Competition Detail
Competition Code2022009
Date15 May 2022
OrganizerLAT-AMA - Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”
PlaceSalas pagasts,
NameRīgas kauss brīvdabā maijs 2022
DescriptionClub competition
Notes
Invitation PackageInvitation Package
Competition ResultsDivision/Class rank Division/Class rank
Division/Class Team rank Division/Class Team rank
Final rank Final rank
Qualification rank Qualification rank
Grids Grids
Final rank Qualification rank Archer Club Total Golds X/Nines
Barebow Men
1 2 Bērziņš Raimonds LAT-LIN Lindales uguns384 1 0
2 1 Popovs Pāvels LAT-AL “Archery Liepāja”456 2 0
Compound Men
1 1 Šilovs Edgars LAT-AIM Sporta klubs “AiM Archery”637 20 8
3 2 Vaganovs Roberts LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”617 13 5
4 3 Runiškovs Daņila LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”615 15 5
5 4 Liepa Krišjānis LAT-LIO SK Archery Lions560 8 3
Compound Women
2 1 Oleksejenko Julija LAT-ATL Latvijas sporta loka šaušanas klubs “Atlantis”666 30 7
Longbow Men
1 2 Nešpors Mārtiņš LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”438 3 1
2 1 Simanovskis Raimonds LAT-SAV Sporta klubs “Savage archer”522 6 2
3 3 Runiškovs Aleksejs LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”411 2 1
5 4 Morozovs Jurijs LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”286 1 0
Longbow Women
4 1 Ševčuka Aleksandra LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”387 1 1
Recurve Cadet Men
2 1 Sergejevs Romans LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”617 14 4
5 2 Gods-Romanovskis Dilans LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”512 3 2
Recurve Cadet Women
1 1 Runiškova Marta LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”574 8 5
3 2 Seibute Lija Viktorija LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”561 14 4
4 3 Spāģe Madara LAT-LIN Lindales uguns527 8 2
6 4 Ukstiņa Estere LAT-AL “Archery Liepāja”527 7 1
6 5 Gārde Emīlija LAT-AL “Archery Liepāja”250 4 0
Recurve Men
5 2 Valdmanis Jānis LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”436 2 0
6 1 Frolovs Mihails LAT-FRM Bērnu un jaunatnes loka šaušanas sporta klubs “FRAM”479 5 3
7 3 Kants Jānis LAT-LIN Lindales uguns320 0 0
Recurve Women
1 1 Matvejeva Rimma LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”563 8 3
2 2 Melle Ieva LAT-LPK Amazones / Latvijas Paralimpiskā komiteja524 5 1
3 4 Mihailova Anna LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”482 4 2
4 3 Deņisenoka Līga Ilona LAT-AMA Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”509 3 1