Competition Detail
Competition Code2022020A
Date18 Sep 2022
OrganizerLAT-AMA - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”
PlaceSalas pagasts,
NameRīgas kauss brīvdabā septembris 2022
DescriptionClub competition
Notes
Competition ResultsDivision/Class rank Division/Class rank
Division/Class Team rank Division/Class Team rank
Final rank Final rank
Qualification rank Qualification rank
Grids Grids
Final rank Qualification rank Archer Club Total Golds X/Nines
Compound Men
2 1 Paspārnis Kaspars LAT-LIN Lindales uguns585 10 1
Compound Women
1 1 Oleksejenko Julija LAT-ATL Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Atlantis”665 36 11
Longbow Men
1 4 Voroņins Vjačeslavs LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”457 3 1
2 3 Simanovskis Raimonds LAT-SAV Sporta klubs “Savage archer”499 7 4
3 2 Runiškovs Aleksejs LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”503 10 3
4 1 Nešpors Mārtiņš LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”516 3 1
5 7 Vaganovs Roberts LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”262 2 2
5 5 Lignickis Arnis LAT-SAV Sporta klubs “Savage archer”452 3 2
5 6 Birziņš Jānis LAT-SAV Sporta klubs “Savage archer”269 3 1
9 8 Vītolīņš Mareks LAT-SAV Sporta klubs “Savage archer”224 3 1
Longbow Women
5 1 Misiņa Irita LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”247 2 0
Recurve Men
1 1 Kononovs Gļebs LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”627 18 5
2 2 Sergejevs Romans LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”577 9 1
3 5 Jonasts Gints LAT-LPK Amazones / Latvijas Paralimpiskā komiteja540 3 1
4 6 Pavilons Guntis LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”447 1 1
5 4 Kants Jānis LAT-LIN Lindales uguns547 9 6
6 3 Carone Leonardo LAT-AIM Sporta klubs “AiM Archery”550 6 2
Recurve Women
1 1 Kononova Jeļena LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”598 19 3
2 3 Seibute Lija Viktorija LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”565 9 4
3 4 Pavasare Inese LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”560 10 2
4 2 Matvejeva Rimma LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”576 12 5
5 5 Belokoņa Poļina LAT-AIM Sporta klubs “AiM Archery”234 0 0