 Timinskas Ugnius ŽL Žaliasis lankas (Alytus)550 8 1
9 9 Spāģis Aigars LAT-AL “Archery Liepāja”542 8 1
10 10 Jonasts Gints LAT-LPK Amazones / Latvijas Paralimpiskā komiteja541 5 1
11 11 Ozoliņš Kristaps LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”516 4 0
12 12 Podiņš Arnis LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”509 5 0
13 13 Frolovs Mihails LAT-FRM Bērnu un jaunatnes loka šaušanas sporta klubs “FRAM”484 2 2
14 14 Petriņš Andris LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”474 3 1
15 15 Jančiukas Dominykas ASRC-ŽL Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)466 0 0
16 16 Valdmanis Jānis LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”459 2 0
17 17 Svirskis Mārtiņš LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”383 4 0
Recurve Women
1 1 Matvejeva Rimma LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”607 16 5
2 2 Kreicberga Anete LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”583 9 2
3 3 Kononova Jeļena LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”574 8 2
5 5 Bārene Irīna LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”546 5 2
6 6 Ramanauskaitė Paulina ASRC-ŽL Alytaus sporto ir rekreacijos centras-Žaliasis lankas (Alytus)537 10 2
7 7 Timinskienė Inga ŽL Žaliasis lankas (Alytus)504 2 1
8 8 Rubene Aija LAT-AL “Archery Liepāja”469 2 0
9 9 Siksna Evija LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”419 2 0