Competition Detail
Competition CodeLJCT19
Date 2 Mar 2019
OrganizerLATVIA - Latvijas Loka šaušanas federācija
PlaceVentspils (LAT)
NameLatvian Youth Indoor Championships 2019
DescriptionNational competition (Closed)
Notes
Invitation PackageInvitation Package
Competition ResultsDivision/Class rank Division/Class rank
Division/Class Team rank Division/Class Team rank
Final rank Qualification rank Archer Club Total Golds X/Nines
Barebow Cadet Men
1 1 Freibergs Kristians LAT-AL “Archery Liepāja”241 5 2
3 2 Kapiņš Adrians LAT-LIN Lindales uguns153 0 3
Barebow Cadet Women
2 1 Jaunzeme Patrīcija LAT-FWA Biedrība “Free Wind Archers”156 1 1
Compound Cadet Men
1 1 Burkevics Aleksis LAT-CUR Loka šaušanas sporta klubs “Curland”470 6 12
2 2 Pūķis Artūrs LAT-ODI Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”341 4 7
Compound Junior Women
1 1 Grīnvalde Janeta LAT-ODI Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”560 23 35
Longbow Cadet Men
1 1 Verins Deniss LAT-FRM Bērnu un jaunatnes loka šaušanas sporta klubs “FRAM”98 0 1
Longbow Junior Women
1 1 Iesalniece Paula LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”198 1 4
2 2 Kadiķe Regīna Elizabete LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”159 0 3
Recurve Cadet Men
1 1 Balabanovs Andrejs LAT-AL “Archery Liepāja”463 5 14
2 2 Vitkus Rainers LAT-AL “Archery Liepāja”418 7 7
3 3 Andersons Haralds LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”330 1 8
4 4 Andersons Rihards LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”292 3 3
5 5 Salna Artis LAT-LIN Lindales uguns217 3 3
6 6 Kaminskis Bogdans LAT-ODI Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”140 0 0
Recurve Cadet Women
1 1 Spurgjaša Egita LAT-ODI Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”439 7 10
2 2 Giņko Angelīna LAT-ODI Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”415 1 17
3 3 Ozoliņa Estere Ilze LAT-LIN Lindales uguns218 0 2
4 4 Leite Līva LAT-ODI Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”141 1 1
Recurve Junior Men
1 1 Sergejevs Romans LAT-AMR Amazones / Rīga559 29 21
2 2 Blāze Dāvis LAT-ODI Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”544 25 21
3 3 Siņņikovs Nikolajs LAT-AIM Sporta klubs “AiM Archery”522 18 20
4 4 Kononovs Gļebs LAT-AMR Amazones / Rīga517 15 18
5 5 Derbakovs Andrejs LAT-AIM Sporta klubs “AiM Archery”477 15 18
Recurve Junior Women
1 1 Trinkūna Kintija Laima LAT-LIN Lindales uguns509 11 22
2 2 Janvāre Laura LAT-AL “Archery Liepāja”392 5 7
3 3 Frolova Karolina LAT-FRM Bērnu un jaunatnes loka šaušanas sporta klubs “FRAM”377 2 11
4 4 Sakne Luīze LAT-ODI Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Odisejs”351 4 13