Competition Detail
Competition Code2023023
Date21 May 2023
OrganizerLAT-AMA - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”
PlaceSalas pagasts,
NameRīgas meistarsacīkstes maijs 2023
DescriptionInternational competition (Open)
Notes
Invitation PackageInvitation Package
Competition ResultsDivision/Class rank Division/Class rank
Division/Class Team rank Division/Class Team rank
Final rank Final rank
Qualification rank Qualification rank
Grids Grids
Final rank Qualification rank Archer Club Total Golds X/Nines
Compound Men
2 1 Paspārnis Kaspars LAT-TEB Sporta klubs Tebras loki581 11 2
Compound Women
1 1 Oleksejenko Julija LAT-ATL Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Atlantis”660 26 7
Longbow Men
1 1 Gremzde Jānis LAT-SAV Sporta klubs “Savage archer”483 3 0
2 3 Simanovskis Raimonds LAT-SAV Sporta klubs “Savage archer”460 3 1
3 2 Voroņins Vjačeslavs LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”465 5 2
5 4 Vaganovs Roberts LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”444 5 1
5 6 Rebrovs Maksims LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”394 1 0
7 8 Vītolīņš Mareks LAT-SAV Sporta klubs “Savage archer”249 1 0
7 7 Salmiņš Guntis LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”355 2 0
Longbow Women
9 1 Ērkšķe Sanlija Aleksandra LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”379 1 1
9 2 Misiņa Irita LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”286 0 0
9 3 Česnokova Irina LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”140 2 1
Recurve Men
1 1 Kivilo Karl EST-JVK Järvakandi Ilves605 16 8
3 2 Sergejevs Romans LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”591 15 3
5 5 Kants Jānis LAT-TEB Sporta klubs Tebras loki524 7 1
9 4 Ābelis Toms LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”526 2 1
9 6 Jonasts Gints LAT-LPK Amazones / Latvijas Paralimpiskā komiteja503 2 0
9 9 Jansons Dainis LAT-LPK Amazones / Latvijas Paralimpiskā komiteja447 2 0
9 3 Frolovs Mihails LAT-FRM Bērnu un jaunatnes loka šaušanas sporta klubs “FRAM”530 11 3
9 7 Ennemuist Taavi EST-JVK Järvakandi Ilves475 2 0
9 8 Kononovs Gļebs LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”472 6 1
17 10 Carone Leonardo LAT-AIM Sporta klubs “AiM Archery”414 2 0
Recurve Women
2 1 Seibute Lija Viktorija LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”583 7 3
4 2 Kononova Jeļena LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”571 7 3
5 3 Mihailova Anna LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”539 12 0
7 5 Matvejeva Rimma LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”524 5 2
7 4 Deņisenoka Līga Ilona LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”539 5 2
9 7 Pavasare Inese LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”514 3 0
9 6 Melle Ieva LAT-LPK Amazones / Latvijas Paralimpiskā komiteja514 6 4